Pa eto ako za 400 milijardi EU nije u stanju napravit i sagradit svoj vlastiti proizvodni lanac navedene opreme onda bolje da i ne postoji.
Kinezi ucjenjuju od početka, a sami nikako ne podnose ucjene.
Pa eto ako za 400 milijardi EU nije u stanju napravit i sagradit svoj vlastiti proizvodni lanac navedene opreme onda bolje da i ne postoji.
Kinezi ucjenjuju od početka, a sami nikako ne podnose ucjene.
A Europljani kineske električne automobile voze kao blesavi.
Svaki kineski automobil je auto-špijun i eksplodirat će s vama u njemu za 5 godina. 
Jel ima iti jedna druga država u Eu a da se ne spominje samo Njemacka mora ovo, Njemacka mora ono, Njemacka ce preuzeti, Njemacka ce platiti, Njemacka je platila, od kud vise toj Njemackoj toliko love u zadnjih 20 godina da to sve izdrzi s obzirom na internet ratnike koji joj vec tih 20 godina predvidaju propast svakim njenim spominjanjem? od kud???? Jel ima netko pametan?
Jel ima iti jedna druga država u Eu a da se ne spominje samo Njemacka mora ovo, Njemacka mora ono, Njemacka ce preuzeti, Njemacka ce platiti, Njemacka je platila, od kud vise toj Njemackoj toliko love u zadnjih 20 godina da to sve izdrzi s obzirom na internet ratnike koji joj vec tih 20 godina predvidaju propast svakim njenim spominjanjem? od kud???? Jel ima netko pametan?
Zašto Njemačku zovu "ekonomskom lokomotivom EU " ?
Najveće gospodarstvo: Njemačka ima najveći BDP u Europskoj uniji, koji čini otprilike četvrtinu ukupnog gospodarstva cijelog bloka.
Zbog njezine veličine, rast ili pad njemačkog gospodarstva izravno se prelijeva na druge članice.
Najveći neto uplatitelj: Njemačka uplaćuje najviše sredstava u proračun EU – godišnje između 25 i 30 milijardi eura – čime se financiraju razvojni projekti u manje razvijenim članicama.
Trgovinska povezanost: Većina europskih zemalja snažno je povezana s njemačkim tržištem kao izvoznici ili dobavljači za njezinu industriju, posebno u sektorima automobila, strojarstva i kemije.Francusko-njemački "motor":
U političkom smislu, suradnja Njemačke i Francuske često se naziva "motorom" jer njihovo slaganje obično pokreće ključne reforme i odluke unutar EU.
Dakle, Njemačka i Francuska rulaju nadmoČno.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Vrlo dobar potez, možda skup kratkoročno, ali itekako isplativ dugoročno. EU mora početi brinuti za svoju sigurnost pa tako i kibernetičku. Maksimalno koristiti svoju opremu i resurse.
Naravno, Kinezi, koji su kroz čitavo ovo stoljeće već dokazani globalni generator ekonomskog napretka, će nas uništiti jer su eto zli i hoće vladat svijetom - pazite da vam kineski mobiteli ne eksplodiraju pod dupetom, jer zato vam ih toliko prodaju! 
Many EU countries use Israeli cybersecurity software, and their militaries use Israeli weapons: Germany uses Israel's Arrow air defense systems, Greece fields its Spyder, Barak MX, and David's Sling interceptors, while Slovakia uses the Barak MX and Romania the Spyder. Croatian, Czech, Dutch, German, and Lithuanian tanks are all fitted with the Trophy Active Protection System, manufactured by Israel's Rafael Systems. There are countless other examples, all worth massive amounts of money: In the last several months, Romania has signed a €2 billion drone-defense deal with Rafael, while Germany's acquisition of the latest Arrow-4 air defense systems will cost Berlin more than €4 billion. France has ended all of its 'offensive' weapons deals with the Israeli state, but its position is a minority one within the EU.
Just like with Pegasus and Predator spy software, export licenses for all of these weapons systems are granted at the discretion of the Israeli Defense Ministry. Every Israeli missile sold is a lever that West Jerusalem can wield against Brussels.
Naravno, Kinezi, koji su kroz čitavo ovo stoljeće već dokazani globalni generator ekonomskog napretka, će nas uništiti jer su eto zli i hoće vladat svijetom - pazite da vam kineski mobiteli ne eksplodiraju pod dupetom, jer zato vam ih toliko prodaju! 
Naravno da žele vladati svijetom i naravno da žele uništiti EU ekonomiju kako bi ju preuzeli. Na tome rade već X godina. U kojem komunističkom ružičastom svijetu ti živiš. Kina nam je neprijatelj, ništa drugo. Tko to ne vidi je: a) petokolonaš b) pojma nema o geopolitici i ekonomoji c) jednostavno glup
USA nam je isto rival, I USA želi razmontirati EU kao politički entitet, ali ne žele uništiti ekonomiju EU jer su uložlii strašne novce i prvenstveno ih zanima biznis, dok Kinu samo zanima apsolutna gospodarska dominacija. Strategija koja ima se nije promjenila tisućama godina. To što nisu došli s puškama i raketama, ne znači da nam nisu neprijatelji.
Naravno, Kinezi, koji su kroz čitavo ovo stoljeće već dokazani globalni generator ekonomskog napretka, će nas uništiti jer su eto zli i hoće vladat svijetom - pazite da vam kineski mobiteli ne eksplodiraju pod dupetom, jer zato vam ih toliko prodaju! 
Naravno da žele vladati svijetom i naravno da žele uništiti EU ekonomiju kako bi ju preuzeli. Na tome rade već X godina. U kojem komunističkom ružičastom svijetu ti živiš. Kina nam je neprijatelj, ništa drugo. Tko to ne vidi je: a) petokolonaš b) pojma nema o geopolitici i ekonomoji c) jednostavno glup
USA nam je isto rival, I USA želi razmontirati EU kao politički entitet, ali ne žele uništiti ekonomiju EU jer su uložlii strašne novce i prvenstveno ih zanima biznis, dok Kinu samo zanima apsolutna gospodarska dominacija. Strategija koja ima se nije promjenila tisućama godina. To što nisu došli s puškama i raketama, ne znači da nam nisu neprijatelji.
Evo sagradili nam Pelješki most, i dilaju nam tolike proizvode da nas unište, jer kad to obave bit će slobodni od svakog rada i proizvodnje i živjet će od čistog vazduha kao i prije.
I onda sam ja glup... 
uz to je njihov doprinos je nemjerljiv u promociji hrvatskog Tesle, Muska, Edisona i Da Vincija. Bez CCP-ovog pony.ai bi teško zagrebački robotaksi bio prvi u galaksiji.
A Europljani kineske električne automobile voze kao blesavi.
Svaki kineski automobil je auto-špijun i eksplodirat će s vama u njemu za 5 godina. 
nek ekspoldira vrijedilo je , unutra si kao u raju, totalni luksuz 
Nije isto. Oni imaju previše novaca uloženo, a i civilizacijska je razlika. Ne vole EU, a ne europu. Čisto politički.
Evo sagradili nam Pelješki most, i dilaju nam tolike proizvode da nas unište, jer kad to obave bit će slobodni od svakog rada i proizvodnje i živjet će od čistog vazduha kao i prije.
I onda sam ja glup... 
Blizu si.
Pelješki most su sasvim uredno hrvatske kompanije mogle sagraditi i novac bi išao u hrvatsku, a ne na kineske račune.
Da, dilaju nam proizvode da unište lokalnu proizvodnju.
Ali dobro, teško je to objasniti fanboju komunjara 
Što se tiče mosta i to Pelješkog, vjerojatno ste već saznali za kinesku zavjeru. 
Eno, most već prohrđava, moraju razbijat beton do armature, pa će poprskati valjda s WD 40 da se hrđa dalje ne širi.
Bolje da su nam srbijanske firme gradile most, nego ovi patuljci, a znamo da "patuljci pojma nemaju"
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Da nas samo zlostavljaju s tim plinom Američani.
Nisu ništa bolji Norvežani, te države sjeverne Afrike koje su sve podigle nenormalno cijenu plina i ubijaju nas.
Tu Americi nemam što prigovoriti.
Svi su ratni profiteri.
Whatabautism je glup argument
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Hrana će biti luksuz za države koje ni nemaju dovoljno novaca da bi gnojivo uvezli, uglavnom afričke države. Ne treba ni nasjedati objavama u medijima.
ima nafte i plina dovoljno da se pojača proizvodnja kod neblokiranih država, no svi su samo iskoristili rat za bogaćenje na račun cijeloga svijeta.
Znam da misliš na Ameriku, svima je Amerika na srcu kada treba popljuvati kapitalizam, ali ispričavam se ako si mislio i na Ruse.
Ne znam kolika bi cijena da sad krenemo uvoziti ruski plin i naftu ?
Vjerojatno bi Rusi prodavali po starim cijenama, kako da ne.
I ja mrzim ljude koji se bogate na tuđoj nesreći. Ne mogu vjerovati da nekome nije dosta milijardu dolara na računu, hoće još i sav je sretan što je negdje rat jer će on profitirati.
Bolesno, svakako.
Ja razmišljam uvijek da dobijem milion € na lottu, kako bih i kome podijelio jedno 200 tisuća. Bolnici, siromašnima itd.
Zato ih nikada ni neću dobiti, vrag sere na istu hrpu.
Zaklada Bill & Melinda Gates je od 2000. godine potrošila preko 53 milijarde dolara na globalno zdravstvo, razvoj i obrazovanje.
Svaka čast, rijetki su.
Čak i da to je razlog a mislim da nije, svaka suverena zemlja ima pravo biti dio saveza kojeg hoće. To što velike zemlje poput Rusije, SAD-a ili Kine ne moraju djelovati po međunarodnom pravu ne znači da to ne postoji.
Zaboravljaju mnogi da je ukrajina rusiji svasta radila po pitanju toka plina. Nije rusija bezveze htjela zaobici ukraijinu pod svaku cijenu. Ali eto, osloboditelji su imali drugacije planove. 