"Otvarač konzervi": Nadvožnjak koji godinama uništ

poruka: 2
|
čitano: 2.930
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Otvarač konzervi": Nadvožnjak koji godinama uništ".
18 godina
offline
"Otvarač konzervi": Nadvožnjak koji godinama uništ

Možda nisu jadni vozači ni krivi toliko... možda se kroz godine i godine korištenja navukao koji novi sloj asfalta pa malo i snizio slobodni prostor tako da oznaka visine ne odgovara stvarnom stanju. Vidio na par mjesta tako prolaze koji su 15-20 cm niži od onoga što znak kaže jer eto kod obnosve asfalta nije niko o tome razmišljo, a ako si "na knap" po oznaci onda je moguće da je tako nešto u pitanju - oni kojima samo "otvori konzervu", a onaj što je baš zapeo, e, taj je ipak previsok svakako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Otvarač konzervi": Nadvožnjak koji godinama u

Nope, čak su i podigli most, imaš cijeli video na kanalu na tu temu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice