Arcania: Gothic 4 gotovo završen

poruka: 97
|
čitano: 10.830
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Arcania: Gothic 4 gotovo završen".
13 godina
neaktivan

i 3. nastavak je ima super grafiku ali buogovitu

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan

Samo sredite borbu...

1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan

Ako bude ovo upola dobro kao što screenshoti izgledaju bit će super.

Samo se nadam da neće ovo biti g**no zapakirano u šareni papir kao Gothic 3.

http://www.youtube.com/user/sfdebris --- recenzije Star Trek epizoda
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
RE: Arcania: Gothic 4 gotovo završen
WItcher kaže...

ali ne i sa community patchevima... igra je zakon osim (vidi dole)

powerslave kaže...

Samo sredite borbu...

upravo to... da borba bude kao iz 2. ili risena bilo bi fenomenalno a vjerujem da su to promijenili drasticno

zoran010 kaže...

Ako bude ovo upola dobro kao što screenshoti izgledaju bit će super.

Samo se nadam da neće ovo biti g**no zapakirano u šareni papir kao Gothic 3.

graficki ce biti zasigurno (kao 3 u tadasnje vrijeme a bome i dan danas izgleda fenomenalno)... ostaje samo gameplay za prouciti. risen im je, bar po meni malo povisio ljestvicu. ne smiju ici ispod nje

e da i : WOOOOO HOOOO  pa to izlazi u 10 mjesecu, juuuupiiiii!!!1

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.8.2010 11:28 (skank666).
12 godina

Nažalost igrao sam samo "forsaken gods" i zbog baga koji mi je uništio save nije mi se više dalo, a i risen isto neki bug koji mi nije dao da nastavim s igrom dalje.Plač Ali morat ču od jedinice, pa da se ufuram u priču od početka.NevinašceCool

Ovu igru očekujem najviše od svih, samo se nadam da ju nče upropastiti sa bugovima, a i kolko sam ja upoznat gameplay če više biti kao iz 1. i 2.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
WItcher kaže...

probaj danas trojku s comunity patchem 1.72 (mozda ima i noviji) 

patch je od gigu i nesh i pretvare gothic 3 u enhanced edition, seljackim rjecnikom receno igretinu ispoliranu do savrsenstva

kakav mass effect2 i ostala sranja slicne sorte  - ovo je rpg a ono su igre

stvarno je steta da je onaj j3beni joowood pozurio piranovce pa su izbacili igru u nekoj ranoj prebeta fazi tako da su bile potrebne godine da se dovede na nivo na kojem je trebala bit od pocetka i na kojem je sada

level design, mjuza, okolis, atmosfera, prica... jednostavno prej*beno

doduse borba s stitom nije savrsena ali zatu je tu dual wepon, mage, archer... i tjedni lete kao da su minute

tople preporuke svima koji su odrasli na pravim rpg-jima te onima koji zele vidjeti istinski rpg a ne kvazi pucacine s questovima

p.s. igra je teska nemojte da vas pocetak pokoleba

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
12 godina
odjavljen
dado8 kaže...

word, nigga!!Cool

12 godina
dado8 kaže...

Morat ču se onda požuriti da odigram. Izlanuo se

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
11 godina
protjeran

malo sam kopo, najnoviji patch je 1.74 ali NAPOMENA testeri su pronasli neki minoran bug (osvjetljene baklje je losije ) u odnosu na proslu veziju - problem je iskljucivo na ATI-jevim karticama tako da ako imate Nvidiju navali narode

ako ste na radeonkama ne tugujte evo link na sluzbene mirorre za verziju 1.73(nema nekih bitnijih razlika)

i jedne i druga verzija su standalone - drugi patchevi nisu potrebni a nije ni potreban niti crak jer EE verzija mice DRM

p.s. igra nije previse zahtjevna ali zdere RAM, barem 2 gige za ugodno igranje 4 ili vise bi bilo idelano

Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina

Da pitam, jel se taj patch može instalirati i na Steam verziju ili radi samo na non-Steam? Kupio sam Gothic II i Gothic 3 kada su bile na popustu jer su stvarno bile prejeftine, mislim da me izašlo 2€ sveukupno. Inače sam igrao Risen i igra mi je predobra ali nisam probao niti jedan Gothic do sada.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.

0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
Rhox kaže...

Da pitam, jel se taj patch može instalirati i na Steam verziju ili radi samo na non-Steam? Kupio sam Gothic II i Gothic 3 kada su bile na popustu jer su stvarno bile prejeftine, mislim da me izašlo 2€ sveukupno. Inače sam igrao Risen i igra mi je predobra ali nisam probao niti jedan Gothic do sada.

mislim da steam verzija dolazi patchirana na 1.6 verziju ali bez obzira gore ide (i treba da ide) 1.7x koji igru dize u EE

13 godina

Uuuhhh, ja sam Gothic 3 prešao čim je izašao bez ijednog patcha. Koje su to porođajne muke bile u pm, doslovno milijarda bugova. Nedavno sam prešao i Forsaken Gods sa patchevima, bugovit također ali ne kao Gothic 3, mada ima živciranja.

Ako Arcania bude na razini Gothic 2 što se tiče igrivosti bit će odlična.

Evo vam galerija skrinšotova Arcanie.

Radio, ne radio, svira radio!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2010 23:59 (boxer).
Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
protjeran
boxer kaže...

Uuuhhh, ja sam Gothic 3 prešao čim je izašao bez ijednog patcha. Koje su to porođajne muke bile u pm, doslovno milijarda bugova. Nedavno sam prešao i Forsaken Gods sa patchevima, bugovit također ali ne kao Gothic 3, mada ima živciranja.

maznuo gothic3 bez patcha???? - kapa dolje

sjecam se da sam ja prije dosta vremena pokusao igrat s zadnjim sluzbenim patchom i to je bilo neigrivo - odusto sam jos na pocetku, cimer se doslovno navuko ali uz sav trud izdrzao je mozda do trecine glavnog questa

a arcania ne izgleda lose ali sumnjam da ce bit sta od toga

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2010 13:03 (dado8).
13 godina
dado8 kaže...
boxer kaže...

maznuo gothic3 bez patcha???? - kapa dolje

Moj drug Boxer uvjek daje priliku onim neigrivim naslovima, hahaha Smijeh

Dumb ppl rush smart ppl camp.
12 godina
odjavljen

http://gamescom.gamespot.com/video/6274066/?tag=videos;img;1

evo jedan zanimljv trailer.... supach

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
odjavljen

Jos, ako bude kao Gothic 3, pa ju niti s najjacim strojem u danasnje vrijeme ne budes mogao igrati bez dr***nja po postavkama.

Osobno, sve nakon jedinice mi je bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
Mrgud Veliki kaže...

Jos, ako bude kao Gothic 3, pa ju niti s najjacim strojem u danasnje vrijeme ne budes mogao igrati bez dr***nja po postavkama.

pa ne bi bas tako rekao... tada sam je ja vrtio bez bed na visokim postavkama a imao sam athlona3500+ i 1650xt pro (tako nesto) i jos 3gb rama (ili 4gb). a tada je bome i opravdavala svoje zahtjeve (ogromna mapa i to sa samo jednim loadingom) i prelijepa grafika... 

a ako se dobro sjecam gothic 2 je bio dosta neoptimiziran.. 

jedinicu nazalost nisam igrao...

13 godina

Samo nek bude mehanika slicna dvojci i ja im se klanjam.

Gothic 2 mi je jedna od najboljih RPG igara svih vremena.

- Psiho246
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Psiho246 kaže...

Samo nek bude mehanika slicna dvojci i ja im se klanjam.

Gothic 2 mi je jedna od najboljih RPG igara svih vremena.

S obzirom da izlazi i za konzole hhhmmmmmmmmmmmmm. Sigurno nas ocekuje pojednostavljena mehanika Aka retardirani konzolitis.

12 godina
neaktivan

I ja sam trojku odigrao bez pacheva i bilo je ok.Sa ovim novim 1.74 pachom se može optimizirati igra pa je malo teža(ne osvaja se puno bodova,pa se nemože učiti sve nego samo ono za što se opredjeli i sl.)Imamo doma(sinek i ja)Gothic 1,2 i 3,a kad dođe 4 i njega ćemo isto uzeti sigurno(mislim na original)jer je to igra koja se može igrati godinama.Mislim da bi je u zimu mogao ponovno zaigratiSmijeh...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
Mrgud Veliki kaže...

Ghotic 3 je bio odličan, ali nevjerovatno zahtjevan znam da sam imao odličnu kofu u to vrijeme i nisam mogao bez trzanja.

Na divljaštvo odgovorimo još večim divljaštvom...
12 godina
neaktivan

Memi je Gothic 3 bila fenomenalna igra , bez obzira na sve mane koje je imala. Pogotovo ako se je igrala sa novim 1.74 pachom.

Bilo bi prehebeno kad bi mehanika igre bila u Gothic 2 stilu.

0 0 hvala 0
11 godina
protjeran

za se one koje se zale da je nekad Gothic3 bio zahtjevan ovdje imate modani .ini file za Gothic 3 CP v1.74 koji forsira maksimalne moguce postavke koje se rucnim twikanjem mogu dobiti

btw preporucena konfiguracija je Geforce GTX 480, Core i7-860 @ 4,0 GHz, 8 GiByte RAM, SSD Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina

Po meni najbolji rpg ikada. Prava je šteta što Gothic 3 nije dobio pažnju koju zaslužuje Mršti se

Piranha je uložila velik trud u igru... od grafike, priče, pa do muzike (čitav orkestar za soundtrack) Cool

12 godina

u kad se sitim koliko sam puta osta doma i ne iša u školu

zbog te igre, a 4. ne mogu dočekat....

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
M4R10.1 kaže...

Po meni najbolji rpg ikada. Prava je šteta što Gothic 3 nije dobio pažnju koju zaslužuje Mršti se

Piranha je uložila velik trud u igru... od grafike, priče, pa do muzike (čitav orkestar za soundtrackCool

Bochum Symphony Orchestra

12 godina
dado8 kaže...

za se one koje se zale da je nekad Gothic3 bio zahtjevan ovdje imate modani .ini file za Gothic 3 CP v1.74 koji forsira maksimalne moguce postavke koje se rucnim twikanjem mogu dobiti

btw preporucena konfiguracija je Geforce GTX 480, Core i7-860 @ 4,0 GHz, 8 GiByte RAM, SSD Smijeh

Bio je užasno zahtjevan, kupio sam novu konfu samo zbog njega Cool

Ali se isto ne mogu žaliti, jer igra je izgledala fenomenalno i na low postavkama ^,^

There are no stupid questions, just stupid people!
11 godina

Super izgleda, samo da ne bude bugovita, tj. da ne bude konzolaštvo.

13 godina
dado8 kaže...

Koliko sad tim tweakanjem se poboljšava grafika (ako je uopće i moguće) da trebaju 4xjaču mašina od preporučene.

Na ovom videu a i na skrinšotovima grafika izgleda lijepo, ali ne čini mi se ništa ljepše nego kada se u igri postavke namjeste na High.

Ljudi su igrali na 2.560 x 1.600 sa 16xS-TSSAA i  16:1 HQ-AF. 

12 godina

neka ja guram na svojoj konfi

na medium, low ja zadovooljan

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice