Zuckerberg otkrio velike promjene koje očekuju Fac

poruka: 8
|
čitano: 3.489
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zuckerberg otkrio velike promjene koje očekuju Fac".
10 godina
offline
Zuckerberg otkrio velike promjene koje očekuju Fac

Sad se sjetio End to End enkripcije! Koja prozirna priča :). Jedino vjerujem u decentraliziranu i open source aplikaciju sve ostalo su priče za malu djecu o poboljšanju privatnosti.

 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Zuckerberg otkrio velike promjene koje očekuju Fac

Nabijem ja njega na kurac. Zbog jebene cenzure sam popušio ban od 30 dana, idioti ne kuže da se ljudi međusobno zajebavaju koristeći crni humor. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zuckerberg otkrio velike promjene koje očekuju
Nabijem ja i njega i fb i drzavu i titu i antu ...
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Zuckerberg otkrio velike promjene koje očekuju Fac

o, svemoćni šećerbriježe, zaštitiniče internetske privatnosti! tvoje me objave ispuniše dubokim strahopoštovanjem i čuđenjem što nikad dosad i odsad nisam bio i neću biti sljedbenik tvoje objave ljudskoj sorti i tvoje žrtve za spasenje nas, običnih dosmrtnika. svjestan sam kako je biti bez te tvoje papazjanije jednako kao i kravi bez sedla ili kokoši bez vimena no ni jedna žrtva nije prevelika za boljitak dobrobiti napretka. kako na internetu, tako i u stvarnom životu, u vijeke vjekova, ej-men. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 2 hvala 0
13 godina
offline
Zuckerberg otkrio velike promjene koje očekuju Fac

Ko očemu političari o poštenju...

gramatika bljak
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zuckerberg otkrio velike promjene koje očekuju
To je ono sto Facebooku treba. Redizajn umjesto opsezne rekonstrukcije pitanja privatnosti korisnika. Nabijem ga. Jucer sam obrisao Facebook i Instagram. Nazalost, zbog drugih jos moram koristiti Whatsapp.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zuckerberg otkrio velike promjene koje očekuju
Do sada nije dobio samo onaj ko nije pitao he - he. Ali, od sada NAGLASAK na privatnost.

Podsjeca me na joj uhvatili ste me, dobro od sada posteno.
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Zuckerberg otkrio velike promjene koje očekuju
kako se na engleskom kaže

ne laje kuja radi sela... nego radi SEBE
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice