Expo Gamers i Slowmotion Festival vraćaju se u Opa

poruka: 2
|
čitano: 1.375
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Expo Gamers i Slowmotion Festival vraćaju se u Opa".
8 godina
offline
Expo Gamers i Slowmotion Festival vraćaju se u Opa

Parking u Opatiju zimi kad nema nikog je lotto...a sad kad je turistička sezona...skuplji parking nego ta ulaznica od 19E

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Expo Gamers i Slowmotion Festival vraćaju se u

Sretan si ako nadjes parking no onda ti je dnevna 24eur, cak i na novoj cesti, 600 metara od glavne ulice i mora.. Najgori grad u Hrvatskoj sto se tice parkinga.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice