Chrome uskoro drugi

poruka: 61
|
čitano: 7.523
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome uskoro drugi".
15 godina
offline
Chrome uskoro drugi

Chrome koristi sve više ljudi zbog toga što plaćaju ljudima da ugrađuju chrome u svoj software pa te pri instalaciji maltretira da instaliraš Chrome. Onaj ko negleda dobije Chrome jako lako.

Također ga guraju uz Google Earth nemilo.

 

Pri svim instalacijama moraš paziti šta ćeš stisnuti jer inače dobiješ Chrome ili Google Toolbar ili Ask Toolbar...

 
23 12 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chrome uskoro drugi
Mikeyy kaže...

Chrome koristi sve više ljudi zbog toga što plaćaju ljudima da ugrađuju chrome u svoj software pa te pri instalaciji maltretira da instaliraš Chrome. Onaj ko negleda dobije Chrome jako lako.

Također ga guraju uz Google Earth nemilo.

 

Pri svim instalacijama moraš paziti šta ćeš stisnuti jer inače dobiješ Chrome ili Google Toolbar ili Ask Toolbar...

Znam da živcira no do sada samo mi se ask toolbar uspio instalirati jer kada prihvačaš da češ instalirati besplatni program odmah prihvačaš i da če se ask instalirati no sreća pa se ga može odmah disable. Meni je firefox glavni browser, a opera služi kada firefox zeza.

16 godina
offline
Re: Chrome uskoro drugi
Hummer kaže...

...Meni je firefox glavni browser, a opera služi kada firefox zeza...

baš i zbog toga gubi udio po broju korisnika preglednika...

Kosu bi si počupao kad mi se zblesira usred surfanja. A još i dodaci koji su radili sad zezaju i više ne rade :(

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
13 godina
protjeran
offline
Chrome uskoro drugi

Što se mene tice moze bit i prvi,to neznaci da je i najbolji

http://www.soundstream.com/
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome uskoro drugi
Mikeyy kaže...

Chrome koristi sve više ljudi zbog toga što plaćaju ljudima da ugrađuju chrome u svoj software pa te pri instalaciji maltretira da instaliraš Chrome. Onaj ko negleda dobije Chrome jako lako.

Također ga guraju uz Google Earth nemilo.

 

Pri svim instalacijama moraš paziti šta ćeš stisnuti jer inače dobiješ Chrome ili Google Toolbar ili Ask Toolbar...

 

Ovo za Google Toolbar da, ali nisam skoro nigdje vidio da uz program moram uzet i Chrome. Vjerojatno zato što skoro isključivo instaliram programe kroz Synaptic.

 

Ali koliko se sjećam rada s windozama, to je sasvim jasno da će ga tako gurat i gdje god još stignu. Pa Microsoft je 10-15 godina masovno gurao Internet Explorer zajedno s windozama, pa su sad dobili neke kao kazne...Haha, daj i meni 80% tržišta od par milijardi korisnika na 10 godina pa ću platit tu milijardu kazne :)

 

12 godina
protjeran
offline
Chrome uskoro drugi

Nije Foxi sto je nekada bio.Od verzije 4 pa nadalje samo problemi.NIsu u stanje napraviti stabialn browser.Mozda problem lezi u tome sto je open source?

Semtex H brzinom od 7.4 km/s ubija sve dušmane.
 
0 6 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Chrome uskoro drugi

Najbrzi je, najjednsotavniji, najelegantniji i najBOLJI... zbrojimo na to i uspijesan google marketing i nije mogao podbaciti.

Moj PC  
12 11 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Chrome uskoro drugi
Mikeyy kaže...

Chrome koristi sve više ljudi zbog toga što plaćaju ljudima da ugrađuju chrome u svoj software pa te pri instalaciji maltretira da instaliraš Chrome. Onaj ko negleda dobije Chrome jako lako.

Također ga guraju uz Google Earth nemilo.

 

Pri svim instalacijama moraš paziti šta ćeš stisnuti jer inače dobiješ Chrome ili Google Toolbar ili Ask Toolbar...

Pa ista stvar za ask.com pa ga nitko ne koristi 

molim te da ne pricas gluposti 

 

Nego sto ce google radit nego ga gurat.Microsoft gura bing uz svoj software tipa directx runtime update

 

I pri svakoj instalaciji moras paziti.Treba bit pametniji od Next, I agree, Next, Next i Finish 

 

Chrome ce zauzeti drugo mjesto jer to zasluzuje

13 godina
protjeran
offline
Chrome uskoro drugi

Meni je opera bila i ostala glavna.IE je shit tko to uopce korisiti?Firefox mi se nikad nije sviđao,spor i trom spram opere,nepregledan i nekako zastarjelo izgleda bas kao i IE.Opera glavna,Chrome kao rezerva koju rijetko kad koristim

 
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome uskoro drugi
mali.ivica87 kaže...

baš i zbog toga gubi udio po broju korisnika preglednika...

Djelomicno, firefox je ionako uvijek bio vise za korisnike koji se ne boje zaviriti ispod haube kada nesto ne radi kako treba. Ja podrzavam Chrome ispred firefoxa jer iskreno ne mogu vise slusati "firefox mi steka", "firefox mi ne radi", od ljudi koji su prelijeni prijaviti bug - evo vam Chrome gospodo.

 

mali.ivica87 kaže...

A još i dodaci koji su radili sad zezaju i više ne rade :(

Drugim rijecima dodatci koje vise nitko ne odrzava ili ih autor updatea brzinom kornjace.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
13 godina
offline
Chrome uskoro drugi

Chrome je bolji od mozille 

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
 
9 12 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome uskoro drugi
Marko :D kaže...

Chrome je bolji od mozille 

Kako browser moze biti bolji od organizacije? Mozilla = organizacija. Firefox = browser.

To je kao da ja sad kazem Linux je bolji od Microsofta xD

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2011 16:32 (rustweaver).
15 godina
neaktivan
offline
Chrome uskoro drugi

Neznam ja o cemu oni pricaju, ali za vrijeme koristenja chrome-a mi se cjelo vrijeme smrzavao komp, jednostavno mi se slika zaledila i to je to, nista nisam mogao uciniti. Samo reboot je imao smisla, od tada sam se opet prebacio na firefox, i ista stvar mi se nije dogodila vec neko vrijeme. Pa sam pretpostavio da je problem bio u browseru, jer sve ostalo na windowsima je "uredno".

Stoga mogu oni bit i prvi sto se mene tice, ali nakon duge podrske chroma tjekom godina, prelazim ponovo na firefox jer eto nisam mogao naci u cemu je problem da mi chrome stalno freeza komp. (laptop)

{| qu!ck_s!1\/3r |}
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Chrome uskoro drugi

Meni je poredak po kvaliteti glavnih 5 browsera ovakav:
Opera>Chrome>Firefox>?Safari(neznam nisam ga koristio skoro uopće)?>Internet explorer(uključuje i ie9).

A slika je prezakon,neka IE nastavi jesti ljepilo.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Chrome uskoro drugi

Korisim chrome već 2 godine,savršenstvo brz i jednostavan meni više ništa drugo ne treba.

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Chrome uskoro drugi

Iceweasel i Chromium, uvijek se dvoumim između ove dvojice.

 

 

bor4c - human geek, level 32, technosexual, neutral good
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Chrome uskoro drugi

Huh, ja sam već zaboravio na Chrome i ova me vijest jako iznenadila sukladno tome. Ja ga osobno nisam volio zbog start pagea koji pokazuje gomilu malih posljednje pristupljenih stranica i nisam znal kako to isključit ( to je sve bilo prije jedno 4 godine ), uostalom mislim da se onda ni nije moglo isključit, neznam kako je sada.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Chrome uskoro drugi
davorko17 kaže...

Huh, ja sam već zaboravio na Chrome i ova me vijest jako iznenadila sukladno tome. Ja ga osobno nisam volio zbog start pagea koji pokazuje gomilu malih posljednje pristupljenih stranica i nisam znal kako to isključit ( to je sve bilo prije jedno 4 godine ), uostalom mislim da se onda ni nije moglo isključit, neznam kako je sada.

 

 

znas da ti to nije neka mudrost promjenit i uvijek se moglo promjenit

 

Chrome koristim jer je jednostavno brz i stabilan (pogotovo je brz dok je racunalo pod velikim opterecenjem za razliku od firefoxa koji se onda zna po 45 sec palit )

13 godina
offline
Re: Chrome uskoro drugi
Semtex kaže...

Nije Foxi sto je nekada bio.Od verzije 4 pa nadalje samo problemi.NIsu u stanje napraviti stabialn browser.Mozda problem lezi u tome sto je open source?

ma mene je toliko izludilo ff 3.6 da sam išao isprobati operu i chrome..

 

na kraju mi je chrome više legao, i od tad ga koristim.

 

@davorko17

tako sam ga i ja instalirao kad je izašao i odmah sam ga ubio jer mi je bio čudan.. kad sam konačno skupio volje da ga iskonfiguriram za svoje potrebe moram priznati da sam odmah uvidio masu prednosti čak i kad se zanemari puno veća brzina.

Beware of the MamićTrollFejs
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2011 17:31 (nine).
12 godina
neaktivan
offline
Chrome uskoro drugi

I chrome, firefox, opera, safari, svi su oni dobri, ali je zalosno da ie6 i 7 i dalje uvjerljivo vode...

TD za glupost
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Chrome uskoro drugi

Chrome mi je osobno najdraži browser jer je baš onakakv kakav mi treba. Sučelje sam odmah prigrlio, brz je, imam sve ekstenzije koje mi trebaju itd. Nepotrebnost instaliranja Flash-a samo je plus.

 

Da nema Chrome-a, koristio bih Operu jer, koliko sam je koristio, nekako bolje 'diše' of Firefoxa.

 

Internet Explorer ne bih koristio niti za stipendiju, Safari nisam još probao mada se čini ok.

http://steam-expo.com/
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Chrome uskoro drugi

Firefox mozda nije najbrzi ali ima daleko najbolje mogucnosti . Po meni je Chrome najlosiji preglednik uopce , jedino je dobar za racunala sa slabim konfiguracijama .

1. Firefox

2. Opera

3. IE 9

4. Safari

5. Chrome

 
5 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Chrome uskoro drugi

Možeš li obrazložiti svoje mišljenje da je Chrome najlošiji browser?

http://steam-expo.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome uskoro drugi

Vrlo jednostavno . Svi drugi imaju sto i on , a addonovi su mu nikakvi i uspore ga kao i svaki drugi browser .

Ne volim ga jer nema nista sto nemaju ostali , a sta god instaliras s neta hoce ti se uvalit .

 

Ajde ti meni objasni po cemu je bolji od drugih navedenih molim te !?

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2011 17:50 (radoznali81).
12 godina
offline
Re: Chrome uskoro drugi

Hmm ne mogu se s tobom složiti. Addonovi koje ja koristim nisu mi nimalo usporili preglednik (barem ja nisam primjetio), rade super (no opet, to ovisi više o autorima), ima sve što mi je potrebno.

 

Najpotrebnije mi je brzina paljenja i brzina otvaranja stranica. On mi to nudi. Nudi mi i sve add-onove koji mi trebau. Ne trebam brinuti o flashu.

 

Kako to drugi onda imaju sve kao i on kada nemaju niti takvu brzinu (moja impresija), i moram ručno instalirati flash (nije problem ali samo spominjem)... Koliko znam IE niti nema add-onova.

 

EDIT: Jedina zamjerka koju za sada imam nakon dužeg korištenja Chrome-a jest rendanje ružnih zaobljenih bordera, u Firefoxu je to puno lijepše.

EDIT2: Imam još jednu zamjerku. U chrome-u mi ne radi web upload na FileSonicu :(

http://steam-expo.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2011 18:00 (OriginalEXE).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome uskoro drugi

ako mi hoces reci da integriranje addonova u memoriju programa ne usporava isti nemamo sta pricat frende !!! a ako je bed instalirat pri prvoj instalaciji flash to je razlog vise da se nemremo ti i ja nis dogovorit . a IE9 nema addonova ali je pregledniji i ljepsi od Chroma . btw , vecina ljudi kojima sam pri servisu stavio Chrome se zalila i trazila neki drugi ...

 

 

meni na quadu i 8Mb netu nema razlike u brzini između nijednog browsera (tj. ne vidljive golim okom) ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2011 18:06 (radoznali81).
12 godina
offline
Re: Chrome uskoro drugi

Kao prvo nismo frendovi. Kao drugo, ja sam rekao da ne primječujem usporavanje. To ne znači da usporavanja nema. Ja ga ne primječujem i to je ono šo je bitno.

 

Uostalom, ako se to samo pod sebi podrazumijeva, zašto to onda ističeš kao njegovu slabost?

 

Kao treče, da si malo pažljivije pročitao moj post primjetio bi da sam ja već istaknuo kako flash nije problem instalirati ali je nešto što drugi browseri nemaju, stga pada u vodu tvoja tvrdnja da sve što ima Chrome imaju i drugi.

 

Na kraju mog zaključiti da jednostavno iz neke vlastite mržnje želiš pronači razlog da ti Chrome bude najlošiji.

 

EDIT: I od kada se preglednici rangiraju prema ljepoti. To je apsolutno subjektivna stvar i ne može služiti u usporedbi.

http://steam-expo.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2011 18:06 (OriginalEXE).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome uskoro drugi
sve je to isto u biti ako se znas konfigurirat i ako imas dobar HW . a sto se mrznje tice , neznam ja sto je to ali je to jedini browser kod kojeg sam imao primjedbe kupaca . ali bas jedini !!!
15 godina
offline
Chrome uskoro drugi

Ljudi provajte Waterfox! 64-bitni browser na bazi Firefoxa. Brz i stabilan.

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome uskoro drugi
bor4c kaže...

Iceweasel i Chromium, uvijek se dvoumim između ove dvojice.

 

 

  oćeš mi reći šta o ice weaselu?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice