Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

poruka: 60
|
čitano: 19.209
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam".
12 godina
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
sks78 kaže...
silvio3105 kaže...
Drago mi je da dijelim virtualni prostor BOLa sa znanstvenikom ovakvog kalibra!

i meni je drago sa znanstvenicima kalibra koji vjeruju u ljudske faktore oko co2 u nekakve milijunsko godisnje price o antartickom ledu i slicnim nebulozama koje nemaju veze s pameti

sve su to lazi i pranje mozga i jadan onaj ko na njih padne, njegov kalibar je zavidan

Vidli ste sta je mainstream znanost za vrijeme korone, ako vam to nije bilo dovoljno da otvorite oci, nece nista. onda slobodno placajte i porez na co2 iako nismo ni krivi za globalno zatopljenje

 Nemoj udisati kisik, to ti je mainstream znanost.

16 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

sektaši uredno isplivaju u svom kamikaze stilu..

- covid zavjera

- putinofilstvo

- co2

- netflix, dizni lgbt produkcija

- planet je star 6000g..i ploča je

 

po meni imaju na to pravo, ali ne u kamikaze stilu da mi se unose u facu i rafalno mi "otvaraju oči".

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
13 2 hvala 0
11 godina
online
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

ne slušajte mejnstrim znanost, otvorite oči 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
sks78 kaže...

Postovani Hrvoj Tkalcicu i Sandro Vrbanicu

Ljudima je dosta pranja mozga pa svoje nebuloze mozete zadrzati za sebe.

Gravitacija je vezana za rotaciju jezgre.

Nije tocno da zemljina jezgra redovno mijenja smijer, svakih 35 god i slicne gluposti.

Zemljina jezgra usporava, to destabilizira magmu koja ide prema povrsini i zato imamo desetke aktivnih vulkana na pacifiku, desetke aktivnih ispod leda na antartici, u americi. Cak i Yellowstone pokazuje znakove aktivnosti.

Zato i imamo porast potresa. Zato je i 2020 bilo 85 000 potresa prosjecne magnitude 6 na zapadnoj antartici. Drugim rijecima cijelu godinu se tresla polovica kontinenta od 0 - 24

Zato i imamo klimu sjebanu kakvu imamo jer pazite, doktorcici, magma se dize i oceani se zagrijavaju odispod - topliji oceani dovode do porasta CO2 u atomosferi

A vi si perite mozak fosilnim gorivima i cime hocete dok ce se sljedece civilizacije cuditi nasem Eifelovom tornju ko sto se mi sada cudimo piramidama

 

Samo se nadam da trolaš...

12 godina
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
sks78 kaže...

Mamuti su bili tanke koze

Trebat će vremena za prihvatiti nova saznanja i naviknuti se na njih. Uvijek sam zamišljao mamute kao dlakave slonove s velikim kljovama, a ne kao ovo:

15 godina
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
ivan dragi kaže...
danen kaže...

Nikal i željezo. Željezo se nikad ne pojavljuje samorodno, nego u leguri s niklom. U meteoritima postoje dvije željezno-niklene legure, taenit i kamacit. 

 I tetrataeint i (upitno) antitaenit, kao varijanta taenita sa drugacijim (slabijim) magnetnim svojstvima.

 

 Gajotres kaže...

Da li bi lightsaber prošao do zemljine jezgre?

 

Buduci je drška šira od "oštrice" vjerojatno bi zapeo na sfinkteru da si ga netko i u guzicu proba zabit.

U zadnjoj sezoni zadnja epizoda Rick & Mortija, Rick napravi lightsaber Mortiju kojem onda ispade i krene propadati prema jezgri

5 godina
neaktivan
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
torrente kaže...

sektaši uredno isplivaju u svom kamikaze stilu..

- covid zavjera

- putinofilstvo

- co2

- netflix, dizni lgbt produkcija

- planet je star 6000g..i ploča je

 

po meni imaju na to pravo, ali ne u kamikaze stilu da mi se unose u facu i rafalno mi "otvaraju oči".

 

bitno da si ti veleuman u sebe stavio sve 3 doze cijepiva

 

Studija također daje precizniju sliku o tome kako bi covid mogao izgledati u budućnosti, kada će se vjerojatno zaraziti sve više cijepljenih ljudi i na taj način steći "hibridni imunitet"

 

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/jedna-od-najvecih-studija-o-cijepljenju-protiv-bolesti-covid-19-pokazala-da-preboljena-infekcija-stiti-jednako-dobro-kao-i-cjepivo---766785.html

 

lolcina,

mogo si i petu i sestu trazit

ajde, bit ce drzavni proracun rasterecen jedne mirovine

a i djecjeg doplatka jer neces se vise reproducirati, ne brini.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2023 2:50 (sks78).
5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

sto se tice putinofilstva,

izvoli ti sa svojim zapadofilstvom masakrirati istok

Niko ne vidi sta amerika i europa rade, a kad putin se suprotstvi utijecaju zapada u ukrajini, to vide svi zato jer su glupi ko tukac i ispranog mozga

 
1 3 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

ko je gurnuo milosevica na vlast da sjebe jugoslavenskog predsjednika i pocne raditi sranja okolo ?

isti onaj ko je pogurao onog monstuoznog konja od zelenskog u ukrajini

 
1 3 hvala 0
2 godine
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
sks78 kaže...

a i djecjeg doplatka jer neces se vise reproducirati, ne brini. 

Tko je ikada rekao da preboljenjem ne stječeš imunitet ?!

Zašto bi čovjek čekao preboljenje, riskirajući moguću smrt,pa da poslije vjerojatno stekne imunitet ? 

Zbog toga postoje cjepiva..

 

Ovo što si čovjeku napisao je bezobrazno;

 

mogo si i petu i sestu trazit ajde, bit ce drzavni proracun rasterecen jedne mirovine 
a i djecjeg doplatka jer neces se vise reproducirati, ne brini. 

To samo antivakserski idiot može nekome napisati..

 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2023 5:43 (Zaporožac).
16 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

@Zaporožac, takvim redikulima opasnih namjera sa dna kace se ne odgovara.

eventualno onim soft-ekstremistima koji se donekle umiju kombatit vokabularski.

 

šta reći..bolje da je mater kamen rodila.

možeš ga ugradit u među ili pod točak kada ručna ne drži.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je

 

5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

riskirajuci mogucu smrt od prehlade ?

da li je iko ikad dokazao covid virus, snimio ga mikroskopski - naravno da nije

 

i ja mislim da je bolje da je mati rodila kamen nego ovakve bezmozgovice koji svojim stavom samo olaksavaju ciljeve da nas se unisti.

 

bitno da znate srat o putinu slusajuci dnevnik.

a to sto je amerika sabotirala sjeverni tok pa sada europa placa americki plin 10 puta skuplje nego ruski i idemo u debelu recisiju - za to ste krivi Vi klokani koji skakucu onako kako mediju lupaju

bolje da je mati kamen rodila nego nekog ko ne zna razmisljat zdravim razumom pa plese kako drugi sviraju

 
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

od korone su umrli samo oni koji su dosli u bolnicu i umijesto da ih se lijeci lijekovima ih se stavljalo na kisik da ih ugusi

oni koji su ostali doma su je prezivjeli kao obicnu prehladu.

Ja poznajem 30ak ljudi koji su imali koronu ukljucujuci i sebe i svoju obitelj i nikom nista nije bilo zato jer nismo isli u bolnicu da nas ubiju tamo postivajuci nove WHO standarde lijecenja

kakva bozja korona - vjerovat u to treba stvarno biti debelo ispod IQ standarda

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2023 16:37 (sks78).
 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

Zaboravili ste da je vojska cuvala odijele sa covid pacijentima, da su bili zabranjeni mobiteli i svi kontakti s vanjskim svijetom.

Zaboravili ste onog jednog sto je skocio sa balkona i pobjegao iz bolnice doma i "nasli" ga u stanu mrtvog.

Bolje da je mati kamen rodila, slazem se. Ali opet ima sve svoje dobr i lose strane, kad cijepivo uzme maha, svijet ce biti ociscen od IQ zakinutih ljudi

 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

U tome i jeste poanta i sve je to povezano. Kad se zemljine jezgre i zemlja skupa s njima izvrte - da se sacuvaju geni inteligentih ljudi za sljedecu civilizaciju

dok ovi degenerici ce izumrijeti u svojoj neplodnosti.

Danas imamo robotiku koja moze zamijeniti milijarde radnih mijesta ali se ocekuje globalna kataklizma u nadolazecim godinama pa se ta tehnologija cuva dok se gentski priprema nova post apoklipticna civilizacija

 

On topic teme

Koji je razlog zemljine rotracije - struje u zemljinonom plastu.

Zemljina unutrasnjost je puna razlicitih strujnih tokova. Svaka jezgra ima svoj tok struje

Sta ce biti sa strujom u vanjskoj jezgri ako unutarnja jezgra zaista stane ?

Sta ce biti sa magnetnim poljem zemlje koje je posljedica tih strujnih tokova ?

Ne moze zemljina jezga usporiti a da to ne utijece na rotaciju planeta jer je sve usko vezano.

Ako zemljina jezgra krene u drugi smjer rotacije, planet ce se zaustaviti i krenut rotirat suprotno, a kad se to desi, tsunamiji i vulkani ce izbrisati 80% kopnene povrsine.

To se zna vec 100 godina i okultne vodje anglosaksonaca jos od tada sprovode novi svjetski poredak.

Ukrajina npr je Rusija ali su je zapadanjaci napravili nakon prvog svjetskog rata s ciljem da se oslabi Rusija, isti ti zapadnjaci su namjestili Hitlera u drugom ratu s istim ciljem. I jugoslaviju su sti zapadnjaci napravili u isto vrijeme kad i ukrajinu ali su se s jugoslavijom zeznuli (shvatili su da su povezali drevne ilire zajedno - koje ni rimsko carstvo nije moglo pokoriti) pa je jugoslavija bila na pravom putu da postane velesila, zato su postavili milosevica kasnije da je unisti

Zasto je Kina danas na strani Rusije ?

Zato jer zna da ako Rusiju uniste politicki, sljedaca na redu je ona jer aglosaksonci koje Vi slijedite ko ovce zele vladati ovim svijetom u postapokalipticnom dobu. Zele unistiti suverenitete istocnjaka ukljucujuci slavene, indijce, azijate.

 

Zbog 9.11 amerika je sve do prije 2 godine masakrirala istok - za Vas demokratske ofce je to sasvim normalno a kad se putin suprotstavi njihovom utjecaju u ukrajini (ruskom dvoristu), na sav glas kenjate po njemu. Mene bi bilo sramota disat zrak na vasem mjestu

Pogledajte pokojnog gadafija - ljudi su zivjeli ko kraljevi, imali su besplatne stanove, besplatno gorivo. A sta danas imaju - nemaju ni zemlju, rastjerani su po europi

I to Vi podrzavate a po Putinu kenjate, jebala Vas demokracija.

Nije ni putin dobar, ali u ovom ratu nije nista kriv i radi apslutno ispravno samo sto to ofce ne mogu procesuirati, za to su vec potrebni mozdani procesi standarnog IQa

 

Sad nas ceka rat sa vanzemljacima (samo kad elon musk ispostuje ugovor i posalje 100 000 satelita u orbitu u svome starlink projektu) - i u vanzemaljce cete vjerovati, naravno, kao sto ste vjerovali i u koronu. Cim slobodna dalmacija i dnevnik objave o napadu vanzemaljaca, Bug.hr ce prvi napisati clanak, a kad vam se bude ko smijao cete rec da je mati kamen rodila xaxaxa

Kao sto ste i podrzavali 5g mrezu da biste skinuli bluray UHD rip od 50 gb u 10 minuta pa di vam je sada ta turbo brzina 5g mreze ?? i dalje skidate na 4g brzini dok mi je osbno kolega (to mu je bio posao) za vrijeme korona karantene po noci postavljao 5g antetne. neke su cak bile u obliku dimnjaka sa kamufliranom ciglom po sebi za sto on kaze da je receno kako je iz estetskih razloga

 

Svijet je oduvijek bio prljavo mijesto, najjaci su ovi danas kojim misle da zive u bajkovitom svijetu gdje im mediji prenose istinu - sve su to lazi i manupulacije

Nije nam bog dao zdrav razum da ko ofce slijedimo sve sto se pise po medijima

 

Da odgovorim jos ovome gore krkanu koji je me pitao "ko je rekao da prirodni imunitet ne stiti" - koliko se ja sjecam svako ko je prebolio koronu nakon 6 mjeseci se je morao cijepiti

zasto ako prirodni imunitet stiti ?

e pa zato jer su sami sebe upetljali u lazi i besmislice o obicnoj prehladi nazvanoj korona virus

 

 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

"We'll know our disinformation program is complete when everything the American public believes is false"  - William Cassey, CIA director 1981

 

izvor - Barbara Honnegger, CIA administration :

 

I am the source for this quote, which was indeed said by CIA Director William
Casey at an early February 1981 meeting of the newly elected President Reagan
with his new cabinet secretaries to report to him on what they had learned about
their agencies in the first couple of weeks of the administration.
The meeting was in the Roosevelt Room in the West Wing of the White House,
not far from the Cabinet Room. I was present at the meeting as Assistant to the
chief domestic policy adviser to the President

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2023 18:21 (sks78).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
Jel' netko od modova pri tipkovnici da pocisti ove bedastoce iznad? :)
 
3 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

al bas primijetih, svakih cca tjedno u medijima Nasa ili neko od uglednih astronoma prica o vanzemaljcima i mogucnosti da ih nadjemo..

pripremaju teren.

sad ce nas alini napasti uskoro.

jucer citam, zabrinuli ih topli valovi na dnu oceana. Co2

kakvo pranje mozga, co2 moze zagrijavati gornje dijelove oceana. Tlak, fizika, topla voda ostaje gore... kako to moze zagrijavati dno oceana ?

da bi ta topla voda dosla do dna oceana, razina co2 u atmosferi mora biti tolika da bi se vec do sada pogusili svi

staklenicki plinovi i glubalno zatopljenje su kretenizam kojim se bave nasi strucnjaci usko vezan uz rotaciju zemljinih jezgra, kao uz covid19 virus. i najvijerojatnije uz vanzemaljce.

sve je to dio jednog te istog kolaca za koji se trenutno pripremaju dodatni filovi

cini se da ce imat okus po vanzemaljcima ili asteroidima

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
sks78 kaže...

...

jucer citam, zabrinuli ih topli valovi na dnu oceana...

 

 
Kakvi mrtvi valovi na dnu oceana? Jesi siguran da razumiješ što čitaš?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2023 21:29 (Al Crane).
5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

ma takva pranja mozga niti ne citam, samo proletim da vidim poantu.

najbolje te vijesti na mobitelu, budu na googlu u ponudi, samo citas naslove sve ti jasno. poneki otvoris samo skrolas i hvatas zanimljive retke...

to bolje niti ne citati

procitas takvih 30 clanaka u 3 mjeseca i tebi mozak odvrte u pm di zele

znas ti koja je moc psihologije u medijima ?

jos nam nasaltaju mozak frekvencijama u wifi i 5g mrezama na predpranje i centrifugu i onda ga peru kroz sakrivenu psihologiju u medijima i filmovima

bijezi od toga stari moj, misli svojom glavom

modem u foliju, kablom se spoji. krevet si uzemlji zicom kroz prozor i spasavaj zivu glavu

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
mcf kaže...
Jel' netko od modova pri tipkovnici da pocisti ove bedastoce iznad? :)

 Ima li ikoga  , ili se čuva kao primjer idiotizma 

 

waaagh ;
5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

Mi hodamo u cipelama u gumenim djonovima, diskonektirani od zemlje dok smo izlozeni vanjskim elektromagnetskim utijecajima

Nemamo zemlju da filtrira taj elektromagnetni otpad iz nas. diskonektirani 0-24 , Moze pomoci hodati bos po prirodi sto se vise moze, ali i uzemljit madrac kreveta, i sto manje em zagadjenja oko sebe imati

.. sto manje medija pratiti

to sve lazi, svugdjei lazi u znanosti u praksi.

medicina ne lijeci ljude, doktori samo znaju prepisat lijek, lijece ih farmaceuti, kirurzi nemaju pojma o lijecenju

pere se mozak klimatolozima i geofizicarima, kolko su ga strucnjaci s covidom prali

arheologija izmanipulirana, ne prihvaca greske i nova saznanja

povijest izmanipulirana

iz tog se treba iskopcati

i ljudi su u kurcu i svasta im pada na pamet, zamislite da AI koje je danas na opasnom nivou razvoja zavlada medijom, frekvencijama, farmaceutima

ali nije nam ocito puno bolje ni sada kad ljudi s tim vladaju

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
warhammer kaže...
mcf kaže...
Jel' netko od modova pri tipkovnici da pocisti ove bedastoce iznad? :)

 Ima li ikoga  , ili se čuva kao primjer idiotizma 

 

 samo ti gejmaj bezicnim jostickom i przi si jaja, bolje se nemoj parit da se ne rodi nesto s repom

5 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

ekipa se zavali doma s mobom spojenim na wifi naslonivsi ga na trubuh i prze si jednu od chakra mikrovalnom frekvencijom, stave ga na uho pricaju

ode svijet u kuhac

prosjecan covjek 3, 4 puta godisnje ako se okupa vani ili sjedne na zemlju a przi si chakre i sva polja tijela cemu se fizicko tijelo prilagodjava i nakuplja em otpad u sebe 0-24 cijele godine

zanimljivo je o tome pricati na bugforumu gdje su vecinom zaljubljenici u tehnologiju

ajoj...

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

Nema potrebe stvarati tenzije Admirale sve je kako ti kažeš 

waaagh ;
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

Ja nisam zaljubljenik, ja sam ludit...

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
warhammer kaže...

Nema potrebe stvarati tenzije Admirale sve je kako ti kažeš 

 to sto sam ti odgovorio je bilo vise forumu ljubitelja tehnologija nego samome tebi

samo si bio prvi sto se pojavio, taman da skrenem predhodni post na drugu misao. nista osobno

16 godina
neaktivan
offline
Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je sam

.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
4 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Zaustavlja li se Zemljina jezgra zaista ili je
sks78 kaže...

ma takva pranja mozga niti ne citam, samo proletim da vidim poantu.

najbolje te vijesti na mobitelu, budu na googlu u ponudi, samo citas naslove sve ti jasno. poneki otvoris samo skrolas i hvatas zanimljive retke...

to bolje niti ne citati

procitas takvih 30 clanaka u 3 mjeseca i tebi mozak odvrte u pm di zele

znas ti koja je moc psihologije u medijima ?

jos nam nasaltaju mozak frekvencijama u wifi i 5g mrezama na predpranje i centrifugu i onda ga peru kroz sakrivenu psihologiju u medijima i filmovima

bijezi od toga stari moj, misli svojom glavom

modem u foliju, kablom se spoji. krevet si uzemlji zicom kroz prozor i spasavaj zivu glavu

 
Jesam li ja to dobro shvatio: iz kaše neprocesuiranih(pravno-sudbeno?) informacija svedenih na naslove i nabacanih po svakojakim medijima stvorio si svoju ideju o jednom planetarno važnom pitanju? A mi ostali to ne možemo jer su nam čakre zaštopane s 5G mrežom i nismo bosim stopalima konektirani s majčicom zemljom? E da, i zato što nam kreveti nisu žicom uzemljeni u zraku?

Eto Memi, Ludi Pomidore i ostali nevjerni tupsoni, imate još jednog genijalnog mislijoca u svojim redovima 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice