Znanstveni startup želi napraviti korak dalje u ra

poruka: 8
|
čitano: 3.472
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znanstveni startup želi napraviti korak dalje u ra".
5 godina
offline
Znanstveni startup želi napraviti korak dalje u ra

Da ovo nebi bio novi Nikola kamioni...koliko god bili optimisti... warp pogon nitko od nas neće doživjeti pa ni oni koji se rode danas 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 15:52 (HCMAA).
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Znanstveni startup želi napraviti korak dalje
HCMAA kaže...

Da ovo nebi bio novi Nikola kamioni...koliko god bili optimisti... warp pogon nitko od nas neće doživjeti pa bi oni koji se rode danas 

 Ja mislim da među nama već čuči neki Zefram Cochrane, samo moramo prićekati da osmisli warp pogon 

16 godina
offline
Re: Znanstveni startup želi napraviti korak dalje

ajdmo u to ulupati milijarde dolara novca poreznih obveznika. Ako se moglo u solarne autoceste, ne vidim zasto i tu ne bi...

15 godina
offline
Znanstveni startup želi napraviti korak dalje u ra

za one koji nisu pazili na nastavi, sjedivši na (svojim) ušima: warp je izmišljotina autora zvjezdanih staza (kao i sve ostalo u njima). s druge, pak, strane ... 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 9:09 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Znanstveni startup želi napraviti korak dalje u ra

a želite li saznati što spremaju, morate se pretplatiti na mailing listu Applied Physicsa.

 

"evo sacu" - Sabit IzTarcina

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Znanstveni startup želi napraviti korak dalje
Bila je zemlja i ravna jedno vrime...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Znanstveni startup želi napraviti korak dalje
HCMAA kaže...

Da ovo nebi bio novi Nikola kamioni...koliko god bili optimisti... warp pogon nitko od nas neće doživjeti pa ni oni koji se rode danas 

 Slažem se s tobom, s tim da je ovo oko doživljavanja warp pogona pomalo kao lutrija: znaš da nećeš dobiti ali ipak se pomalo nadaš. Neka se oni poduhvate fuzije i ionskih motora, veća je šansa da će se nešto dobro dogoditi.

dolazim odmah - Godot
9 godina
neaktivan
offline
Znanstveni startup želi napraviti korak dalje u ra

Prije nekih 15-20 godina izađem na balkon i odmah mi upadne u oko sjajna zvijezda koja je bila neobično nisko na horizontu, malo iznad krovova kuća. Bio je već totalni mrak i bacim oko na ostatak neba i zaključim kako nema šanse da zvijezda bude tako nisko. I nije bila zvijezda jer je nakon par minuta kidnula na lijevo u trenu - sekunda ipak traje - ostavivši svjetlosni trag ne duži od metra iz moje perspektive... Ako se mene pita warp sam doživio i nije izmišljotina definitivno! Bio sam šokiran viđenim!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice