Heroes of Might and Magic: Olden Era — Dašak nost

poruka: 4
|
čitano: 2.775
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Heroes of Might and Magic: Olden Era — Dašak nost".
10 godina
offline
Heroes of Might and Magic: Olden Era — Dašak nost

 

Logicki i izvedben, muzicki, zvukovno, igra je vrh. I dan danas.

Sjecam se jednog jutra u Moskovskom Metrou kada sam isao na posao, i primjetio jednog mladca od cca 20-ak godina kako nesto igra na tabletu. 

Povirio sam da bas vidim sto igra. Bio je to HOMM3. 

Nasmijao sam se, stvar se jos uvijek igra, nevezano uz generaciju i godiste proizvodnje. 

 
5 0 hvala 0
18 godina
offline
Re: Heroes of Might and Magic: Olden Era — Dašak
Već par godina igram HoMM: HOTA (Horn of the abyss), neslužbena ekspanzija koja je popravila bugove, dodala 3 nove frakcije, mape, kampanje, artefakte itd. Vrhunska stvar.
 
0 0 hvala 0
18 godina
offline
Re: Heroes of Might and Magic: Olden Era — Dašak
Mene stalno izbacuje iz igre - moj komp

Inače mi se dopada novi dio legendarnog serijala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
17 godina
offline
Heroes of Might and Magic: Olden Era — Dašak nost

Igram par dana :) odlična igra. Jako me podsjeća na HoMM3, koji mi je do današnjeg dana najdraži nastavak.

https://www.youtube.com/@gaap86
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice