Hellblade i na PC-u

poruka: 14
|
čitano: 6.725
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hellblade i na PC-u".
9 godina
neaktivan
Hellblade i na PC-u

ur welcome

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
Hellblade i na PC-u

strpljivo se ceka ! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
Hellblade i na PC-u

Izašla valjda danas ova igra, igra ko? Čini mi se jako zanimljiva.http://www.eurogamer.net/articles/2017-08-08-hellblade-senuas-sacrifice-review

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
Hellblade i na PC-u

Gledao par minuta gameplaya, stvarno dobro izgleda, posebno atmosfera. 

...................................... funny facts
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Re: Hellblade i na PC-u
Ima yogurt verzija na skidrowu
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
Hellblade i na PC-u

Kad mi dodje nova masina, uzimam ovo 1/1

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Hellblade i na PC-u

Napokon nesto vrijedno paznje na PC-u,a da je SP.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Hellblade i na PC-u

novo, svježe i zanimljivo a da ne pričam kako izgleda bolesno, sa sluškama je čudo

preporuke

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
fila2208 kaže...

novo, svježe i zanimljivo a da ne pričam kako izgleda bolesno, sa sluškama je čudo

preporuke

vis meni je bezvezna igra, neznam kaj je tebi tu svjeze kamoli zanimljivo, igrao je jos prije 1mj..dosada ziva, lica su napravljena jako dobro ostalo mehhhlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
Stjepanj kaže...
fila2208 kaže...

preporuke

vis meni je bezvezna igra, neznam kaj je tebi tu svjeze kamoli zanimljivo, igrao je jos prije 1mj..dosada ziva, lica su napravljena jako dobro ostalo mehhhlp

Nije standardni hack and slash, ima dubinu i priču.

Kaska sa puzzleovima koji nisu nešto, borba mi je extra, ali cijeli seeting igre mi je jako zgodno složen + nabacim sweetfx i izgled ačudesno.

4 godine
protjeran
Hellblade i na PC-u

Ovo nije igra za šire mase, nije ni za mene jer su setting i priča jako netipični (u nedostatku bolje riječi). Ipak sam odigrao do kraja, borba je odlična, grafika i animacije također. 

3 0 hvala 0
11 godina
Paolo Maldini kaže...

Ovo nije igra za šire mase, nije ni za mene jer su setting i priča jako netipični (u nedostatku bolje riječi). Ipak sam odigrao do kraja, borba je odlična, grafika i animacije također. 

odlično rečeno, ali igra je probila sve očekivane prodaje i recenzije, s razlogom :)

12 godina
odjavljen
Hellblade i na PC-u

Igra je vrh... Dosta je "teška tematika" igre ali zato u atmosferi i soundratracku (između ostalog) igra rula...

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice