"Europski zastupnici u Parlamentu napisali su pismo u kojemu traže da Europa participira u Project Glasswingu,"
😂🙈
"Europski zastupnici u Parlamentu napisali su pismo u kojemu traže da Europa participira u Project Glasswingu,"
😂🙈
"Europski zastupnici u Parlamentu napisali su pismo u kojemu traže da Europa participira u Project Glasswingu,"
😂🙈
😂😂😂😂
Mythos pronalazi sigurnosne rupe u softveru toliko dobro da ga njegova vlastita tvrtka nije htjela pustiti u javnost, ne zbog regulatora ili pritiska vlade, nego zato što su sami zaključili da bi to bila loša ideja.
Ja sam u garazi napravio AGI, ali ga ne smijem pustiti van, jer bojim se da ne porobi svijet.
Mythos pronalazi sigurnosne rupe u softveru toliko dobro da ga njegova vlastita tvrtka nije htjela pustiti u javnost, ne zbog regulatora ili pritiska vlade, nego zato što su sami zaključili da bi to bila loša ideja.
Ja sam u garazi napravio AGI, ali ga ne smijem pustiti van, jer bojim se da ne porobi svijet.
Ovo se ne dešava samo od sebe.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Svi zivi veliki igraci su u Project Glasswingu i pokusavaju penetrirat vlastite sustave te pronaci sto vise exploiteva prije nego puste Mythos na trziste, ako ga ikad puste.
Radim u najvecoj IT firmi u Austriji, radimo IT/OT security za sve zive firme. Imamo CDC i dilamo sve zivo od svih zivih.
Long story short sve se jako jako pazljivo prati i ovo kaj se desava nije zajebancija.
Naravno da nije zaj*. Cim uspijes natjerati CEO-ve toliko velikih firmi na nesto, samim time si to ucinio ozbiljnim - bez obzira da li je sustina zaista toliko ozbiljna.
Druga stvar je da, kada pogledas vecinu tih CEO-ova je da ne razmisljaju puno glavom vec se povode za vecinom i njima upravlja FOMO, onda je malo jasnije.
Nije sporno da je taj Mythos korisna alatka.
Problem je vise sto je samo to toboznje skrivanje i zatvaranje doprinosi hype-u iako nema realnog argumenta za to - sluzi samo da se napravi nenormalan hype.
Isto kad neko pokusava dati tezinu svome misljenju navodeci da radi "u najvecoj IT firmi".
Ovo sa mozillom nije sigurno ni blizu fascinantno, kao sto neko napisa, imas gomilu sitnih, zapravo neiskoristivih low priority propusta u backlogu, koji nikad ne dodju na red, i onda pustis LLM koji je malo tjunan da rjesava cyber security i on ti pomogne da pocistis smece. I super svima, nesporno korisno. Ali da je tu bilo ozbiljnih stvari, uvjeren sam da bi masa elitnih strucnjaka i cyber security profesionalaca, koji zasigurno razmisljaju na mnogo visem levelu od glupog LLM-a, davno vec pronasla te stotine bugova.
A Mythos je i dalje LLM, nista vise. Novi Ariel pere bolje 3x.
Ali OK, vjerujte Dariu ako zelite, on nema nikakvog interesa u tome da preuvelicava mogucnosti Mythosa.
Naravno da nije zaj*. Cim uspijes natjerati CEO-ve toliko velikih firmi na nesto, samim time si to ucinio ozbiljnim - bez obzira da li je sustina zaista toliko ozbiljna.
Druga stvar je da, kada pogledas vecinu tih CEO-ova je da ne razmisljaju puno glavom vec se povode za vecinom i njima upravlja FOMO, onda je malo jasnije.
Nije sporno da je taj Mythos korisna alatka.
Problem je vise sto je samo to toboznje skrivanje i zatvaranje doprinosi hype-u iako nema realnog argumenta za to - sluzi samo da se napravi nenormalan hype.
Isto kad neko pokusava dati tezinu svome misljenju navodeci da radi "u najvecoj IT firmi".
Ovo sa mozillom nije sigurno ni blizu fascinantno, kao sto neko napisa, imas gomilu sitnih, zapravo neiskoristivih low priority propusta u backlogu, koji nikad ne dodju na red, i onda pustis LLM koji je malo tjunan da rjesava cyber security i on ti pomogne da pocistis smece. I super svima, nesporno korisno. Ali da je tu bilo ozbiljnih stvari, uvjeren sam da bi masa elitnih strucnjaka i cyber security profesionalaca, koji zasigurno razmisljaju na mnogo visem levelu od glupog LLM-a, davno vec pronasla te stotine bugova.
A Mythos je i dalje LLM, nista vise. Novi Ariel pere bolje 3x.
Ali OK, vjerujte Dariu ako zelite, on nema nikakvog interesa u tome da preuvelicava mogucnosti Mythosa.
Masu exploita covjek ne moze pronaci jer nema vremena. AI je u stanju odraditi nesto u tjedan dana za sto bi covjeku trebalo sto godina te samim time pronalazi propuste koji nikad pa ni onda ne bi bili otkriveni.
Gdi ima vatre ima i dima.
Ovo je još jedno security preseravanje,
cijela stvar ne bi postojala da je alat dostupan programerima da sami mogu taj alat uključiti u svoj razvojni ciklus.