Qualcomm predstavio Snapdragon 6 Gen 5 i Snapdrago

poruka: 2
|
čitano: 1.219
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Qualcomm predstavio Snapdragon 6 Gen 5 i Snapdrago".
8 godina
offline
Qualcomm predstavio Snapdragon 6 Gen 5 i Snapdrago

povoljni mobiteli već sad postoje...flagship star 3 godine...bolji mobitel nego bilo koji iz tih nižih razina po skoro istoj cijeni...samo bezveze troše resurse...došloi smo do razine kao kod auta...ne kupuju se auti svake dvije godine...i onako imaju zakonsku obvezu software podrške od 5 godina...da sad kupiš S26U...1000E...na 5 godina ispadne 200E....odnosno 50 centi dnevno

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 2
18 mjeseci
offline
Re: Qualcomm predstavio Snapdragon 6 Gen 5 i Snapd
Baš tako , trenutno furam flegšip star sedam godina i svu podršku još uvijek ima.
Nevjerojatno mi je da je baterija još uvijek dobra.

Tek sam otkrio dvije aplikacije za koje je zastario a to su Wings for life i druga je neka za prepoznavanje biljki.
A trenutni Android na njemu će biti podržan još dvije godine.

Huawei mate 20 pro i to sa googlom.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice