L.A. Noire za PC u prodaji

poruka: 144
|
čitano: 16.000
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "L.A. Noire za PC u prodaji".
13 godina

Bojao sam se "optimizacije" igre zbog, kao što sam u drugoj vijesti komentirao, nedostatka medijskog hypea oko PC inačice. I sad čitam user review. Lik je igri dao 5/10. Veli da je često kao slide show, a ima dual core cpu na 3GHz, 4Gb RAM-a i GTX560. Ako ta grafa ne može igru tjerati u nekom pristojnom broju FPS-a onda je ovo mnogo gore nego GTA 4 u svoje vrijeme... Još se uvijek nadam da će kod mene biti drukčije, ali eto, prvi dojmovi su loši.

EDIT: Pošto je ovo prvi post da i ovdje napišem; original igra nema problema i sve super radi

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2011 20:02 (Lovac).
Moj PC  
5 1 hvala 6
12 godina
neaktivan

Pa ja ne mogu da vjerujem...{#}{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan

Koliko citam po netu igra je mozda cak i gore optimizovana od GTA IV. R* je zaista odustao od PC platforme. Imam osjecaj da ovo rade samo da bi mogli reci kako prodaja nije isla dobro i da nemaju vise razloga da zibacuju igre za PC.

http://vgm.tv/
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina

Evo još citat iz bit-gamer recenzije: "PC with a 2.66GHz Core 2 Duo E8220 (vjerojatno je mislio E8200), 4GB of RAM and a Radeon HD 5770 1GB struggled to play it at even the lowest settings". To je to, Rockstar nam je službeno rekao hebite se {#} Da ne spominjem da igra izgleda dosta lošije od recimo Mafije 2...

Moj PC  
0 3 hvala 1
13 godina

Gameplay na

SSD: Intel 320 Series 120GB 2.5" SATA2 3Gb/s Solid State Drive OEM
HDD: 4 Western Digital Black HDD (Game on one of these HDD)
Cpu: AMD Phenom II X6 1090T @ 3.724 Ghz
Memory/Ram: G.SKILL Ripjaws X 16GB 1600Mhz
Gpu: EVGA GeForce GTX570 Superclocked 1280MB X2 SLI
Motherboard: Asus Crosshair V Formula
Sound Card: Creative Sound Blaster X-FI Titanium Hd
Power Supply: Corsair AX1200W
CPU Cooler: Corsair H70

Intro na istoj....

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2011 11:05 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan

Dakle, igru će moći igrati samo oni koji imaju PC od 15.000 kuna? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
Re: L.A. Noire za PC u prodaji
Lovac kaže...

Bojao sam se "optimizacije" igre zbog, kao što sam u drugoj vijesti komentirao, nedostatka medijskog hypea oko PC inačice. I sad čitam user review. Lik je igri dao 5/10. Veli da je često kao slide show, a ima dual core cpu na 3GHz, 4Gb RAM-a i GTX560. Ako ta grafa ne može igru tjerati u nekom pristojnom broju FPS-a onda je ovo mnogo gore nego GTA 4 u svoje vrijeme... Još se uvijek nadam da će kod mene biti drukčije, ali eto, prvi dojmovi su loši.

Za cijenu te grafulje mogo si kupit PS3 i igrao bi kak spada.

13 godina
Bugzapper kaže...
Lovac kaže...

13 godina
Bugzapper kaže...
Lovac kaže...

Omašio si ceo fudbal kompa!!!

ššššš - možda su u šumi
12 godina
Znaci nista od GTA petice, a vjerojatno i maxa koji ce se ocigledno vrtiti kao krepana macka......
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
11 godina

Bit će bolje poslije izlaska 16. patcha..

Loše..

Jhva Elohim Meth.
12 godina
neaktivan

Kao što je rekao jedan kolega par dana prije da ga je strah što će od svega toga biti pošto nema nikakvog hypa...Dobro je i rekao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Od gta v nece bit nista ali max ima sanse jer ce izac u isto vrijeme kad i za konzole tako da to mozda nece bit cisti konzolaski port. Lets hope for the best
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

šteta,igra izgleda odlično

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Znači da možemo od Max Paynea 3 isto očekivati?

Nadam se da će se za Maxa malo bolje potruditi i napraviti posao kako treba.

Žale se na piratstvo, a neznaju ni portat igru kak spada.

1 0 hvala 0
9 godina

Neznam čemu takvi zahtjevi, pa igra izgleda jadno. Dobro ne baš jadno ali ne tak da bi trebali ti zahtjevi. Mogli su radije uzeti engine od Crysisa i igra bi radila bolje i ljepše izgledala. A to je valjda to, dok netko ko nema blage o programiranju, ide raditi engine

4 1 hvala 0
10 godina
protjeran

ovaj engine trazi jaki quad core.tražio je to i gta 4 i trazit ce i gta 5 i neznam zasto ste uopce misli da ce biti drukcije?

7 0 hvala 0
9 godina
protjeran
Lovac kaže...

Da, nekima treba malo duze, a neki nikad ne shvate....

Da pojasnim, radi se o tome da se kenja po plejki kako je to star hardware i onda ista ta igra na PC konfiguraciji koja cijenom sisa plejku nekoliko puta, ne moze vrtit istu tu igru koja na plejki ide fluidno.

Naravno optimizacija igra veliku ulogu takoder, ali cinjenica je da za igranje na PC-u treba puno jaci hw, nego na plejki.

E sad, jel treba da jos nekaj nacrtam za bolje razumijevanje ili ...?

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2011 13:23 (Bugzapper).
13 godina
Bugzapper kaže...
Lovac kaže...

Da pojasnim, radi se o tome da se kenja po plejki kako je to star hardware i onda ista ta igra na PC konfiguraciji koja cijenom sisa plejku nekoliko puta, ne moze vrtit istu tu igru koja na plejki ide fluidno.

Naravno optimizacija igra veliku ulogu takoder, ali cinjenica je da za igranje na PC-u treba puno jaci hw, nego na plejki.

e moras crtat ali probaj argumentirat...

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
12 godina
Bugzapper kaže...

Nije pošteno uspoređivati PS3 koji igru vrti na 1280x720 i PC na rezoluciji 1920x1200. Ali stoji da je PS3 verzija bolje ispolirana - treba uzeti u obzir da je engine inicijalno rađen upravo za PS3. I Xbox verzija je po većini tehničkih recenzija inferiornija, ali tamo su razlike minorne.

13 godina
Bugzapper kaže...
Lovac kaže...

Gdje sam ja kenjao po plejki? A zadnja rečenica bi morala ići tebi. Radi se o pohlepi dotičnog studija i o pljački jer će na temelju imena L.A. Noire prodati velik broj primjeraka igre za koju treba high-end PC sposoban praktički emulirati konzolu jer im se nije dalo napraviti pošten port za PC. Kužiš? Ovo tvoje o cijeni konzole u ovom slučaju nema nikakve veze. Inače slažem se da je po tom pitanju više isplativa, ali ima ljudi koji svakodnevno koriste PC, pa uzmu malo skuplju grafu da i igraju na njemu; nepošteno je što u zadnje vrijeme dobivamo dosta ovakvih naslova. Vjerujem da ti je sada i ona slika o tome da si promašio bit svojim prvim komentarom jasnija. No hard feelings.

10 godina

meni se trenutno skida,i koliko čitam po komentarima ljudi koji već igraju,loše radi samo na dualcima,svi komentari koje sam vidio od ljudi sa quadom su bili pozitivni,vidio sam jednog koji ima dualca (mislim e8200) i GTX 560 i napisao je da igra radi očajno,znači da je problem u procesoru,ništa čudno,znamo da je i GTA IV volio procesorsku snagu. Samo se nadam da će mi igra raditi dobro na Phenomu II 955 i GTX 460,ako ne bude,onda ju nemam razloga ni igrati,a ako bude fino radila,mislim da bi ju mogao i kupiti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
M0by kaže...

Znači da možemo od Max Paynea 3 isto očekivati?

Nadam se da će se za Maxa malo bolje potruditi i napraviti posao kako treba.

Žale se na piratstvo, a neznaju ni portat igru kak spada.

Nije da ne znaju, nego ne žele. Ova okalještena PC verzija služi samo kao marketinška fora za second release gdje će se Complete Edition osim na PC-u pojaviti na konzolama. RAGE (Rockstar Advance Game Engine) zahtjeva minimalno četverojezgreni procesor, no kako bi imali dobre perfomanse, potrebno je posjedovati Inteleovu i seriju ili neki jači četverojezgreni AMD-ove serije. Toliko ulaganje u procesor je besmisleno osim ako se isti ne koristi u neke poslovne svrhe poput primjerice montaže videa ili izrade jednostavnih animacija. Kada su općenito u pitanju Rockstarove igre, daleko bolje rješenje je uštediti novce i kupiti konzolu te igrati njihove igre bez ikakvih problema. Kupovati ovako nesređeni port je krajnje besmisleno, barem sa moje perspektive. Igrao sam L.A. Noire na PS3-u i igra tamo izgleda odlično i radi odlično. PC verzija izgleda katastrofalno, perfomanse su očajne, a da stvar bude "bolja", FPS je zaključan na 30 frameova tako da one jeftine Rockstarove marketinške fore ("Iskoristiti ćemo potencijal PC-a kao igraće platforme") padaju u vodu.

Max Payne 3 će vjerojatno biti isto ovakav, kao i GTA 5 te kao i sve ostale njihove igre koje koriste RAGE engine.

So this is how liberty dies...with thunderous applause
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2011 15:34 (Deadwalker).
9 godina

Performanse su očajne ekipi koja si nezna složit konfiguraciju pa upare neki stari dual core sa gtx560 i onda se čude kak im igre štekaju...

Moj PC  
16 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
k1klop kaže...

Performanse su očajne ekipi koja si nezna složit konfiguraciju pa upare neki stari dual core sa gtx560 i onda se čude kak im igre štekaju...

istina, neki valjda jos misle da su im u vrijeme 8 jezgrenih jos uvijek dovoljna 2 za ugodno igranje. lol

Umirovljenici se odmaraju na klupama, a groblja zjape prazna!
10 godina
pričate svi nebuloze uglavnom i vjerujete svakome,ja sam vidio jako lijepih komentara o igri od ljudi koji znaju sklopiti konfiguraciju,a ne kako je k1klop rekao,kupe starog dualca sa super grafom i očekuju od igara koje zahtjevaju malo bolji procesor da im leti na najvećim detaljima samo zato što imaju dobru grafu,to ne ide tako,procesor je temelj PC-a i s njime se uvijek počinje graditi konfiguracija,tko to nezna,neka mu i štekaju ovakve igre.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
k1klop kaže...

Evo ja imam dual core sa HTom (i3 2100) i gtx 560 obicnu, ne Ti, pa ti javim kako ide na mojoj ''neznam složit'' konfi(trenutno se skida).

Btw imam monitor sa nativnom rezom 1280x1024;-)

9 godina
antimadridista kaže...
pričate svi nebuloze uglavnom i vjerujete svakome,ja sam vidio jako lijepih komentara o igri od ljudi koji znaju sklopiti konfiguraciju,a ne kako je k1klop rekao,kupe starog dualca sa super grafom i očekuju od igara koje zahtjevaju malo bolji procesor da im leti na najvećim detaljima samo zato što imaju dobru grafu,to ne ide tako,procesor je temelj PC-a i s njime se uvijek počinje graditi konfiguracija,tko to nezna,neka mu i štekaju ovakve igre.

A i ti isto bljezgariš. Igra uopće nije optimizirana, daj malo bolje pogledaj po forumima, ljudima trza i na četverojezgrenim procesorima, sa 4+GB rama i novim grafičkama. Igra ima šugavu grafiku, izgleda ko da je napravljena prije 5 godina, tak da su ti zahtjevi neopravdani. Dobro su ti forumaši napisali da je igra samo port sa konzole, i uopće nije testirana.

12 godina

Za sve one kojima laga - napravite shortcut od LANoire.exe, otvorite properties i dodajte -srt u target.

npr. "E:\Igre\L.A. Noire\LANoire.exe" -str

ako i dalje laga, čekajte sedamnaesti patch.

10 godina
Citat sa Strategyinformer reviewa:

"as long as you have decent PC, L.A. Noire runs like a dream,and has slow loading times".
I igra je na tom reviewu dobila ocjenu 85/100 isto kao i konzolaška,tako da bi rekao da problemi sigurno nisu tako veliki.
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice