I opet, čisto radi predostrožnosti, ispada da treba izbjegavati šećer i hranu prženu na biljnom ulju
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
I opet, čisto radi predostrožnosti, ispada da treba izbjegavati šećer i hranu prženu na biljnom ulju
Indistrijska biljna ulja su problem, a treba iz zamjeniti s mašču, maslacom, malinovom a navodno i kokosovim uljem.
Tehički šečer možeš ublažiti s jabučnim octem pola sata prije klope i prvo jesti proteine i salatu.
S treče strane BMK kad ću uživat ako ne sad a nije da ću ako zdravo živim živjet vječno nego ću samo duže umirati.
Pa ono, nije baš, ovako ćeš isto duže umirati ali još u većim mukama... meni je od svih mogućih krajeva, kraj s Alzhimerom najgori, ono postupno blijediš i ništa ti nije jasno što se dešava
Alzheimer je bakterijska infekcija (usta-zubi-mozak), ali nece nitko da me sponzorira u izradi lijeka.
