Bežično punjiv Galaxy S5

poruka: 16
|
čitano: 68.442
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bežično punjiv Galaxy S5".
15 godina
offline
Bežično punjiv Galaxy S5

Hm, malo skupo. Moja under 200 kn električna četkica za zube košta, dakle, skoro 3x manje od tog poklopca i punjača, pa se puni bežično by design i by default. Eh...

Deckard
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bežično punjiv Galaxy S5

Ok, znači poklopac s malim namotajem žice + eventualno par dodatnih elemenata se prodaje za 30 usd, a na mobitelu su već predviđeni kontakti i ostala elektronika za spajanje tog poklopca s regulatorom punjenja. Znači, ciljano se išlo prilikom dizajniranja uređaja na to da se izvuće tih dodatnih 30 usd za opciju za koju je većina elemenata već ugrađena u mobitel. Već vidim tužbu jer je sigurno netko već patentirao ovakvo izvlačenje para od korisnika (i ne, ne mislim na onog čije se ime ne smije spomenuti u negativnom kontekstu, već na gaming industriju).

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
7 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bežično punjiv Galaxy S5
deckard kaže...

Hm, malo skupo. Moja under 200 kn električna četkica za zube košta, dakle, skoro 3x manje od tog poklopca i punjača, pa se puni bežično by design i by default. Eh...

Koju koristis cetkicu? {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bežično punjiv Galaxy S5

I moja Philips četkica isto ima bežično punjenje tako da to nije ništa novo.

14 godina
offline
Bežično punjiv Galaxy S5

A prema vama ispada da je ovo glupost za napravit. A zasto onda drugi proizvodaci nisu to napravili i digli kesu na tome. Samsung je to pametno iskoristija. A sto se tice punjaca izgleda mi skroz ok.

 
2 7 hvala 0
11 godina
offline
Bežično punjiv Galaxy S5

Zgodna fora, no sve se svodi na plaćanje 90$ kako bi se izbjegla mukotrpna radnja od 1.8s. (?)

 
11 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bežično punjiv Galaxy S5

Ljudska ljenost stvarno nema granice, samo kad bi ljudi shvatili da se zbog njihove ljenosti sve malo po malo automatizira i da to dovodi do nestanka radnih mjesta bilo bi odlično. (ne mislim iskljucivo na bežično punjenje)

 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bežično punjiv Galaxy S5
MrBlc kaže...

Ok, znači poklopac s malim namotajem žice + eventualno par dodatnih elemenata se prodaje za 30 usd, a na mobitelu su već predviđeni kontakti i ostala elektronika za spajanje tog poklopca s regulatorom punjenja. Znači, ciljano se išlo prilikom dizajniranja uređaja na to da se izvuće tih dodatnih 30 usd za opciju za koju je većina elemenata već ugrađena u mobitel. Već vidim tužbu jer je sigurno netko već patentirao ovakvo izvlačenje para od korisnika (i ne, ne mislim na onog čije se ime ne smije spomenuti u negativnom kontekstu, već na gaming industriju).

svojevrsni DLC

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Bežično punjiv Galaxy S5

pih nokia to vec ima par godina {#}

Moj PC  
5 3 hvala 0
12 godina
offline
Bežično punjiv Galaxy S5

Ocekivao sam to po "defaultu"...

 

jedno veliko razocaranje s moje strane...

 

za mob koji kosta 5500-6000kn da idu jos izmusti cca 180kn za {#} poklopac je zaista gesta koja govori sama za sebe...

 

 

pfuj

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bežično punjiv Galaxy S5
GrimReaperKC kaže...

Ocekivao sam to po "defaultu"...

 

jedno veliko razocaranje s moje strane...

 

za mob koji kosta 5500-6000kn da idu jos izmusti cca 180kn za {#} poklopac je zaista gesta koja govori sama za sebe...

 

 

pfuj

Tu je i druga strana novčića: Daš 5500-6000kn za mobitel da bi nakon toga dva puta okretao kunu za dodatak od (relativno malih) 180kn.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
neaktivan
offline
Bežično punjiv Galaxy S5

Trebalo je samo 50 godina da se komercijalno uvede ono sto je Nikola Tesla isao implementirati odmah!

TD collector
 
9 2 hvala 1
16 godina
offline
Bežično punjiv Galaxy S5

i zato su ga koknuli , digresija ! {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Bežično punjiv Galaxy S5
GrimReaperKC kaže...

Ocekivao sam to po "defaultu"...

 

jedno veliko razocaranje s moje strane...

 

za mob koji kosta 5500-6000kn da idu jos izmusti cca 180kn za {#} poklopac je zaista gesta koja govori sama za sebe...

 

 

pfuj

nemoj podcjenjivati kapitalizam, ako mogu prodati umotano govno u celofan prodat ce ti ga

15 godina
offline
Re: Bežično punjiv Galaxy S5
systemize kaže...
deckard kaže...

Hm, malo skupo. Moja under 200 kn električna četkica za zube košta, dakle, skoro 3x manje od tog poklopca i punjača, pa se puni bežično by design i by default. Eh...

Koju koristis cetkicu? {#}

Braun Oral-B Vitality 3D White {#}

Deckard
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bežično punjiv Galaxy S5
Ja sam prije dobrih 20 godina napravio bezzicno punjenje i uspjesno ga koristio. Ali bezzicno danas i onda je vrlo velika razlika. Ne po nacinu rada vec po funkcijama. Danasnje punjenje komunicira sa uredjajom... Ali, sve to na udaljenost od par cm i tocno u sridu.
Bas sam gledao za jedan projekt bezzicno i odustao. Dev kitovi su reda 600 USD i naprava mora bit u krugu 6 cm. Za mene debelo premalo.
Velika prednost bezzicnog je sto se ne haba USB konektor koji bas i nema ogroman broj ustekavanja, a i nisu pretjerano cvrsti. Pogotovo microUSB.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice