Jeste vi zaboravili u kojoj ste godini? 90D modeli su od prije 2 godine a 90C od prije čak tri. Prošlogodišnji je 90F
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Ma hajde, 2109 € za 65" s Woled panelom
Za 1650 € se kupi LG G5 65"
Šokantno. Prošlogodišnji model je jeftiniji od ovogodišnjeg modela.
Ja uboo S90D 65 s qdoled panelom, sad je woled, naravno i skuplji.
Nekad je tehnologija isla naprijed, sad unazad i po sve vecoj cijeni:
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Yup. Jeftiniji i losiji panel. Ne znam sto ovo samsungu zapravo treba, ali ide u korist lg-a. Ako nastave stancati televizore na woledu, ne znam cemu uopce razmatrati kupovinu novijih samsunga, jedino, ako budu jeftiniji, a to im do sada nije bila praksa.
covjek bi pomislio da ce 65" oledi padati u cijeni s vremenom, a oni idu sve vise gore
covjek bi pomislio da ce 65" oledi padati u cijeni s vremenom, a oni idu sve vise gore
Sve trenutno ide gore sa cijenom. Novac je totalno obezvredjen. Jos samo da i place prate taj put...
Te smo narednih godina gledali kako pomalo cijena OLED-u zapravo pada, do nedavno!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Te smo narednih godina gledali kako pomalo cijena OLED-u zapravo pada, do nedavno!
Mene je 55CX3 koštao 8 200 kn, sada je 55C5 manje od toga. Tako da, koliko ja vidim cijena nije išla gore u tom konkretnom slučaju
Te smo narednih godina gledali kako pomalo cijena OLED-u zapravo pada, do nedavno!
Mene je 55CX3 koštao 8 200 kn, sada je 55C5 manje od toga. Tako da, koliko ja vidim cijena nije išla gore u tom konkretnom slučaju
Ti si kupio svoj model vjerojatno dok je bio novi i usporedjujes ga sa proslogodisnjim modelom koji obicno zavrsava na rasprodaji i cijena mu padne zbog toga. Usporedi ga sa novijom lg c6 serijom. Ili da ti pomognem, gotovo x2 skuplji od tvoga.
Te smo narednih godina gledali kako pomalo cijena OLED-u zapravo pada, do nedavno!
Mene je 55CX3 koštao 8 200 kn, sada je 55C5 manje od toga. Tako da, koliko ja vidim cijena nije išla gore u tom konkretnom slučaju
Ti si kupio svoj model vjerojatno dok je bio novi i usporedjujes ga sa proslogodisnjim modelom koji obicno zavrsava na rasprodaji i cijena mu padne zbog toga. Usporedi ga sa novijom lg c6 serijom. Ili da ti pomognem, gotovo x2 skuplji od tvoga.
Onaj je bio na akciji kao i ovaj koji sada imam, ne sjećam se postotka akcije ali poanta je da sam noviji 5 godina kupio po nižoj cijeni. C6 ne mogu usporediti jer je nema kod nas još a mogu uspoređivati samo cijene kod nas s obzirom da je tu kupljen i jedan i drugi.
https://www.harveynorman.hr/catalogsearch/result/?q=lg%20c5%2055
A kad usporedim punu cijenu CX (12000kn) ispada da je oko 40% jeftiniji. Ako ćeš gledati punu cijenu C5 bez akcija onda je cijena opet jeftinija nego što je bio CX.
Prilično nevjerojatno za današnje vrijeme beskonačnih inflacija!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
covjek bi pomislio da ce 65" oledi padati u cijeni s vremenom, a oni idu sve vise gore
Sve trenutno ide gore sa cijenom. Novac je totalno obezvredjen. Jos samo da i place prate taj put...
mislio sam u smislu da 27" oled monitori su pali na 350e, 32" su oko 500e dok su pred godinu dana bile samo opcije koje su duplo skuplje
ovi 55"-65" televizori kao da drze tu cijenu zacementiranu neovisno u inflaciji
ja sam svojim c3 65" prezadovoljan i nadam se da ce dugo trajati
Evo, našao sam neke prednosti novog woled panela u Sasmsungu
Novi S90H donosi fantastičnu Glare-Free tehnologiju protiv odsjaja (matirani premaz koji je preuzet s najskupljih modela) i jači NQ4 AI Gen3 procesor.
Ako televizor kupujete za dnevni boravak s puno prozora i svjetla, S90H će puno bolje upijati refleksije, a crna boja na ekranu neće izgledati sivkasto kao na nekim starijim QD-OLED modelima kada u njih izravno tuče svjetlo.
Ahaaa, znači nije baš crna crna na qedoledi tiviju 
Zezam se, no cijenom neće oduševiti nikoga pored puno bolje LG G serije pa i poboljšanog woleda na C seriji.
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Svašta, idi bre u crkvu ispovedi se.
