Novi Total War

poruka: 18
|
čitano: 3.216
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Total War".
13 godina
neaktivan
Novi Total War

Jedva čekam. Samo se nadam da će biti mrvicu lakša od zadnjeg dijela. Bilo je par scenarija kad sam mislio da ću poludit.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
RE: Novi Total War
scorpion667 kaže...

Jedva čekam. Samo se nadam da će biti mrvicu lakša od zadnjeg dijela. Bilo je par scenarija kad sam mislio da ću poludit.

O kakvom ti novom total waru pričaš,ako misliš na empire total war to je izašlo prije nekoliko mjeseci.

12 godina
neaktivan

Idalje su mi Shogun i Rome najbolji. Ne volim ove "moderinije"

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2009 12:40 (mislav_01).
11 godina
neaktivan

SAORY TEK SADA VIDIO NA BUGOVOM PORTALU.

11 godina
neaktivan
Novi Total War

Još nisu ni Empire završili a već idu na novi nastavak ili ekspanziju. Nemislim kupit napoleona jer sam blago razočaran polu proizvodom Empire:Total war.

0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
mislav_01 kaže...

Idalje su mi Shogun i Rome najbolji. Ne volim ove "moderinije"

I ja isto (dakle, subjektivna primjedba) ne volim TW kroz imperijalno razdoblje i to bedasto ratovanje s pucanjem iz blizine na otvorenom, ali su me kolege sa foruma uvjeravali da je tada takva taktika imala smisla, pa sam ostavio Empire TW za isprobavanje, samo još nemam vremena, ali svakako treba dati priliku (vele, da se samo opali, puno dima, pa juriš bajunetima Osmijeh, a to je već bolje).

Me a skeptic? I hope you have proof!
13 godina
Novi Total War

Nema do ROME-a...     nekako mi taj stupanj razvoja nabolje paše Total War igri.

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R. ////// 4.9. Matt M. Maddox @Boogaloo(OTV) Zagreb, 5.9. INVAZIA outdoor @Savski Nasip DJ Ivee JEEEEEEEEJ
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
Novi Total War

Meni su najbolji Rome i Medieval 2 Total War. Volim taj srednji vijek i Rimsko doba.

http://www.youtube.com/user/sfdebris ---> recenzije Star Trek epizoda
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Novi Total War

Mislim da je ovo ostvarenje sna za Olega (Zlog Luđaka).

Prošli put je u recenziji komentirao baš Napoleona, a sad će dobiti Napoleon Total War.

EVERYBODY LIES
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Novi Total War

Bilo bi zanimljivo da naprave Total War : Worl War I i / ili II .....

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
Šef kaže...

Mislim da je ovo ostvarenje sna za Olega (Zlog Luđaka).

Prošli put je u recenziji komentirao baš Napoleona, a sad će dobiti Napoleon Total War.

Da, on i njegovi grognardi Osmijeh Bit će wet panties svaki put kad samo vidi ikonu za igru na desktopu Osmijeh

12 godina
Novi Total War

Eh kad se sjetim Rome: Total War...

Athlon 1 Ghz i 256 Mb DDR memorije i olinjala GeForce 2 MX400 32 Mb rama je gurala to čudo od igre...

Zbog te igre sam napravio i prvi upgrade kompjutera, odmah sam otišao i kupio još 256 Mb rama i tada odličnu ATI 9600XT sa čudesnih 256 DDR2 i letjelo je. Od tada sam fan Total Wara....

Shogun sam probao ali ima u najmanju ruku očajnu grafiku, pa sam ga preskočio.

Rome, Medieval 2, Kingodmse sam prešao uzduž i poprijeko, ovaj novi sam zapostavio zbog obaveza, nema se vremeana, ali sada kako najavljuju ovaj novi, morat ću se ponovno angažirati i igrati najbolju stratešku igru...

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

Mene zanima dali če moj komp moč pokrenut napoleon total war.Imam Dual Core 2.4ghz,Ram 2gb ddr 2,Ati 2600xt 256 mb.

13 godina
neaktivan
Maksimus kaže...

Bilo bi zanimljivo da naprave Total War : Worl War I i / ili II .....

Mislim da je TW serial najbolji na terenu melee temeljene borbe, bar onaj taktički dio. Onaj strateški dio na globalnoj mapi može u bilo koje razdoblje, ali taktički ta igra briljira kad se jedinice sukobe prsa u prsa, kad se ganja protivnički general da im se ubije moral, kada se rade opsade, flankiranje jedinica, itd. Stavljanje toga dijela u razdoblje dalje od tehnologije bajuneta srozalo bi vrijednost te franšize, jer je nerealno izvesti ono poznato formiranje jedinica koje se sučeljavaju u masovnim borbama prsa u prsa, kad znamo da je takva borba izumrla početkom 20. stoljeća. A i Company of Heroes je kao "simulacija" već odavno na tronu na tome području ratovanja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2009 23:03 (Faerdhur).
11 godina
neaktivan

Rome total war je meni najjači, ovo ostalo je dobro ali rim mi je poseban

ovaje empire uopće ne kužim jer igra je dobra ali stalno se ruši nikad neznam kad mi je zadnji turn :)

11 godina
neaktivan
Novi Total War

Ma nema smisla raditi total war za ww2, bas kao sto Faedhur kaze total war je najbolji na melee shemi. Najbolji mi je Rome total war, ostao mi jeu ugodonom sjecanju. Koliko sam samo sati dao i jos uvijek s vrijemena na vrijeme dajem tom naslovu.

Takodjer mi nije bila losa Total war medieval 2. isto melee shema, jaca grafika, a gameplay i zabavnost na samoj razini Rome tw-a.

Empire total war mi je trenutno na cekanju jer mi ne radi najbolje. Kada bi odigrao neku vecu bitku mislim da bi mi proc napravio bum. ^^  Stisnem end turn i treba mu pola godine da ga zavrs.

Cekam negdje poslije nove 1./ 2. mjesec kada izadju 3xx i 5xxx grafe vanka onda krecem u shoping za cijelu konfu ^^

Uglavnom jako se veselim novom total waru iako mi ta shema sa puskama ne daje neku privlacnost naslovu. Samo se nadam da ce nakon Napoleona natrag na Rome i medieval ili nesto slicno :D

This is usually the part where people start screaming
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
Novi Total War

U principu bolje im je napraviti remake Shoguna i Rome sa sadašnjom grafikom i nekim novinama, nego forsirati noviju istoriju....

Za WWII se slažem, nema smisla pored ostalih igara...

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Novi Total War

kako su nastavili štancat serijal TW vrlo smo blizu dobu 1. i 2. svjetskog rata, nadam se da neće ići tako daleko

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice