Ne znam za vas ali meni je prošli dizajn bio puno bolji. Ovo iza je baš nakarda.
Tonu polako ali sigurno
Ne znam za vas ali meni je prošli dizajn bio puno bolji. Ovo iza je baš nakarda.
Tonu polako ali sigurno
Zaglavili u istoriji. Nesto kao Nokia kad je stedila na ram memoriji i odgadjanju prelaska na android.
1500E...a ča vridi SD utor...sad kad 1TB dođe 200E
za 800 jurića(vakuum) S25U...Iphone 16 pro
čak jabuka ima veće senzore...sony očito to namjerno radi