Najavljeno reizdanje Broken Sworda 2

poruka: 11
|
čitano: 2.418
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljeno reizdanje Broken Sworda 2".
12 godina
protjeran

Nisam u toku, je li možda izdan remake 1. dijela?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
RE: Najavljeno reizdanje Broken Sworda 2
Prince-Artas kaže...

Nisam u toku, je li možda izdan remake 1. dijela?

Jest.

Također za Mac/Pc/iOS.

http://store.steampowered.com/app/57640/

U odnosu na original ovaj ima dodanu cijelu jednu zagonetku koju rješavaš sa Nico, što dodaje otprilike 2 sata igre.

Ostalo je sve isto kao i u originalu uz poboljšanu grafiku i zvuk.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
11 godina

Ja sam isto zbunjen, kada je izdana poboljšana verzija jedinice?!?!!? Sve u svemu, ja prezadovoljan, valjda će malo lakše radit na navijim kantama, par poboljšanja, ista priča... sve što se može poželjeti {#}

EDIT: sad vidim odgovor gore, pa zar je to i za PC, ja sam mislio da je samo na neke konzole došlo :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2010 11:21 (Just Lost).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina

Ako nekoga interesira, na gog.com je trenutno vikend akcija na sva tri nastavka Broken Sworda. Cijena je 7,17 dolara za sva tri {#}

Never before have I encountered such corrupt and foul minded perversity. Have you ever considered a career in the Church? --The Bishop of Bath and Wells, Blackadder II
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Tanelorn kaže...

Ako nekoga interesira, na gog.com je trenutno vikend akcija na sva tri nastavka Broken Sworda. Cijena je 7,17 dolara za sva tri {#}

Na Steamu je također dostupan paket sa sve tri igre, za 10€, a uključuje i obradu prvog dijela.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
12 godina
protjeran

ajde konačno da se netko sjetio i to napraviti....      vjerojatno najbolja avantura nakon Grim Fandanga

Hedonism Is My LifeStyle

2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
Tanelorn kaže...

Ima ih četiri. Malo cjepidlačenja.

10 godina

Toooo, ovo će bit odlično jer uz ovaj serijal sam odrastao...

Al' ipak najjača mi je zadnja slika, to je ona scena kad frajer kuha grah i pušta lagane povjetarce dok cucek vani stražari da ti ne preskočiš prek ograde xD

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2010 16:10 (Dompa).
12 godina
neaktivan

Must have:)

"As I picked myself up all I could hear was the ceaseless drone of traffic. Life went on around me, but the explosion was to change my life forever."

George Stobbart

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441

3 0 hvala 1
12 godina

KAKO mi je dovraga promaklo reizdanje prvog dijela!? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina

Broken Sword 2 je moja prva point and click avantura uopće. Prvi puta sam je igrao na PlayStationu i prije nje sam samo igrao pucačine i autotrke i kad sam je isprobao imao sam onaj osjećaj "WTF is this shit?" Nešto sporo, dosadno, klikaš amo tamo, praviš se neki detektiv, ali kako sam je pomalo igrao sve me se više dopadala. Odlična igra!

Igra koja me je uvela u taj žanr. Također u sjećanju su mi duboko ostale i prve igre sa kojima sam upoznao druge žanrove Final Fantasy VIII u RPG, Quake u FPS, Resident Evil u Survival Horror, Gran Turismo u autoutrke itd.

Nekako mi za te igre najoblji opis odgovara "Prva ljubav zaborava nema". {#}

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice