Pojma nemam tko su ti ljudi
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
kupio dionice ERNT početkom 2024...sve do nazad njekoliko dana bio u minusu ne računajuči dividendu...sad sam u plusu 3E po dionici...neču prodavati jerbo mi je još ostala samo ona...sve ostalo oišlo u cash...a taj cash pomalo u zlaju
znači...ERNT kupuje svoje dionice...onda ih kao nagrada daje zaposlenicima...koji odmah na burzu i ruše cijenu dionice...ako oni toliko su odani svojoj tvrtci zašto ne drže malo duže te dionice
zašto ERNT ima uopće praksu im davati te dionice kad zna da če ovi ih dati ispod cijene...zašto im ne daju novčane bonuse ili im vremenski ograniče prodaju tih poklonjenih dionica
eto toliko od naših STEM genijalaca....financijska kultura... i odanost tvrtci koja te hrani NULA BODOVA
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
