Logicki i izvedben, muzicki, zvukovno, igra je vrh. I dan danas.
Sjecam se jednog jutra u Moskovskom Metrou kada sam isao na posao, i primjetio jednog mladca od cca 20-ak godina kako nesto igra na tabletu.
Povirio sam da bas vidim sto igra. Bio je to HOMM3.
Nasmijao sam se, stvar se jos uvijek igra, nevezano uz generaciju i godiste proizvodnje.

