Zatvara se Google Research i pokreće novi istraživ

poruka: 6
|
čitano: 3.084
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zatvara se Google Research i pokreće novi istraživ".
14 godina
offline
Zatvara se Google Research i pokreće novi istraživ

bome impresivno , koliko "AI" napreduje 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Zatvara se Google Research i pokreće novi istraživ

Hoće li tome onda šefovati Ray Kurzweil, Jeff Dean ili dečki iz engleskog DeepMind, tj. David Silver?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zatvara se Google Research i pokreće novi istr
Prakticki eliminacija poslova sekretarica, asistenata itd.

Impresivno, no i Microsoft je jako daleko dosao, ceka se njihova konferencija.

14 godina
offline
Re: Zatvara se Google Research i pokreće novi istr
loky4i4 kaže...

bome impresivno , koliko "AI" napreduje 

 

Elon Musk se sigurno ukakio u pelene kad je ovo vidio, sumnjam da će se ikada više usuditi posjetiti frizera...

15 godina
offline
Re: Zatvara se Google Research i pokreće novi istr
Enron Musk je balon koji ce jos malo pa puknuti. No barem je uspio natjerat cijeli svijet i jednu megaindustriju na nesto novo, a to su full elektricni auti.

Tesla zaostaje po svemu, ne bih se cudio da Aptiv/Delphi (ugovor s BMW i Intel) i Waymo (Google) kombinacija sloze nesto u pola vremena i za cetvrt cijene nego Tesla itd.


Duplex je fora, samo sto Google ima prednost Androida, koji je mozda najmasovniji (ujedno i najvarijabilniji/najbolji) bigdata collector za treniranje AI...

Steta sto Apple ne hebe AI pol posto jer s iOSom imaju fenomenalnu bazu za vjezbat AI jer njihovi korisnici koriste Siri i Carplay vise nego Androidovi. Ne znam nikoga s jacih fakseva da je recruitan u Apple za ML/AI...tako da Google samo moze nastavit dominaciju
14 godina
offline
Zatvara se Google Research i pokreće novi istraživ
Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice