Nastavci nastavaka

poruka: 6
|
čitano: 1.057
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavci nastavaka".
12 godina
Nastavci nastavaka

Budale.Upropastit ce sve zivo dosad postignuto. :S

:))
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Nastavci nastavaka

iz GrDi-evih usta u bozje usi! samo ne opet WWII!

I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Nastavci nastavaka

Stvarno bi trebali ugasit serijal Call of Duty dok nije postao još jedan Need For Speed.
Inače sam obožavatelj COD-a ali šta je previše, previše. Mislim, i NFS je u početku bio super, prvih nekoliko, pogotovo 2,3 i Porsche, pa evo u šta se pretvorio... Isto se dogodilo i sa Race Driver-om, tužno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Nastavci nastavaka

ma samo nek štancaju

0 0 hvala 0
12 godina
Nastavci nastavaka

oh god nooo. ne jos jedan NFS :S, makar MW je iznimka od tih 'novijih'

I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Nastavci nastavaka

Bice rokanja, Smijeh

Malo mi cudno vase razmisljanje o nastavcima. Po meni nemoze neki nastavak upropastiti igru prethodnika ako se ona pokazala dobrom. Mozda serijal nebude bas na nivou u odnosu na prethodnike ako se gleda u globalu, ali samo preskocis nastavak, i igras "nastavak nastavka" ako je dobar, ako ne, vratis se provjerenom...

Treba imati i nade ipak ga radi Infinity Ward....nije bas sve tako pesimisticno...Smijeh

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice