Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, visok

poruka: 17
|
čitano: 3.703
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, visok".
4 godine
offline
Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, visok

Jeste vi zaboravili u kojoj ste godini? 90D modeli su od prije 2 godine a 90C od prije čak tri. Prošlogodišnji je 90F

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, visok

Ma hajde, 2109 € za 65" s Woled panelom

 

Za 1650 € se kupi LG G5 65"

合気道 五段
 
3 0 hvala 1
18 godina
offline
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v

Šokantno. Prošlogodišnji model je jeftiniji od ovogodišnjeg modela.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
4 godine
offline
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
Nevjerojatno da sto god kupis sad budi siguran da ces ubuduce kupiti skuplje i nekvalitetnije.

Ja uboo S90D 65 s qdoled panelom, sad je woled, naravno i skuplji.

Nekad je tehnologija isla naprijed, sad unazad i po sve vecoj cijeni:
 
2 0 hvala 0
19 mjeseci
offline
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
Ne spominje se no to je zapravo LG panel?
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
Sirotanovic kaže...
Ne spominje se no to je zapravo LG panel?

Yup. Jeftiniji i losiji panel. Ne znam sto ovo samsungu zapravo treba, ali ide u korist lg-a. Ako nastave stancati televizore na woledu, ne znam cemu uopce razmatrati kupovinu novijih samsunga, jedino, ako budu jeftiniji, a to im do sada nije bila praksa.

18 godina
offline
Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, visok

covjek bi pomislio da ce 65" oledi padati u cijeni s vremenom, a oni idu sve vise gore

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
Gemmy kaže...

covjek bi pomislio da ce 65" oledi padati u cijeni s vremenom, a oni idu sve vise gore

 Sve trenutno ide gore sa cijenom. Novac je totalno obezvredjen. Jos samo da i place prate taj put...

19 mjeseci
offline
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
Ide gore , inflacija, cijene lete ali i mnogi trgovci iskorištavaju trenutak, no samo da se zna 2020. sam na akciji kupio LG 55" C1 za 10 000 kn., a prava cijena je bila 12 000kn.! Zatim je opet cijena skočila na 12 000 do izlaska C2.
Te smo narednih godina gledali kako pomalo cijena OLED-u zapravo pada, do nedavno!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2026 21:28 (Sirotanovic).
19 mjeseci
online
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
Sirotanovic kaže...
Ide gore , inflacija, cijene lete ali i mnogi trgovci iskorištavaju trenutak, no samo da se zna 2020. sam na akciji kupio LG 55" C1 za 10 000 kn., a prava cijena je bila 12 000kn.! Zatim je opet cijena skočila na 12 000 do izlaska C2.
Te smo narednih godina gledali kako pomalo cijena OLED-u zapravo pada, do nedavno!

Mene je 55CX3 koštao 8 200 kn, sada je 55C5 manje od toga. Tako da, koliko ja vidim cijena nije išla gore u tom konkretnom slučaju

7 godina
offline
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
Novice kaže...
Sirotanovic kaže...
Ide gore , inflacija, cijene lete ali i mnogi trgovci iskorištavaju trenutak, no samo da se zna 2020. sam na akciji kupio LG 55" C1 za 10 000 kn., a prava cijena je bila 12 000kn.! Zatim je opet cijena skočila na 12 000 do izlaska C2.
Te smo narednih godina gledali kako pomalo cijena OLED-u zapravo pada, do nedavno!

Mene je 55CX3 koštao 8 200 kn, sada je 55C5 manje od toga. Tako da, koliko ja vidim cijena nije išla gore u tom konkretnom slučaju

 Ti si kupio svoj model vjerojatno dok je bio novi i usporedjujes ga sa proslogodisnjim modelom koji obicno zavrsava na rasprodaji i cijena mu padne zbog toga. Usporedi ga sa novijom lg c6 serijom. Ili da ti pomognem, gotovo x2 skuplji od tvoga. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2026 0:32 (SamoPitam3).
19 mjeseci
online
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
SamoPitam3 kaže...
Novice kaže...
Sirotanovic kaže...
Ide gore , inflacija, cijene lete ali i mnogi trgovci iskorištavaju trenutak, no samo da se zna 2020. sam na akciji kupio LG 55" C1 za 10 000 kn., a prava cijena je bila 12 000kn.! Zatim je opet cijena skočila na 12 000 do izlaska C2.
Te smo narednih godina gledali kako pomalo cijena OLED-u zapravo pada, do nedavno!

Mene je 55CX3 koštao 8 200 kn, sada je 55C5 manje od toga. Tako da, koliko ja vidim cijena nije išla gore u tom konkretnom slučaju

 Ti si kupio svoj model vjerojatno dok je bio novi i usporedjujes ga sa proslogodisnjim modelom koji obicno zavrsava na rasprodaji i cijena mu padne zbog toga. Usporedi ga sa novijom lg c6 serijom. Ili da ti pomognem, gotovo x2 skuplji od tvoga. 

Onaj je bio na akciji kao i ovaj koji sada imam, ne sjećam se postotka akcije ali poanta je da sam noviji 5 godina kupio po nižoj cijeni. C6 ne mogu usporediti jer je nema kod nas još a mogu uspoređivati samo cijene kod nas s obzirom da je tu kupljen i jedan i drugi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2026 0:43 (Novice).
19 mjeseci
offline
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
Evo išao random i nađe se LG C5 od 55" koji je trenutno najnoviji nasljednik u prodaji iz C linije , čak za 1000 eura , to je skoro 30% jeftinije nego koliko sam dao za iste dimenzije Cx,
https://www.harveynorman.hr/catalogsearch/result/?q=lg%20c5%2055

A kad usporedim punu cijenu CX (12000kn) ispada da je oko 40% jeftiniji. Ako ćeš gledati punu cijenu C5 bez akcija onda je cijena opet jeftinija nego što je bio CX.

Prilično nevjerojatno za današnje vrijeme beskonačnih inflacija!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
18 godina
offline
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
SamoPitam3 kaže...
Gemmy kaže...

covjek bi pomislio da ce 65" oledi padati u cijeni s vremenom, a oni idu sve vise gore

 Sve trenutno ide gore sa cijenom. Novac je totalno obezvredjen. Jos samo da i place prate taj put...

 mislio sam u smislu da 27" oled monitori su pali na 350e, 32" su oko 500e dok su pred godinu dana bile samo opcije koje su duplo skuplje

 

ovi 55"-65" televizori kao da drze tu cijenu zacementiranu neovisno u inflaciji

 

ja sam svojim c3 65" prezadovoljan i nadam se da ce dugo trajati

4 godine
offline
Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, visok

Evo, našao sam neke prednosti novog woled panela u Sasmsungu

 

Novi S90H donosi fantastičnu Glare-Free tehnologiju protiv odsjaja (matirani premaz koji je preuzet s najskupljih modela) i jači NQ4 AI Gen3 procesor.

Ako televizor kupujete za dnevni boravak s puno prozora i svjetla, S90H će puno bolje upijati refleksije, a crna boja na ekranu neće izgledati sivkasto kao na nekim starijim QD-OLED modelima kada u njih izravno tuče svjetlo.

 

Ahaaa, znači nije baš crna crna na qedoledi tiviju 

 

Zezam se, no cijenom neće oduševiti nikoga pored puno bolje LG G serije pa i poboljšanog woleda na C seriji.

合気道 五段
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2026 10:07 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 1
18 godina
offline
Re: Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, v
Niti je G serija "puno bolja" niti jeftinija, a nije ni ista klasa. Ne trolaj.
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
4 godine
offline
Samsung S90H stiže s klasičnim OLED panelom, visok

Svašta, idi bre u crkvu ispovedi se.

合気道 五段
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice