CS: Global Offensive vikend

poruka: 11
|
čitano: 1.429
|
moderatori: Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "CS: Global Offensive vikend".
9 godina
protjeran

ako igrica kosta 7.34€ onda nevalja, jel tako?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2012 20:17 (yaca).

1 5 hvala 0
8 godina
neaktivan
Re: CS: Global Offensive vikend

nista posebno

7 godina

meni je skroz oke , ali meni na uber low postavkama 20-30 fps-a :( 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran

Igra je nevidjeno smece i ne mogu prezaliti 10 € koliko sam dao za nju jer su je po izlasku svi nerealno nahvalili

0 6 hvala 0
9 godina
protjeran

Pa kako onda se cs:go igra u svim sluzbenim ligama. Pa ti ljudi stvarno nemaju pojma koje su igrice dobre...

Samo zamislite koliko bi EA ili activision profitirali da se ljudi upoznaju sa pravim igricama poput bf il cod-a.

pa stvarno gdje je ljudima pamet da igraju cs.

Katastrofa..

0 2 hvala 0
11 godina
protjeran
Jesi ti igrao CS:GO? Ja jesam i ocajna je
9 godina
Shagmans kaže...
Jesi ti igrao CS:GO? Ja jesam i ocajna je

Po čemu. Očajno i ne sviđa mi se nisu dvije iste stvari.

Prva je objektivna, druga je subjektivna.

Igra je za 10€ bang for buck i u odnosu na početni stadij BETE i trenutni stadij, zapanjujuće je koliko su je poboljšali.

Pingu ;)
8 godina
protjeran
igri nis ne fali,neki pojma nemaju o cemu pricaju bolji cod,bf itd.ciste gluposti, "svaka igra svom igracu",glupo je usporedivati a kamoli govoriti da jedna igra tipa cs nema kaj traziti u "pro ligama" tj da je cod ili bf bolji za to a nije!a znamo zasto zbog skill levela koji je moguce nabiti u toj igri a cod,bf ga nemaju u tolikoj mjeri tj tamo ce nekad i slabiji team dobiti na srecu (tipa bazukom,tenkom,airstrikom ubije cijeli team)toga u cs nema jer ce te onaj cetvrti headshotat:)nije cs za svakog...
8 godina
protjeran
nekima mozda nece biti jasno pa evo primjer:); cs igrac vs bf ili cod igrac u njihovoj igri 7 - 10 rezultat, a cs igrac na njegovoj mapi tj u cs 10 - 3! to je ta razlika gdje se ide u krajnost koliko je neka igra sposobna pokazati skill nekog igraca ili cijelog tima zato je cs toliko popularan u pro ligama LP:) tako ak nekom cs nevalja! ili nema s kim igrati ili nema pojma hehe:)
9 godina

CS je popularan u pro ligama jer se oslanja najviše na teamwork, nema gimmicksa nikavih, samo čista taktika i pucanje(koje je prilično teško za savladat), nikakvi air strikeovi, itd.

Plant/defuse.

Neznam di mi je stari potpis, ali CoD je popularan jer daje igraču lažan privid da je dobar u nečemu upravo zbog lakoće igranja. Dok će vas u CSu rapeat prvih pola godine igre dok ne naučite osnovne mehanike igre.

Upravo za to velik broj igrača ne želi igrat CS, jer im jednostavno nije zabavno kad nemogu ubit nekog, jer tu nema sreće, sve se svodi na pure skill. Vrlo teško će te vidjet da neki ultra loši team pobjedi boljeg, uvijek se sve svede na skill i taktiku.

Pingu ;)
8 godina
protjeran
bravo vapor! nisam jedini:) mnogi nekuze cs jer im je "pretezak" kak si reko pa im odma igra nevalja hehe! a izgleda da su neki navikli davati 100€ za igre pa im ova ponuda od 10€ nema smisla!:)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice