Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3

poruka: 5
|
čitano: 2.285
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3".
15 godina
offline
Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3

Ne znam za vas ali meni je prošli dizajn bio puno bolji. Ovo iza je baš nakarda. 

Tonu polako ali sigurno

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3

Zaglavili u istoriji. Nesto kao Nokia kad je stedila na ram memoriji i odgadjanju prelaska na android.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD
Da nije bilo Stivena, vjerujem da bi Nokia otišla do kraja sa Meego i bila najvjerojatnije 3. veliki mobilni sustav danas.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3

1500E...a ča vridi  SD utor...sad kad 1TB dođe 200E

 

za 800 jurića(vakuum) S25U...Iphone 16 pro

 

čak jabuka ima veće senzore...sony očito to namjerno radi

 

sony_xperia_1_viii-review

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2026 19:06 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony Xperia 1 VIII i dalje ima utor za microSD i 3

 

Koje cijene? Za Sony. 

 

 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice