Win-vidia era počinje sa zakašnjenjem, Appleov čip

poruka: 33
|
čitano: 4.468
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Win-vidia era počinje sa zakašnjenjem, Appleov čip".
17 godina
offline
Win-vidia era počinje sa zakašnjenjem, Appleov čip

Jos jedan senzacionalisticki clanak... Mozda malo smanjiti ipak ima ljudi na forumu kojig bug citaju od 92' ne od 2021... 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Win-vidia era počinje sa zakašnjenjem, Appleov
Boris grozni kaže...
nedimh kaže...

Pravo je pitanje šta će konkurencija uraditi tj. AMD. U svakom slučaju prvi model / proceor je najteže i najsporije napraviti, važno je samo da imamo konačno ARM za windows koji je solidan od nvidia a uskoro sigurno i od AMD a možda i Intel

 Spavaš, nema Amd ništa od arm cpu-a sada a niti u buducnosti a niti Intel, Intel ima svoj odlican x86 Ultra koji je cak u mnogocemu i bolji..

Ne pratim previše ali mi se čini sve što Nvidia radi radi i AMD, pa bi bilo pravo čudo da u budućnosti nVidia zarađuje novac na ovakvim procesorima a da AMD čeka. 
Intel će morati preći na ARM jer to je budućnost, ili će biti kao TSMC a njegovi procesori možda za neke servere ali ne za PC.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2026 21:44 (nedimh).
5 godina
offline
Re: Win-vidia era počinje sa zakašnjenjem, Appleov
nedimh kaže...
Boris grozni kaže...
nedimh kaže...

Pravo je pitanje šta će konkurencija uraditi tj. AMD. U svakom slučaju prvi model / proceor je najteže i najsporije napraviti, važno je samo da imamo konačno ARM za windows koji je solidan od nvidia a uskoro sigurno i od AMD a možda i Intel

 Spavaš, nema Amd ništa od arm cpu-a sada a niti u buducnosti a niti Intel, Intel ima svoj odlican x86 Ultra koji je cak u mnogocemu i bolji..

Ne pratim previše ali mi se čini sve što Nvidia radi radi i AMD, pa bi bilo pravo čudo da u budućnosti nVidia zarađuje novac na ovakvim procesorima a da AMD čeka. 
Intel će morati preći na ARM jer to je budućnost, ili će biti kao TSMC a njegovi procesori možda za neke servere ali ne za PC.

 da zato su pali na 5% Intel ne mora nista sljedecih 5 godina imaju dva gotova konkurentna proizvodna procesa, serveri, desktop, ultrabookovi, arc, ai, desktop itd itd...

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2026 22:10 (Boris grozni).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice