Možda nisu jadni vozači ni krivi toliko... možda se kroz godine i godine korištenja navukao koji novi sloj asfalta pa malo i snizio slobodni prostor tako da oznaka visine ne odgovara stvarnom stanju. Vidio na par mjesta tako prolaze koji su 15-20 cm niži od onoga što znak kaže jer eto kod obnosve asfalta nije niko o tome razmišljo, a ako si "na knap" po oznaci onda je moguće da je tako nešto u pitanju - oni kojima samo "otvori konzervu", a onaj što je baš zapeo, e, taj je ipak previsok svakako.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Nope, čak su i podigli most, imaš cijeli video na kanalu na tu temu.

