Parking u Opatiju zimi kad nema nikog je lotto...a sad kad je turistička sezona...skuplji parking nego ta ulaznica od 19E
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Sretan si ako nadjes parking no onda ti je dnevna 24eur, cak i na novoj cesti, 600 metara od glavne ulice i mora.. Najgori grad u Hrvatskoj sto se tice parkinga.
