CD Projekt RED uskoro otkriva novi projekt

poruka: 12
|
čitano: 2.362
|
moderatori: Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "CD Projekt RED uskoro otkriva novi projekt".
9 godina

Već čitam naveliko o tome i baš sam se zapitao kad će bit u vijestima.Igra je obečavajuća i još kad ju radi ekipa witchera....fijuuuu

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan

Witcher 3 i open-world... Ne baš primamljivo.

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina

Kakve veze ima Witcher sa ovom igrom?

Ugl,zanima me ova igra,nadam se da ce uspijeti.

Posto polako mi je vise puna kapa izdavaca,koji godinu za godinom

rade jedno te istu igru.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
Re: CD Projekt RED uskoro otkriva novi projekt

kao sto sam napisau u witcher 2 temi... sta je pjesnik htio reci s ovim filmicem

dajte nam gameplay a ne ove gluposti.

It's not who u are, it's who u know.
10 godina
neaktivan

Teaser, navlakuša pobogu, to je isto kada predstavljaju novi auto i pokažu samo farove.... služi samo za hajp i da se zna da će doći. A osim toga da se izvuč neka atmosfera i ako ne ništa moram barem pohvaliti trailer na stilskom izražaju pošto danas sve izgleda isprano, makar je render. Dok igru vjerojatno neću niti igrati, vidim da su najavili da će biti open world, osobno bih volio da je više linearno, pa čak i toliko da bi rađe gledao film, stisnem jednu tipku i ta tipka bude play.

0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Obi Wan kaže...

kao sto sam napisau u witcher 2 temi... sta je pjesnik htio reci s ovim filmicem

Kao što se sve u svijetu dijeli na nešo tako se i traileri dijele.

Tako Teaser trailer ne otkrije previše ali otkrije onoliko koliko treba za početak.

Otrkrio ti je setings (opčenito) kao i sam dizajn te jos dosta stvari koje mozemo izvuci iz njega tako da ja mislim da za teaser trailer dosta dobar.

Baš me zanima kaj bi rekao za ovo onda:

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 1:36 (WItcher).
12 godina
WItcher kaže...
Obi Wan kaže...

Kao što se sve u svijetu dijeli na nešo tako se i traileri dijele.

Tako Teaser trailer ne otkrije previše ali otkrije onoliko koliko treba za početak.

Otrkrio ti je setings (opčenito) kao i sam dizajn te jos dosta stvari koje mozemo izvuci iz njega tako da ja mislim da za teaser trailer dosta dobar.

Baš me zanima kaj bi rekao za ovo onda:

tvoj primjer je potpuno promasen i to iz nekoliko razloga.

prvo. to je serija, nije igra. 

drugo. to je treca sezona, vec svi znaju kako to sve izgleda. nece sad game of thrones postati star trek

trece. ima knjiga koju mogu procitat ako me zanima

cetvrto. datum pokazuje kad ce tocno serija krenuti za razliku od igre, jer tko zna ako se odluce na nekakav delay i slicno

itd sad da ne nabrajam

poanta je sljedeca. ko je gledao zadnju epizodu GoT zna o kojem se to ''zlu'' radi. tako da mi taj teaser nije nista drugo nego podsjetnik kako ce se radnja serija odvijati, a ako sam bas nostalgican i imam vremena na bacanje da pogledam prvu i drugu sezone odjednom i malo se bolje zapamtim neke detalje te se jos vise nabrijem na seriju.

sto se tice ove igre, cyberpunk, vec je odavno poznato u kojem settingu ce biti igra. vec sama rijec cyberpunk asocira na nekakvu futuristicku steampunk igru. mogu slobodno reci da je taj filmic otkrio toplu vodu po tom pitanju.

za razliku od ranije spomenute serije ovo je totalno nova stvar i nitko osim developera nema blage veze na sta  ce ovo licit.

davno sam je prerastao ove CGI stvari i iskustvo me uci da su full of sh*t.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 1:54 (Obi Wan).
10 godina

izgleda obečavajuće i to definitivno zbog razvojnog studija ali ovo je ništa treba čekat pravi trailer i neki kratki gameplay 

0 0 hvala 0
12 godina
intel97 kaže...

izgleda obečavajuće i to definitivno zbog razvojnog studija ali ovo je ništa treba čekat pravi trailer i neki kratki gameplay 

neka naprave isto ono sto je ubisoft napravija sa watch dogs. to je prava stvar

10 godina
Obi Wan kaže...
intel97 kaže...

neka naprave isto ono sto je ubisoft napravija sa watch dogs. to je prava stvar

a to što je ubisoft izveo nemože svatko ali bilo bi super 

12 godina
Obi Wan kaže...

sto se tice ove igre, cyberpunk, vec je odavno poznato u kojem settingu ce biti igra. vec sama rijec cyberpunk asocira na nekakvu futuristicku steampunk igru.

Po čemu te riječ cyberpunk asocija na steampunk?!

Koliko si procitao cyberpunk knjiga?

Cyberpunk nema veze sa steampunkom.

Jesi ti pogledao filmic? U njemu nema ni "s" od steampunka.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 22:18 (Motorna Testera).
12 godina
Motorna Testera kaže...
Obi Wan kaže...

sto se tice ove igre, cyberpunk, vec je odavno poznato u kojem settingu ce biti igra. vec sama rijec cyberpunk asocira na nekakvu futuristicku steampunk igru.

Po čemu te riječ cyberpunk asocija na steampunk?!

Koliko si procitao cyberpunk knjiga?

Cyberpunk nema veze sa steampunkom.

Jesi ti pogledao filmic? U njemu nema ni "s" od steampunka.

zato sam to i napisao. naravno da steampunk nema veze sa cyberpunkom. toliko je vremena trebalo nekome da to primjeti (o ovom slucaju si ti primijetio), a zapravo nikoga o tome nije briga. ljudi hoce gameplay a ne ove gluposti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice