Nek naprave uberbzre punjače sa normalnom cijenom struje i onda se neće ni trebat nikome j.... sa nemogućom birokracijom postavljanja punjača u stare zgrade sa neadekvatnom infrastrukturom za to uopće.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Nek naprave uberbzre punjače sa normalnom cijenom struje i onda se neće ni trebat nikome j.... sa nemogućom birokracijom postavljanja punjača u stare zgrade sa neadekvatnom infrastrukturom za to uopće.
Kada ti takav punjač košta od min. 30.000€ na više + kupovina/renta zemlje gdje će on biti + cijena (vršne) struje HEP-u ili postavljanje novih trafo stanica + cijena održavanja + nekakav marketing probaj ga ti za niže novaca nego što trenutno ide na tržištu, a da ti se isplati.
Zato je bitno da postoji što više sporih punjača jer oni zahtjevaju minimalna ulaganja u većini slučajeva, pogotovo uspoređujući sa DC punjačima.
