povoljni mobiteli već sad postoje...flagship star 3 godine...bolji mobitel nego bilo koji iz tih nižih razina po skoro istoj cijeni...samo bezveze troše resurse...došloi smo do razine kao kod auta...ne kupuju se auti svake dvije godine...i onako imaju zakonsku obvezu software podrške od 5 godina...da sad kupiš S26U...1000E...na 5 godina ispadne 200E....odnosno 50 centi dnevno
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Nevjerojatno mi je da je baterija još uvijek dobra.
Tek sam otkrio dvije aplikacije za koje je zastario a to su Wings for life i druga je neka za prepoznavanje biljki.
A trenutni Android na njemu će biti podržan još dvije godine.
Huawei mate 20 pro i to sa googlom.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
