MotoGP 13 na Steamu

poruka: 6
|
čitano: 5.291
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MotoGP 13 na Steamu".
13 godina
MotoGP 13 na Steamu

Srednja žalost, čudan i umjetan vozni model (iako ne baš potpuno loš kad je na full realizmu), motoGP 07 primjerice ima i bolji vozni model i bolje izgleda, a riječ je o 6 godina staroj igri. Career mod je solidan i donekle kopira Codemasters F1 garažu, laptop i sl. "dekoracije", ali i to je sve tako prosječno. Zabava za jedno popodne dok ne shvatite da je u biti sve (pre)prosječno. 5/10

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
MotoGP 13 na Steamu

ma jedina igra koja valja a da su motori je tourist trophy koji je rađen samo za ps2.

molim boga kad ću ugledat tt2 za PC {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
MotoGP 13 na Steamu

Meni igrica nije tako loše kad se AI stave na najteže, i ove ostale opcije na Full Realism.

Ako nekog zanima, evo i jedan gameplay od mene, doduše na Easy postavkama i ovom idealnom putanjom u zavojima.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael

0 0 hvala 2
10 godina
MotoGP 13 na Steamu

Izgleda mi ok, nisam dugo igrao moto gp, jer mi je rfactor preokupirao pažnju jedno dvije godine, a sada sam počeo malo igrati MP komponentu formule 1 2012. Mogao bi i ovo probati, samo da nabavim neki joystick, grafički je igra solidna, ali ono bitnije gameplay, ipak treba probati. Nemam velika očekivanja, volim automotosport, a na tržištu nemamo puno moto igrica.

0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
Re: MotoGP 13 na Steamu
Tomek.Klc kaže...

Meni igrica nije tako loše kad se AI stave na najteže, i ove ostale opcije na Full Realism.

Ako nekog zanima, evo i jedan gameplay od mene, doduše na Easy postavkama i ovom idealnom putanjom u zavojima.

Dobro izgleda.

hehe samo poradi na ulascima u zavoje {#}

11 godina
MotoGP 13 na Steamu

stavim AI na najteze, oderem ih u kvalifikacijama 2-3 sekunde (doha, 1:51), a u utrci oni rade ispod 1:50...WTF?

stavim na najlakse, oderem ih 9 sek, a u utrci su jos uvijek tu negdje samnom, nisam isprobao dovoljno utrke na najlakse...

nije realno nikako, igrao bi igru ful jer mi super, ali me ubija ova razlika u AI-u izmedu utrke i kvalifikacija...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice