Project CARS - prvi dojmovi kritičara

poruka: 24
|
čitano: 3.949
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Project CARS - prvi dojmovi kritičara".
12 godina

izašla je igra danas i za PS4

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina

Dobra igra ali svakako nije punokrvna simulacija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina

Tko hoće pravi simulaciju, samo neka pogleda Assetto Corsa.
Kojim tempom izbacuju aute... Plus najvjerniji Nürburgring do sada u jednoj komercijalnoj simulaciji.

Moj PC  
7 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
Re: Project CARS - prvi dojmovi kritičara

dvojil sam prije jedno dva tjedna....uzeo asseto corsu....samo vozim online i samo nurbugring...samo radi  toga se isplatilo kupit...kuži se razlika u asfaltu...kuži se svako i najmanje udubljenje....zvuk je apsolutno savršen....to je to...

7 godina
neaktivan
SolidSnakeCRO kaže...

kako mislis??? nemoj me prepadati tako sam se razocaro za dc?

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
10 godina
ScorpiusCRO kaže...

Tko hoće pravi simulaciju, samo neka pogleda Assetto Corsa.
Kojim tempom izbacuju aute... Plus najvjerniji Nürburgring do sada u jednoj komercijalnoj simulaciji.

Kolko sam čitao AC je u singleplayeru banana, a i damage model je koma. Jel se kaj popravilo?

Btw, ne  znam kolko vjernije prenesen Nurb može biti od GT-a. Još od 4. osjetiš svaku grbicu i promjenu asfalta.

9 godina
neaktivan
SolidSnakeCRO kaže...

Igrao sam danas par sati Project Cars, i mogu reći da si u krivu.Simulacija je, na razini GT-a zapravo, probaj recimo Pagani Zonda R pritisnuti do kraja nakon izlaska iz zavoja, led u žilama...

7 godina
neaktivan
Branimir82 kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Igrao sam danas par sati Project Cars, i mogu reći da si u krivu.Simulacija je, na razini GT-a zapravo, probaj recimo Pagani Zonda R pritisnuti do kraja nakon izlaska iz zavoja, led u žilama...

Dal si probao i online? Ako jesi kakvi su serveri, dal je sve ok?

9 godina
neaktivan
jovan111p kaže...
Branimir82 kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Dal si probao i online? Ako jesi kakvi su serveri, dal je sve ok?

igrao sam online, igrivo je, nema većih problema.

13 godina
Branimir82 kaže...
jovan111p kaže...
Branimir82 kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Hehe najbolji su mi brijači sa rukavicama:) nešti, da nebi bilo žuljeva i klizanja po kožnom obruču, jer kad se zagrije u kabini auta bez klime...:)
Jel stavljaju i pojaseve i kacige? Nevidim iz ovog kuta  S druge strane ovaj noob Rene Rast koji za pravo i inače vozi LeMans u Porscheu 
vozi simulaciju goloruk?!?!?
https://www.youtube.com/watch?t=94&v=1Q9QCfHgyX0
A sad da baš mora biti kruta simulacija, i da ekipa baš savršeno zna "fiziku" pravog Caterham Superlight R500 ili Gumpert Apollo S i sl.
Meni je najbitnije ovo što su ovdje rekli odmah u naslovu:
http://kotaku.com/project-cars-is-a-lot-of-fun-1702706089
Plus tome, prelijepa AKTIVNA grafika, detaljne i brojne staze, odmah otključani svi fizikalno različiti auti i jako bitno: podrška sa najmasovniju periferiju i hardversku zastupljenost koju sam dosad vidio. 
(portanje okljaštrenih 30fps nfs  sa konzola uopće ne računam pod hardversku zastupljenost; nepodržavanje NIJEDNOG volana u zadnjem NFS Rivals je za mene bilo wtf fijasko do jaja.)
Evo zgodan video paralelne vožnje sa AC

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2015 4:25 (overhaul).
13 godina
neaktivan

Joj, stari moj, kod mene se automatski pali facepalm dok vidim ekipu kak se snima s GoPro kamerama kak voze u rukavicama, a vjerojatno ne znaju zaprav provjeriti ulje na autu. Ali glavno da su strašna preseravanja pred ekranom.

0 2 hvala 0
10 godina
overhaul kaže...
Branimir82 kaže...
jovan111p kaže...
Branimir82 kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Hehe najbolji su mi brijači sa rukavicama:) nešti, da nebi bilo žuljeva i klizanja po kožnom obruču, jer kad se zagrije u kabini auta bez klime...:)
Jel stavljaju i pojaseve i kacige? Nevidim iz ovog kuta  S druge strane ovaj noob Rene Rast koji za pravo i inače vozi LeMans u Porscheu 
vozi simulaciju goloruk?!?!?
https://www.youtube.com/watch?t=94&v=1Q9QCfHgyX0
A sad da baš mora biti kruta simulacija, i da ekipa baš savršeno zna "fiziku" pravog Caterham Superlight R500 ili Gumpert Apollo S i sl.
Meni je najbitnije ovo što su ovdje rekli odmah u naslovu:
http://kotaku.com/project-cars-is-a-lot-of-fun-1702706089
Plus tome, prelijepa AKTIVNA grafika, detaljne i brojne staze, odmah otključani svi fizikalno različiti auti i jako bitno: podrška sa najmasovniju periferiju i hardversku zastupljenost koju sam dosad vidio. 
(portanje okljaštrenih 30fps nfs  sa konzola uopće ne računam pod hardversku zastupljenost; nepodržavanje NIJEDNOG volana u zadnjem NFS Rivals je za mene bilo wtf fijasko do jaja.)
Evo zgodan video paralelne vožnje sa AC

Ne znam zašto je svima super kaj su svi auti otključani? Gdje je nestao onaj feeling da si nešto postigao i zaslužio kad otključaš novi jači auto? Nadao sam se strukturiranijem carreer modu.

9 godina
protjeran
Shai Hulud kaže...

Joj, stari moj, kod mene se automatski pali facepalm dok vidim ekipu kak se snima s GoPro kamerama kak voze u rukavicama, a vjerojatno ne znaju zaprav provjeriti ulje na autu. Ali glavno da su strašna preseravanja pred ekranom.

kakve veze ima ako netko nezna provjeriti ulje u autu? s igrama i uzivanje u istima, volan, rukavice itd opcenito raznorazna periferija namjenjena dodatnom pruzanju jos veceg osjecaja zabave u igrama su samo +!

evo moj poznanik je sam napravio 2x custom simulatora od po 5000€ svaki samo za uzivanje s frendovima...nikakvo preseravanje nije u pitanju! evo pa uzivaj jer mi jesmo

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2015 17:52 (Stjepanj).
10 godina
Chronosus kaže...

Kolko sam čitao AC je u singleplayeru banana, a i damage model je koma. Jel se kaj popravilo?

Btw, ne znam kolko vjernije prenesen Nurb može biti od GT-a. Još od 4. osjetiš svaku grbicu i promjenu asfalta.

Koliko me sijećanje služi nije li AC Nurb prenesen laserskim skenerima, ubiti identičan je pravoj stazi?

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
10 godina

http://www.assettocorsa.net/dreampack1/

Ako im je vjerovati, je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
Chronosus kaže...

Ne znam zašto je svima super kaj su svi auti otključani? Gdje je nestao onaj feeling da si nešto postigao i zaslužio kad otključaš novi jači auto? Nadao sam se strukturiranijem carreer modu.

Mislim da je ova utrkalica drugačije koncipirana. A i glupo je svaku igru napraviti na isti način - za karijeru i nadogradnje ima milion drugih. 
Dakle mislim da je ovoj težište isključivo na što kvalitetnijim utrkama, bez uvertira i uvjetovanja.
Da možeš kad poželiš sjesti u minuti nakon paljenja u bilo što - od gokarta do lycana, spojiti se na server, i utrkivati sa svakim tko je to isto poželio.
I nakon zabave otići svojim putem, bez obveza uvjeta i zadataka koje zadaju druge igre pa potom "nagrađuju zaslužne". 
Ne kažem da karijera i napredovanje nisu super, ali ja bih žanrovski hardcore utrku prepustio utrkivanju bez uvjetovanja. Naravno moje mišljenje. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
VandaL.pr! kaže...
Chronosus kaže...

Btw, ne znam kolko vjernije prenesen Nurb može biti od GT-a. Još od 4. osjetiš svaku grbicu i promjenu asfalta.

Koliko me sijećanje služi nije li AC Nurb prenesen laserskim skenerima, ubiti identičan je pravoj stazi?

A ono, GT je dobio licencu od FIA-e... Koliko znam oni su i krenuli s tim laserskim skeniranjem staza.

9 godina
protjeran
Chronosus kaže...

A ono, GT je dobio licencu od FIA-e... Koliko znam oni su i krenuli s tim laserskim skeniranjem staza.

mislim da je  s tim prvo krenula(99.9% sam siguran ak me sjecanje ne vara) moding zajednica prije cca 10g s naravno kojom drugom igrom nego rfactor..kakav gt;)

13 godina
Stjepanj kaže...
Chronosus kaže...

mislim da je  s tim prvo krenula(99.9% sam siguran ak me sjecanje ne vara) moding zajednica prije cca 10g s naravno kojom drugom igrom nego rfactor..kakav gt;)

Ja mislim da sad tu malo i reverse inžinjeraju - barem za gotovu 3d igru to nije rpoblem, pa ako je netko jednom skenirao stazu...
još kad se danas uzme u obzir laka satelitska telemetrija, samo lijenost ili baš želja da s ebude neprecizan mogu danas rezultirati
neuvjerljivom stazom prema stvarnoj referenci.

7 godina
neaktivan

Hoce li neko da mi kaze kako se igra online? Kad udjem u neku trku, odvozam krug ipo i samo me izbaci i pokaze mi koji igraci ucestvuju, imam opciju samo da izadjem, nista ne razumem.

0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan

Najveci promasaj u mojoj igrackoj karijeri je bas ova igra :(

0 3 hvala 0
7 godina
neaktivan
jovan111p kaže...

ako ti trebaju opcije za controler input javi se u pp

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
9 godina
protjeran
jovan111p kaže...

a do sad si igrao sta ono?? i na cemu?

7 godina
neaktivan
Stjepanj kaže...
jovan111p kaže...