Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgradi?

poruka: 69
|
čitano: 41.968
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgradi? ".
16 godina
offline
Re: Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgra
Gallu kaže...
Old Iggy kaže...

Izvrćem što?

Ti bi stvarno nekom u lice ozbiljno rekao da je 8A dovoljno za punjenje EV?!?

Još i ne znaš čitati ili ne razumješ protumačiti pročitani text. Da ponovim - 8A je dovoljno za 50km dnevno što je potreba za prijevozom velike većine ljudi. Samo se ti smijulji i stavljaj riječi u usta. Još ću te i za trolanje prijaviti.

50 km dnevno, ti i dalje o toj gluposti?

Bus i romobil, vozi...

3 godine
offline
Re: Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgra
Old Iggy kaže...
Gallu kaže...
Old Iggy kaže...

Izvrćem što?

Ti bi stvarno nekom u lice ozbiljno rekao da je 8A dovoljno za punjenje EV?!?

Još i ne znaš čitati ili ne razumješ protumačiti pročitani text. Da ponovim - 8A je dovoljno za 50km dnevno što je potreba za prijevozom velike većine ljudi. Samo se ti smijulji i stavljaj riječi u usta. Još ću te i za trolanje prijaviti.

50 km dnevno, ti i dalje o toj gluposti?

Bus i romobil, vozi...

 

Je li tebi uopće jasno da 90% ljudi u Hrvatskoj po toj tvojoj logici uopće ne bi posjedovalo auto?

16 godina
offline
Re: Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgra
Gallu kaže...
Old Iggy kaže...

50 km dnevno, ti i dalje o toj gluposti?

Bus i romobil, vozi...

 

Je li tebi uopće jasno da 90% ljudi u Hrvatskoj po toj tvojoj logici uopće ne bi posjedovalo auto?

A je li tebi jasno da 99% ljudi u Hrvatskoj nema potrebe auto puniti svaki dan i razmišljati o tome, planirati vožnje taksijem dok im je skupo plaćeno vozilo u garaži i slično?

3 godine
offline
Re: Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgra
Old Iggy kaže...
Gallu kaže...
Old Iggy kaže...

50 km dnevno, ti i dalje o toj gluposti?

Bus i romobil, vozi...

 

Je li tebi uopće jasno da 90% ljudi u Hrvatskoj po toj tvojoj logici uopće ne bi posjedovalo auto?

A je li tebi jasno da 99% ljudi u Hrvatskoj nema potrebe auto puniti svaki dan i razmišljati o tome, planirati vožnje taksijem dok im je skupo plaćeno vozilo u garaži i slično?

 

Ajme teško staviti auto u garaži na punjač i dva puta godišnje otići na posao taxijem. Ajme prvosvjetskih problema, ajme sela gore. Pišeš gluposti. Očito nisi nikad sjeo u EV, ali voliš pametovati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 11:09 (Gallu).
16 godina
offline
Re: Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgra
Gallu kaže...
Old Iggy kaže...

A je li tebi jasno da 99% ljudi u Hrvatskoj nema potrebe auto puniti svaki dan i razmišljati o tome, planirati vožnje taksijem dok im je skupo plaćeno vozilo u garaži i slično?

 Ajme teško staviti auto u garaži na punjač i dva puta godišnje otići na posao taxijem. Ajme prvosvjetskih problema, ajme sela gore. Pišeš gluposti.

Ti i dalje ne shvaćaš?

Tebi bi auto stvarno bio predmet obožavanja, umjesto alata za doći od točke A do točke B sa što manje razmišljanja? Kad ga zatrebaš, ključ i vozi. Ne prvo "jbt je li pun". I to za nemale novce.

Da, problem je otići na posao autom ako se ovaj puni u garaži.

Ja sam i išao u kalkulaciju izvedbe punjača u garaži (kao i lik u tekstu) jer sam razmišljao o EV (naravno, prvo malom za ženu). No otpalo je prvo radi karakteristika vozila, ne radi punjača.

Treba ti auto za 50 kn dnevno? Imaš punionice, odvedi ga jednom tjedno, ne treba ti punjač u garaži.

3 godine
offline
Re: Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgra
Old Iggy kaže...
Gallu kaže...
Old Iggy kaže...

A je li tebi jasno da 99% ljudi u Hrvatskoj nema potrebe auto puniti svaki dan i razmišljati o tome, planirati vožnje taksijem dok im je skupo plaćeno vozilo u garaži i slično?

 Ajme teško staviti auto u garaži na punjač i dva puta godišnje otići na posao taxijem. Ajme prvosvjetskih problema, ajme sela gore. Pišeš gluposti.

Ti i dalje ne shvaćaš?

Tebi bi auto stvarno bio predmet obožavanja, umjesto alata za doći od točke A do točke B sa što manje razmišljanja? Kad ga zatrebaš, ključ i vozi. Ne prvo "jbt je li pun". I to za nemale novce.

Da, problem je otići na posao autom ako se ovaj puni u garaži.

Ja sam i išao u kalkulaciju izvedbe punjača u garaži (kao i lik u tekstu) jer sam razmišljao o EV (naravno, prvo malom za ženu). No otpalo je prvo radi karakteristika vozila, ne radi punjača.

Treba ti auto za 50 kn dnevno? Imaš punionice, odvedi ga jednom tjedno, ne treba ti punjač u garaži.

Šta ne shvaćam?!? Kakav "jbt je li pun?!?!?

Pun je sigurno. 100% Nema šanse da nije pun. Cijelu noć je na utičnici.

Kakav je problem otići s s takvim autom na posao?!?!? Za na posao i nazad je pun sigurno.

Zašto bi auto punio na punionicama jednom tjedno kada ga sasvim fino u potpunoj komociji za dnevne potrebe mogu napuniti doma?!?!

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 11:18 (Gallu).
16 godina
offline
Re: Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgra
Gallu kaže...
Old Iggy kaže...

Ti i dalje ne shvaćaš?

Tebi bi auto stvarno bio predmet obožavanja, umjesto alata za doći od točke A do točke B sa što manje razmišljanja? Kad ga zatrebaš, ključ i vozi. Ne prvo "jbt je li pun". I to za nemale novce.

Da, problem je otići na posao autom ako se ovaj puni u garaži.

Ja sam i išao u kalkulaciju izvedbe punjača u garaži (kao i lik u tekstu) jer sam razmišljao o EV (naravno, prvo malom za ženu). No otpalo je prvo radi karakteristika vozila, ne radi punjača.

Treba ti auto za 50 kn dnevno? Imaš punionice, odvedi ga jednom tjedno, ne treba ti punjač u garaži.

Šta ne shvaćam?!? Kakav "jbt je li pun?!?!?

Pun je sigurno. 100% Nema šanse da nije pun. Cijelu noć je na utičnici.

Kakav je problem otići s s takvim autom na posao?!?!? Za na posao i nazad je pun sigurno.

Zašto bi auto punio na punionicama jednom tjedno kada ga sasvim fino u potpunoj komociji za dnevne potrebe mogu napuniti doma?!?!

Cijelu noć je na utičnici? I onda je pun? S 8A? Samo ako je bio skoro pun jučer.

Tko govori o odlasku na posao? Govorim o odlasku bilo gdje.

Za 50 km dnevno ti je dosta otići jednom tjedno. Zašto bi radio instalaciju doma kad jednom tjedno odeš, napuniš, miran si?

3 godine
offline
Re: Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgra
Old Iggy kaže...
Gallu kaže...
Old Iggy kaže...

Ti i dalje ne shvaćaš?

Tebi bi auto stvarno bio predmet obožavanja, umjesto alata za doći od točke A do točke B sa što manje razmišljanja? Kad ga zatrebaš, ključ i vozi. Ne prvo "jbt je li pun". I to za nemale novce.

Da, problem je otići na posao autom ako se ovaj puni u garaži.

Ja sam i išao u kalkulaciju izvedbe punjača u garaži (kao i lik u tekstu) jer sam razmišljao o EV (naravno, prvo malom za ženu). No otpalo je prvo radi karakteristika vozila, ne radi punjača.

Treba ti auto za 50 kn dnevno? Imaš punionice, odvedi ga jednom tjedno, ne treba ti punjač u garaži.

Šta ne shvaćam?!? Kakav "jbt je li pun?!?!?

Pun je sigurno. 100% Nema šanse da nije pun. Cijelu noć je na utičnici.

Kakav je problem otići s s takvim autom na posao?!?!? Za na posao i nazad je pun sigurno.

Zašto bi auto punio na punionicama jednom tjedno kada ga sasvim fino u potpunoj komociji za dnevne potrebe mogu napuniti doma?!?!

Cijelu noć je na utičnici? I onda je pun? S 8A? Samo ako je bio skoro pun jučer.

Tko govori o odlasku na posao? Govorim o odlasku bilo gdje.

Za 50 km dnevno ti je dosta otići jednom tjedno. Zašto bi radio instalaciju doma kad jednom tjedno odeš, napuniš, miran si?

 

Da, dovoljno pun za odlazak na posao. Ajme velike instalacije povući produžni iz obične šuko utičnice. Strašno. Evo moj trogodišnjak vjerujem da bi to uspio.

Vidim da s tobom nema baš pametne diskusije pa ću navesti još jedan podatak i tu stati. Prosječni europljanin godišnje pređe oko 15000km. Što znači oko 40km dnevno. A ti sad dalje trubi kako je prosječnom europljaninu dovaljan romobil. Jer svi su glupi samo si ti pametan.

16 godina
offline
Re: Želite imati punjač e-automobila u svojoj zgra
Gallu kaže...
Old Iggy kaže...

Cijelu noć je na utičnici? I onda je pun? S 8A? Samo ako je bio skoro pun jučer.

Tko govori o odlasku na posao? Govorim o odlasku bilo gdje.

Za 50 km dnevno ti je dosta otići jednom tjedno. Zašto bi radio instalaciju doma kad jednom tjedno odeš, napuniš, miran si?

 

Da, dovoljno pun za odlazak na posao. Ajme velike instalacije povući produžni iz obične šuko utičnice. Strašno. Evo moj trogodišnjak vjerujem da bi to uspio.

Vidim da s tobom nema baš pametne diskusije pa ću navesti još jedan podatak i tu stati. Prosječni europljanin godišnje pređe oko 15000km. Što znači oko 40km dnevno. A ti sad dalje trubi kako je prosječnom europljaninu dovaljan romobil. Jer svi su glupi samo si ti pametan.

Kako da provučem produžni? S n-tog kata, preko prozora, u garaže, kroz garaže, otvorim vrata pa provlačim kolut na dnevnoj bazi?!?

Meni žena prosječno prolazi ispod 10kkm pa joj mali EV ne odgovara, neovisno o nabavnoj cijeni i punjaču.

Kakve veze koliko prosječno godišnje vozi, pobogu?!?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice