Podrška Amerikancima i Američkom narodu, ponajviše zato što su svojedobno sredili Srbiju.
ali ne zato jer ih je bolio kurac za Vukovar i Škabrnju, ali Trepča, e ta se prilika ne propušta...
Ne znam točno što je to bilo s Trepčom, ali Ameri su stukli Srbiju da ograniče ruski utjecaj na ovim prostorima - ne zato što bi im itko od nas bio posebno drag. Evo čak je i Biden tom prigodom bio zaštitnik Muslimana.



Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS




, još smo i dobro prošli u Hagu, s takvom obranom.

Nešto tu debelo ne štima.