Zelotes C-18 - Iz drugog kuta

poruka: 11
|
čitano: 3.830
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zelotes C-18 - Iz drugog kuta".
16 godina
offline
Zelotes C-18 - Iz drugog kuta

Nedavno sam jako jeftino došao do vertikalnog miša i odlučio ga isprobati - sada mi je instaliran u uredu i nema ga namjeru mijenjati.

Eventualno može ići nabavka nekog boljeg primjerka, toliko mi je ugodniji rad.

Gledam te!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Zelotes C-18 - Iz drugog kuta

Uzeo sam MX Vertical od Logija prije cca 6 mjeseci. Mogu reci da mi je lakse raditi s njim jer me ruka manje boli nakon duzeg rada, no definitivno zahtjeva navikavanje koje je meni dosta otezano jer na poslu koristim takav mis, a doma klasican pa ne mogu konstantno imati jednu naviku. Nemali broj puta sam ga bacio sa stola jer sam instiktivno samo pomaknuo ruku sa tipkovnice desno i zakacio mis pa ga "odgurao" sa stola. Treba se istrenirati da se prilikom dohvacanja misa ruka podigne inace nece bas dugo trajati.

 

Ono sto mi se ne svida kod tog misa je to sto mu fali neki oslonac za donji dio sake jer mi ruka cesto sklizne sa misa sto zna biti iritantno. Takoder, u startu sam bio dosta neprecizniji s takvim misem jer je nacin pomicanja drugaciji, ali to se vrlo brzo istrenira. I dalje ne vjerujem da ce gamerski misevi pokupiti taj oblik, no za sve ostalo (citaj, sve osim kompetitivnih igara) je takav mis pun pogodak.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Zelotes C-18 - Iz drugog kuta

Već 2 godine koristim MX Ergo i ne planiram se vraćati na obične glodavce.
Uzeo sam ga kad sam slomio mali prst pa je bio prirodan odabir.
Prije njega sam često imao probleme sa ručnim zglobom, od tada nikad više. 
OK, tehnički nije miš nego trackball ali svejedno.

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Zelotes C-18 - Iz drugog kuta

Lega je imao nekakav miš. Nisi ga morao vuć po stolu već si imao lopticu s kojim mrdaš miš, prsten za skroll i dvije tipke. 

Jel netko zna kakav je to tip miša 🙄

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zelotes C-18 - Iz drugog kuta

Trackball miš, kolega na poslu ga koristi, ja sam probao malo kod njega i full mi je čudno, ali valjda kada se navikneš fercera. Znam par ljudi sto u CAD rade i koriste ga, kažu precizniji su.

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
16 godina
offline
Zelotes C-18 - Iz drugog kuta
jel postoji ikakav kvalitetni ergonomski mis za ljevake?
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Zelotes C-18 - Iz drugog kuta
Dobro pitanje
Šta je s nama lijevacima koji smo naučili miš koristiti desnom rukom.
U FPSu sam očajan jel sam lijevak, a opet desnom ne mogu WASD itd.

Treba flipat tipkovnicu
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 15:00 (Dex.pwn).
12 godina
offline
Re: Zelotes C-18 - Iz drugog kuta
nixass kaže...
jel postoji ikakav kvalitetni ergonomski mis za ljevake?

 Koristiš miš s lijevom rukom?

Sve ljevake koje znam su naučili koristiti s desnom. Nikog nisam pitao kak im to ide. :D (Čak ni ženu, ljevak je)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
online
Zelotes C-18 - Iz drugog kuta

Kod mene u obitelji, kćer, sin, mlađi buraz i ja, svi ljevaci, ali svi koristimo miša desnom rukom. Ja sam pokušao koristiti lijevom i nije baš išlo. Zanimljivo.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zelotes C-18 - Iz drugog kuta
CyberDemonVZ kaže...
nixass kaže...
jel postoji ikakav kvalitetni ergonomski mis za ljevake?

 Koristiš miš s lijevom rukom?

Sve ljevake koje znam su naučili koristiti s desnom. Nikog nisam pitao kak im to ide. :D (Čak ni ženu, ljevak je)

 Ne, ja sam "normalan" 😂😂

Koristim MX Master i vrhunski mi je, al nešto je šogor ljubomoran na mene i sestru i naše MX-eve pa bi i on nešto ljevoruko ergonmskom

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Zelotes C-18 - Iz drugog kuta

Pegla s joystickom.

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice