Vidim jalnuski diletanti si nemreju pomoc, kiselo vam je kaj vraca, bilo bi bolje da ne isporuci taxi i da ne vrati peneze. Zamisli koja bi to extaza onda bila, tipkovnica bi se istopila!
Fala Bogu da vrne ako nemre ili ne zeli isporuciti.
Napred Rimac, jalnusi buju navek same jalnusi.
Petric, hocemo PR iz Matinog ureda za kontrolu stete. Jamcno je neki od miliona uletio i u vase dzepove sudeci po pisanju morlanih jalnuskih vertikala na vasem forumu, jeltem.
Zapravo meni bi bilo bolje da se dotepenec vrati u svoju matičnu zemlju, pa neka ga ona ili njegov brat s kamena maminjo financiraju. Pa neka skupa njih muzu, varaju, lažu i kradu. To bi nam zapravo bilo najbolje, možda i da fanove poput tebe povede također za sobom, skupa sa cijelim Markovim trgom. E onda bi bilo vatrometa, don perinjona i ostalog na ulicama lepe naše. 
ovaj forum zna da sam protiv Rimca i da mislim sve najgore o njemu, medutim ovo sta ti pises je cisti nacionalizam.
Prije svega on je hrvat, podrijetlom iz hercegovine (koja je vecinski hrvatsko stanovnistvo).
nema potrebe za takvim porukama, ima mate svojih krimena




Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS

