Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa preuzi

poruka: 66
|
čitano: 17.148
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa preuzi".
17 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Ges kaže...

.. može reći kako on ne razvija to što obeća, samo što to ne usppije napravit profitabilnim...

Dakle jedini je probelm u pohlepnim ulagačima koji se kockaju i očekuju povrat AKO projekt uspije

 -ne, postoji ugovor, rok, rokovi.. koje je više puta pomaknuo, kao opet 3.mj na 8.mj.. za projekt verne, pogon, koji logično-kauzalno mora prvo postojati da bi služio za proizvodnju vozila-verne..

-od tih vozila, za sad, jedino vidimo ratkape na render-photošopiranim reklamama, ne na ekšli vozilima po gradu by kina-pony.. da ne spominjemo demonstraciju koja je demonstrirala ne-vozilo, nešto što ne-vozi uz problem osobe s daljisnkim, što je klasična prevara, kao kad mađioničar loše izvede trik i zec iskoči iz šešira.. magla, dim, scenski rekviziti.. predstava čega? 23+180mil eura? .. kul.

-s dvije godine odgode, prije godinu je već ministar novinarima na pitanje odgovarao.. ako ne isporuči ugovoreno do roka, povrat novca.. rok je prošao, pred istek bez ikakve obavijesti u medijima, produženo do osmog-kolovoza... no čak ni to ne znamo službeno, tj samo nešto po medijima ali ne od ministra, šutnja.. a kad oni šute, tad obično epilog završi u remetincu .. ili izvan granica hr kao što je sad skijaš u kazahstanu ili gdje već.. 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
17 godina
online
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Gebirgs kaže...
gpd kaže...

Kad je jedna hrvatska tvrtka (DOK-ING) imala narodni električni automobil, nije bilo investicija, sad kad druga hrvatska tvrtka ima investicija nema narodnog električnog automobila, Nikad na zelenu granu.

 

Nije bitan projekt, bitno je koga znas. 

Takodjer, neke inovacije NE MOZES pokrenuti u EU. Jednostavno ne ide. (Sto je za Bogove, nije za Volove)

 

Imao sam, ima tome vec 17 godina sad', jednu sistemsku inovaciju/funkcionalnost koju sam pokusao ponuditi teleoperaterima kao potenc prosirenje na kojem bi se dalo odraditi svasta. 

Ne ulazim u kvalitet projekta niti govorim da je itko kriv oko bilo cega, nije me niko sabotirao/pokrao itd, ali mi je u jednom razgovoru s jednim covjekom koji mi je radio neke patentne papire covjek savjetovao da bi bilo bolje da taj projekt pokusam odraditi u Americi.

 

Pitao sam ga zasto? Pa Europa moze odraditi inovaciju i sama?

Tada mi je frajer kulturno pokusao objasniti neke stvari koje onda nisam kuzio, a danas bi to odradio bez razmisljanja drugacije. 

 Nije ti pokusao objasniti da u crony kapitalizmu nije vazna inovacija nego tko plasira? Nzenam koliko bi se i u americi usrecio kada tamo zakon doslovno stiti one koji imaju vise novca i bolja poznanstva. 

Zaporožac kaže...
pravi_covijek kaže...

Treba samo pratiti protok novca, EU - HDZ (Hrvatska ne postoji) - Poslusnici. Bugatti je gubtnik uvijek u  minusu, ali je djecacki san poduzetnika (kriminalca) sa druge strane bare. Bug naravno je vec odavno dio toga kroz sponzorstva. 

Paralelne strukture vlasti kojima bi i Orban pozavidio, to je nama nasa borba dala. Svatko bi za pineze prodao mater. 

Ovo da je Bug sponzor bi mogao dokazati na sudu. 

 Bug sponzor cega? Probaj procitati opet.

Ges kaže...

.

 Ges kaže...

Za sve koji ne shvaćaju zašto Rimac uspješno posluje: jer pod grupom ima puno podfirmi koje ako propadnu, propadnu samo te podfirme. Dakle kao što je propala Greyp firma, to ne znači da će propast i Rimac grupa već samo Greyp i svi Greypovi dugovi. Isto je i s Verne-om: podfirma Verne je dobila silne milijune subvencije od države i ako ne uspiju, proglase samo bankrot i dug Verne-a ode u vjetar jer je to dug Vernea a ne Rimac grupe.

Ono što Rimac grupa dobiva iz svega je znanje, tehnologija i zarada, dakle ako Verne propadne, Rimac grupa gubi samo podtvrtku Verne, ali sve ostalo zadržavaju i mogu osnivat odmah novu tvrtku tipa "Verne 2" i nastavit samo gdje su stali i tražit nove ulagače i sredstva za rast

 

Rimac od početka osnivanja svih tvrtki posluje s gubitkom. Moguće da to nekome predstavlja uspješno poslovanje. Glede vezanih tvrtki, proglašavanja bankrota i dugova, to ne ide baš tako kako si zamislio, jer je to kazneno djelo gdje se krši više dijelova Kaznenog zakona, glavni dio vezanog dijela počinje na - GLAVA DVADESET ČETVRTA (XXIV.) KAZNENA DJELA PROTIV GOSPODARSTVA

https://www.zakon.hr/z/98/kazneni-zakon 

 

electric vehicles, prompting planned layoffs of up to 15% of staff by 2029.".

 Nek si se ti pozvao na nešto o čem nemaš pojma. Po čemu je poslovanje s gubitkom gospodarska prevara? Ako otvoriš dućan sa žgancima i obećaš ulagačima da će ti dućan rasti i da ti trebaju njihove pare, jel kriminal to što ne uspijevaš prodati dovoljno žganaca da bi oni dobili povrat ulaganja? Usmena oećanja nisu kažnjiva, kažnjiva je zloupotreba sredstava koja si dobio a nitko ne može reći kako on ne razvija to što obeća, samo što to ne usppije napravit profitabilnim...

Dakle jedini je probelm u pohlepnim ulagačima koji se kockaju i očekuju povrat AKO projekt uspije

 Izgleda da ti nemas pojma o cemu pricas. Ako je bilo zavaravanja pri investiranju ili krivo prikazivanog relanog stanja pa makar i namjerno krivo prikazane projekcije buducnosti itd. itd. sve je to veoma kaznjivo. Ali ako si rimac za tebe ti zakoni ne vrijede. rimac ftw  

18 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
konjRR kaže...

 Izgleda da ti nemas pojma o cemu pricas. Ako je bilo zavaravanja pri investiranju ili krivo prikazivanog relanog stanja pa makar i namjerno krivo prikazane projekcije buducnosti itd. itd. sve je to veoma kaznjivo. Ali ako si rimac za tebe ti zakoni ne vrijede. rimac ftw  

Investitori ozbiljnih para rade i ozbiljan due dilligence, bez obzira na stopu rizika.

17 godina
online
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...

 Izgleda da ti nemas pojma o cemu pricas. Ako je bilo zavaravanja pri investiranju ili krivo prikazivanog relanog stanja pa makar i namjerno krivo prikazane projekcije buducnosti itd. itd. sve je to veoma kaznjivo. Ali ako si rimac za tebe ti zakoni ne vrijede. rimac ftw  

Investitori ozbiljnih para rade i ozbiljan due dilligence, bez obzira na stopu rizika.

 Ozbiljan "due diligence" ne opravdava. Trebam nabrojati koliko primjera? 

18 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
konjRR kaže...
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...

 Izgleda da ti nemas pojma o cemu pricas. Ako je bilo zavaravanja pri investiranju ili krivo prikazivanog relanog stanja pa makar i namjerno krivo prikazane projekcije buducnosti itd. itd. sve je to veoma kaznjivo. Ali ako si rimac za tebe ti zakoni ne vrijede. rimac ftw  

Investitori ozbiljnih para rade i ozbiljan due dilligence, bez obzira na stopu rizika.

 Ozbiljan "due diligence" ne opravdava. Trebam nabrojati koliko primjera? 

Što misliš da investicijski fondovi dijele stotine milijuna eura onako, na lijepe oči?

17 godina
online
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...

 Izgleda da ti nemas pojma o cemu pricas. Ako je bilo zavaravanja pri investiranju ili krivo prikazivanog relanog stanja pa makar i namjerno krivo prikazane projekcije buducnosti itd. itd. sve je to veoma kaznjivo. Ali ako si rimac za tebe ti zakoni ne vrijede. rimac ftw  

Investitori ozbiljnih para rade i ozbiljan due dilligence, bez obzira na stopu rizika.

 Ozbiljan "due diligence" ne opravdava. Trebam nabrojati koliko primjera? 

Što misliš da investicijski fondovi dijele stotine milijuna eura onako, na lijepe oči?

 Da krenem:

Theranos,

Enron,

Juicero,

.

.

.

 

p.s. nisu sve oci jednako lijepe nazalost...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2026 8:18 (konjRR).
8 godina
offline
Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa preuzi

Mate je objavio (pa obrisao) Facebook post u kojem piše kako cijeli svijet nema pojma (uključujući i FINA-u), te da Bugatti nije gubitaš, nego čak suprotno - prvi puta posluje s nemalom dobiti. Okej, Porsche se u zadnje vrijeme nije iskazao sa poslovnim odlukama, ali ići prodavati udio u nećemu što napokon donosi dobit (prema Mati) je stvarno čudno. 

 

https://teleskop.hr/hrvatska/mate-rimac-objavio-pa-obrisao-post-dobit-od-114-milijuna-eura-i-napad-na-fina-u-nestali-preko-noci/

 

 

 
1 0 hvala 0
18 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
konjRR kaže...
Old Iggy kaže...

Što misliš da investicijski fondovi dijele stotine milijuna eura onako, na lijepe oči?

 Da krenem:

Theranos,

Enron,

Juicero,

.

.

.

 

p.s. nisu sve oci jednako lijepe nazalost...

Sve je to provjeravano prije. Oni jako dobro znaju da ako jedan od pet ili deset projekata uspije, oni su na konju. Ostalo ide u propast.

Ali da li će dati svakome tko zatraži? Ni u ludilu. O investiciji Porschea da ne govorim.

18 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
tiki kaže...

Bogati

bogati ide bugati!

bugati? da, boga ti

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2026 12:46 (nixass).
17 godina
online
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...
Old Iggy kaže...

Što misliš da investicijski fondovi dijele stotine milijuna eura onako, na lijepe oči?

 Da krenem:

Theranos,

Enron,

Juicero,

.

.

.

 

p.s. nisu sve oci jednako lijepe nazalost...

Sve je to provjeravano prije. Oni jako dobro znaju da ako jedan od pet ili deset projekata uspije, oni su na konju. Ostalo ide u propast.

Ali da li će dati svakome tko zatraži? Ni u ludilu. O investiciji Porschea da ne govorim.

 Gdje sam ja napisao da ce dati svakome tko trazi?

Kao sto su na farmi neke zivotinje jednakije tako su ovom slucaju davanja na "oci" ipak neke oci ljepse.

Jako dobre se zna npr. kako je holmsica dosla do investicija pa ako tako ide u usa ovdje kod nas gdje je sve mnogo korumpiranije, ortackije, politickije itd. ne ide? Ozbiljno? 

 

18 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
ImamoPravoZnati kaže...

 priču je najbolje opisao Boris Dežulović 

Tip po vlastitom priznanju ima tri razreda srednje građevinske  

7 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Judg3 Dr3dd kaže...
ImamoPravoZnati kaže...

 priču je najbolje opisao Boris Dežulović 

Tip po vlastitom priznanju ima tri razreda srednje građevinske  

 
A što ti imaš, osim glave u šupku?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
17 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Judg3 Dr3dd kaže...
ImamoPravoZnati kaže...

 priču je najbolje opisao Boris Dežulović 

Tip po vlastitom priznanju ima tri razreda srednje građevinske  

 -argument? diskreditirati dok su činjenice nevažne? .. a modovi imaju svoje kriterije.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa preuzi

Jurčević o robotaksijima: Hrvatska će vraćati novac EU sa zateznim kamatama - Index.hr

 

Primjerom neuspješnosti strategije nazvao je slučaj robotaksija i 179 milijuna eura jamstava. "Rimac je i sam rekao kako homologacija do kraja šestog mjeseca neće biti moguća, pa će Hrvatska vraćati novac EU sa zateznim kamatama", upozorio je. 

 

 
1 0 hvala 1
11 mjeseci
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
ihush kaže...
Judg3 Dr3dd kaže...
ImamoPravoZnati kaže...

 priču je najbolje opisao Boris Dežulović 

Tip po vlastitom priznanju ima tri razreda srednje građevinske  

 -argument? diskreditirati dok su činjenice nevažne? .. a modovi imaju svoje kriterije.

 Da srednja gradjevisnak pa povijest umjetnosti. Razumije se u tematiku Rimca isto kao i tvoja pra pra pra baba u svemirske brodove, ali gudi o svemu. "nounar sa pedigretom".

11 mjeseci
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
ImamoPravoZnati kaže...

 Drugar bre, idi pa se leči!

 

Budi koristan pa ako imas ijednu iskoristivu činjenicu

 

https://uskok.hr/en

https://www.eppo.europa.eu/en

https://anti-fraud.ec.europa.eu/index_en

 

 

17 godina
online
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
My2Cents kaže...
ihush kaže...
Judg3 Dr3dd kaže...
ImamoPravoZnati kaže...

 priču je najbolje opisao Boris Dežulović 

Tip po vlastitom priznanju ima tri razreda srednje građevinske  

 -argument? diskreditirati dok su činjenice nevažne? .. a modovi imaju svoje kriterije.

 Da srednja gradjevisnak pa povijest umjetnosti. Razumije se u tematiku Rimca isto kao i tvoja pra pra pra baba u svemirske brodove, ali gudi o svemu. "nounar sa pedigretom".

 

My2Cents kaže...
ImamoPravoZnati kaže...

 Drugar bre, idi pa se leči!

 

Budi koristan pa ako imas ijednu iskoristivu činjenicu

 

https://uskok.hr/en

https://www.eppo.europa.eu/en

https://anti-fraud.ec.europa.eu/index_en

 

 

 Jesi to bio na godisnjem? Cini se da se nisi dovljno odmorio ili terapiju popio pa ti se drugari ukazuju... 

Dva sendvica?

18 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Al Crane kaže...
Judg3 Dr3dd kaže...
ImamoPravoZnati kaže...

 priču je najbolje opisao Boris Dežulović 

Tip po vlastitom priznanju ima tri razreda srednje građevinske  

 
A što ti imaš, osim glave u šupku?

 Što se toliko ljutite? Gdje vas boli..? 

16 mjeseci
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Zaporožac kaže...

Ovo da je Bug sponzor bi mogao dokazati na sudu. 

 

Naravno da nisi razumio ono što je napisano, a kad smo kod dokaza:

 

https://www.bug.hr/konferencije/poceo-je-drugi-dan-debuga-mate-rimac-stigao-u-neveri-21800https://www.bug.hr/konferencije/poceo-je-drugi-dan-debuga-mate-rimac-stigao-u-neveri-21800

 

Javi ako treba još dokaza o sponzorstvima.

4 godine
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
John Dory kaže...

Što je napisano ?!

Moraš prenijeti cijeli teks na koji sam se osvrnuo, a ne samo izvaditi iz konteksta što tebi i Rimčevim stalkerima odgovara.

 

Sponzorstva izlagača na konferencijama pokrivaju organizaciju tih događaja (najam prostora, produkciju, logistiku).

To strogo dijeli poslovni/marketinški dio od uredničkog (novinarskog) dijela redakcije.Novinarski interes: Časopis i portal Bug prate Rimac grupu prvenstveno zato što je riječ o jednoj od tehnološki najzanimljivijih i najvećih domaćih tvrtki.

Zbog globalnog utjecaja (razvoj tehnologije za hiperautomobile i suradnja s automobilskim gigantima), vijesti o poslovanju privlače velik interes javnosti.Sponzori su brojni: Konferencija .debug okuplja desetke vodećih IT i tehnoloških tvrtki iz Hrvatske i svijeta. Među desecima izlagača i partnera, Rimac je samo jedan od sponzora događaja.

 

Znači, ti navodiš Rimčeve "sljedbenike" da Rimac kontrolira što Bug urednici objavljuju u Bug časopisu i na portalu Bug hr. ?

 

Ako to potvrdiš, to je utuživo !

合気道 五段
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2026 11:21 (Zaporožac).
17 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Zaporožac kaže...
..

Ako to potvrdiš, to je utuživo !

 -lupetaš gluposti.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa preuzi

Lik pogledao suits i ally mcbeal pa prijeti anonimusima na netu parničenjem. 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 mjeseci
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Zaporožac kaže...

Što je napisano ?!

 

Znači ne samo da nisi razumio ono što je napisano, nego si i zaboravio što je napisano.

 

Zaporožac kaže...

Moraš prenijeti cijeli teks na koji sam se osvrnuo,

 

Ne moram, budući da je jasno vidljiv, evo i linka dolje.

 

Zaporožac kaže...

a ne samo izvaditi iz konteksta

 

Nije ništa izvađeno iz konteksta, ti si forumašu koji se zove pravi_covijek označio dio "Bug naravno je vec odavno dio toga kroz sponzorstva.", gdje si na taj dio odgovorio: "Ovo da je Bug sponzor bi mogao dokazati na sudu.", ovaj post:

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/bugatti-postaje-hrvatska-marka-rimac-grupa-preuzi/312094.aspx?page=0&jumpto=6927713&sort=asc&view=flat

Zaporožac kaže...

što tebi i Rimčevim stalkerima odgovara.

 

Za razliku od trabanata i apologeta Rimca i HDZ-a, ne odgovaraju nam laži i kriminal.

 

Zaporožac kaže...

Sponzorstva izlagača na konferencijama pokrivaju organizaciju tih događaja (najam prostora, produkciju, logistiku).

To strogo dijeli poslovni/marketinški dio od uredničkog (novinarskog) dijela redakcije.Novinarski interes: Časopis i portal Bug prate Rimac grupu prvenstveno zato što je riječ o jednoj od tehnološki najzanimljivijih i najvećih domaćih tvrtki.

Zbog globalnog utjecaja (razvoj tehnologije za hiperautomobile i suradnja s automobilskim gigantima), vijesti o poslovanju privlače velik interes javnosti.Sponzori su brojni: Konferencija .debug okuplja desetke vodećih IT i tehnoloških tvrtki iz Hrvatske i svijeta. Među desecima izlagača i partnera, Rimac je samo jedan od sponzora događaja.

 

Nakon logičko-mentalne bravure i akrobacije došao si do spoznaje da je Rimac sponzor. Bravo, čestitke.

 

Zaporožac kaže...

Znači, ti navodiš Rimčeve "sljedbenike" da Rimac kontrolira što Bug urednici objavljuju u Bug časopisu i na portalu Bug hr. ?

 

Ako to potvrdiš, to je utuživo !

 

Nakon ovog Rimčevog komentara na Facebooku, svi članci koji su imali ikakve veze s Rimcem bili su zaključani, nije se moglo ništa komentirati i to je trajalo otprilike godinu, dvije, jer se u međuvremenu komentiralo u starim temama koje su se zatim zaključavale.

 

16 godina
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Preuzima zaboravljeni brand koji nitko neće.
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa preuzi

Čudni ljudi..

Da ja toliko mrzim Bug forum poput vas, da pljujem po uredništvu poput vas, zamislio bih se i pomislio; "Što ja radim na tom "korumpiranom" forumu čije uredništvo protežira Rimca" ?!

 

90% vas ima kratak fitilj, agresivni ste, arogantni, koristite neprimejren vokabular kada pobjesnite, ili se povučete u mišju rupu kada ste u manjini.

Kada ste u većini kao ovdje, onda raspašoj.

 

Imao je Drago pravo što vas je svojedobno, dok je još bio u elementu, sve takve likvidirao s foruma.

Jedino silu razumijete.

 

Ja ne kukam i ne cvilim kao @ihush ; "što rade moderatori", "gdje su moderatori", "neradnici" i sl. ?! Da, ali kada njemu odgovara.

 

Miro je predobar, pa vam svašta dozvoli.

合気道 五段
 
1 7 hvala 0
17 godina
online
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Zaporožac kaže...

Čudni ljudi..

Da ja toliko mrzim Bug forum poput vas, da pljujem po uredništvu poput vas, zamislio bih se i pomislio; "Što ja radim na tom "korumpiranom" forumu čije uredništvo protežira Rimca" ?!

 

90% vas ima kratak fitilj, agresivni ste, arogantni, koristite neprimejren vokabular kada pobjesnite, ili se povučete u mišju rupu kada ste u manjini.

Kada ste u većini kao ovdje, onda raspašoj.

 

Imao je Drago pravo što vas je svojedobno, dok je još bio u elementu, sve takve likvidirao s foruma.

Jedino silu razumijete.

 

Ja ne kukam i ne cvilim kao @ihush ; "što rade moderatori", "gdje su moderatori", "neradnici" i sl. ?! Da, ali kada njemu odgovara.

 

Miro je predobar, pa vam svašta dozvoli.

 Tvoj um ima strasnih problema.

Forum nisu urednici, moderatori, redakcija, marketing a pogotovo nisu ni drago ni miro.  

4 godine
offline
Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa preuzi

Dodan si na popis osoba koje pratim.

 

To ti je velika čast. 

合気道 五段
 
0 0 hvala 0
19 mjeseci
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Zaporožec tko ti je novi avatar , Marx 💪
A ona zla beba, čije je to misusovo 😅
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
16 mjeseci
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
Zaporožac kaže...

Čudni ljudi..

Da ja toliko mrzim Bug forum poput vas, da pljujem po uredništvu poput vas, zamislio bih se i pomislio; "Što ja radim na tom "korumpiranom" forumu čije uredništvo protežira Rimca" ?!

 

90% vas ima kratak fitilj, agresivni ste, arogantni, koristite neprimejren vokabular kada pobjesnite, ili se povučete u mišju rupu kada ste u manjini.

Kada ste u većini kao ovdje, onda raspašoj.

 

Imao je Drago pravo što vas je svojedobno, dok je još bio u elementu, sve takve likvidirao s foruma.

Jedino silu razumijete.

 

Ja ne kukam i ne cvilim kao @ihush ; "što rade moderatori", "gdje su moderatori", "neradnici" i sl. ?! Da, ali kada njemu odgovara.

 

Miro je predobar, pa vam svašta dozvoli.

 

Opet schizopost. Činjenice nisu pljuvanje, a ako ti se ne sviđaju, imaš tiskana izdanja medija u kojima nema komentara čitatelja.

 

Glede tvog cjelokupnog opusa na forumu, kod Zaporožac ti fali jedna od verzija za hendikepirane, ZAZ-965B, AB, AR/ZAZ-966 VR, VB, VB2/ZAZ-968R, B, B2, AB, i AB2. 

Sirotanovic kaže...
Zaporožec tko ti je novi avatar , Marx 

 

Sokrat, ali kako bi rekli, džabe je krečio.

4 godine
offline
Re: Bugatti postaje hrvatska marka: Rimac Grupa pr
John Dory kaže...
Opet schizopost. Činjenice nisu pljuvanje, a ako ti se ne sviđaju, imaš tiskana izdanja medija u kojima nema komentara čitatelja.

 Glede tvog cjelokupnog opusa na forumu, kod Zaporožac ti fali jedna od verzija za hendikepirane, ZAZ-965B, AB, AR/ZAZ-966 VR, VB, VB2/ZAZ-968R, B, B2, AB, i AB2. 

"Nisi dovoljno bogat da bi me darivao", što bi rekao jedan moderniji filozof.

 

A, s ovime o aroganciji , egocentrizmu, vrijeđanju, lošoj toleranciji na frustraciju nisam ništa promašio. Odmah ste se pokazali dvojica, čekam nastavak.

Nisi ti bezveze više puta baniran i ne znam koji ti je ovo više klon profil.

 

Nemoj vrijeđati ljude, jer će ti ugasiti i ovaj profil.

 

 

合気道 五段
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice