I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrati pj

poruka: 16
|
čitano: 7.889
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrati pj".
17 godina
online
I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrati pj

Ne znam, nisam nikad imao premium, a uvijek mogu odabrati pjesmu koju želim slušati kad god poželim. I na desktopu i na mobitelu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 tjedana
offline
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
Ja to znam jer sam jednom kad je netko tražio neku pjesmu čuo kako preskače i bira pjesme, nema Premium. Pomislio sam "kako on može birat pjesme, dosad to nitko bez Premiuma nije mogao, oglasi dolaze kao uvijek kad nemaš Premium, ali to s biranjem još nikad nisam čuo", a onda sam našao ovaj članak Pa sam tako saznao. Tako da mi je sad jasno.
Besplatni paket mi je još uvijek bez veze, oglasi me zadržavaju i ne želim odabrat par pjesama a kasnije ne mogu.
Tako da mi je Premium bolji jer želim slušat bez oglasa i što mi paše, plus možeš skidat pjesme za slušanje kad izgubiš vezu, za mene je praktično da imam Premium.
 
0 0 hvala 0
5 tjedana
offline
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
Ja to znam jer sam jednom kad je netko tražio neku pjesmu čuo kako preskače i bira pjesme, nema Premium. Pomislio sam "kako on može birat pjesme, dosad to nitko bez Premiuma nije mogao, oglasi dolaze kao uvijek kad nemaš Premium, ali to s biranjem još nikad nisam čuo", a onda sam našao ovaj članak Pa sam tako saznao. Tako da mi je sad jasno.
Besplatni paket mi je još uvijek bez veze, oglasi me zadržavaju i ne želim odabrat par pjesama a kasnije ne mogu.
Tako da mi je Premium bolji jer želim slušat bez oglasa i što mi paše, plus možeš skidat pjesme za slušanje kad izgubiš vezu, za mene je praktično da imam Premium.
 
0 0 hvala 0
5 tjedana
offline
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
Ja to znam jer sam jednom kad je netko tražio neku pjesmu čuo kako preskače i bira pjesme, nema Premium. Pomislio sam "kako on može birat pjesme, dosad to nitko bez Premiuma nije mogao, oglasi dolaze kao uvijek kad nemaš Premium, ali to s biranjem još nikad nisam čuo", a onda sam našao ovaj članak Pa sam tako saznao. Tako da mi je sad jasno.
Besplatni paket mi je još uvijek bez veze, oglasi me zadržavaju i ne želim odabrat par pjesama a kasnije ne mogu.
Tako da mi je Premium bolji jer želim slušat bez oglasa i što mi paše, plus možeš skidat pjesme za slušanje kad izgubiš vezu, za mene je praktično da imam Premium.
 
0 0 hvala 0
5 tjedana
offline
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
To ne može bit. Oni koji nemaju Premium ne mogu birat koju pjesmu žele slušat, potpuno upravljat nad onim što slušaju, preskakat koliko im paše...
2 godine
offline
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
Bitanga kaže...

Ne znam, nisam nikad imao premium, a uvijek mogu odabrati pjesmu koju želim slušati kad god poželim. I na desktopu i na mobitelu.

 na mobitelu nije isto kao i na desktopu, možeš odabrati što želiš slušati, znači prvu pjesmu, ali nakon što ona završi automatski će te prebaciti na nasumično odabranu iz te liste, a ako slušaš nekakav album će ti tu i tamo ubaciti i nekakvu "srodnu" pjesmu sa drugog albuma.

 

pojednostavljeno, na mobu bez pretplate shuffle je automatski uključen i nije ga moguće ugasiti.

17 godina
online
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
millennial kaže...
Bitanga kaže...

Ne znam, nisam nikad imao premium, a uvijek mogu odabrati pjesmu koju želim slušati kad god poželim. I na desktopu i na mobitelu.

 na mobitelu nije isto kao i na desktopu, možeš odabrati što želiš slušati, znači prvu pjesmu, ali nakon što ona završi automatski će te prebaciti na nasumično odabranu iz te liste, a ako slušaš nekakav album će ti tu i tamo ubaciti i nekakvu "srodnu" pjesmu sa drugog albuma.

 

pojednostavljeno, na mobu bez pretplate shuffle je automatski uključen i nije ga moguće ugasiti.

 

Uh, jeste izvukli ovo iz naftalina od prije 8 mjeseci :-)

Ali kažem, nije mi se nikad dešavalo to, pa nisam glup. Znao sam si puštati stvari s moba, tableta i desktopa. Ok, uglavnom na receiver koji ima spotify connect (ali ne isključivo), pa možda drugačije tak nešto brije, ne znam.

 

U međuvremenu imam Spotify Premium Family, jer je glupi Deezer bolesno poskupio tako da sam sad na Spotifyu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2026 13:50 (Bitanga).
15 godina
online
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat

jesi probao Tidal? on je još malo jeftiniji

17 godina
online
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
ministar kaže...

jesi probao Tidal? on je još malo jeftiniji

 

Nisam jer djeca preferiraju Spotify pa neću forsirati. Plus imam Denon receiver sa Spotify Connectom, pa mi i to dobro dođe.

Za 2,49 eura razlike neću propast :-)

2 godine
offline
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
Bitanga kaže...
millennial kaže...
Bitanga kaže...

Ne znam, nisam nikad imao premium, a uvijek mogu odabrati pjesmu koju želim slušati kad god poželim. I na desktopu i na mobitelu.

 na mobitelu nije isto kao i na desktopu, možeš odabrati što želiš slušati, znači prvu pjesmu, ali nakon što ona završi automatski će te prebaciti na nasumično odabranu iz te liste, a ako slušaš nekakav album će ti tu i tamo ubaciti i nekakvu "srodnu" pjesmu sa drugog albuma.

 

pojednostavljeno, na mobu bez pretplate shuffle je automatski uključen i nije ga moguće ugasiti.

 

Uh, jeste izvukli ovo iz naftalina od prije 8 mjeseci :-)

Ali kažem, nije mi se nikad dešavalo to, pa nisam glup. Znao sam si puštati stvari s moba, tableta i desktopa. Ok, uglavnom na receiver koji ima spotify connect (ali ne isključivo), pa možda drugačije tak nešto brije, ne znam.

 

U međuvremenu imam Spotify Premium Family, jer je glupi Deezer bolesno poskupio tako da sam sad na Spotifyu.

  nisam ni skužio da je kolega dignuo temu iz mrtvih.

 

a Spotify, uvijek (čitaj zadnjih par godina, ne znam kako je bilo u samom startu) je na besplatnoj verziji bilo da na mobu nisi mogao upravljati redoslijedom i bilo je da si mogao "skipati" samo par puta i nakon toga više ne bi mogao. imao sam i besplatnu i premium verziju.

18 mjeseci
offline
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
Kad su to uveli na mobitelu sam obrisao Spotifaj, ne slušljivo ako ograničava skipanje (ubrzavanje prema naprijed/nazad) , što mi jw bitno kod traženja novih pjesama.

Ali mi na LG teveu ostala stara verzija aplikacije Spotifaj i ne nadograđujem ju te imam sve opcije kao nekad besplatno. Znači skipam koliko hoću , puštam što hoću i neograničeno, tek imam kratku reklamu svakih cca. 1o minuta.


Što mislite može li se zadnja besplatna verzija Spotfaja koja ne ograničava slušatelje skinuti na mobitel?
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
18 godina
offline
I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrati pj

Ja koristim besplatno Spotify i nemam nikakvih preklama preko spotx aplikacije. Radi na windowsima, za mob nema.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
17 godina
offline
I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrati pj

Na desktopu praktički nema reklama, samo treba pri kraju pjesme ručno kliknuti na sljedeću jer u suprotnom će se učitati reklama. A za mobitel imam drugo rješenje ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
Sirotanovic kaže...

Što mislite može li se zadnja besplatna verzija Spotfaja koja ne ograničava slušatelje skinuti na mobitel?

 ne znam, ali evo ako se imaš volje igrati 

 

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&page=144&s=spotify&bundles%5B%5D=apkm_bundles&bundles%5B%5D=apk_files

 

jedino je pitanje hoće li prastare verzije raditi na novijem androidu.

5 tjedana
offline
Re: I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrat
Ja isto preferiram Spotify, isto imam Family paket.
Napisao sam već da mi je Premium bolji nego besplatni paket jer nema oglasa, želim birat i preskakat pjesme koliko hoću, skidat za slušanje bez internetske veze etc.
2 godine
offline
I besplatni korisnici Spotifya moći će odabrati pj

bot 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice