Zašto se sve glasnije sumnja da je koronavirus ipa

poruka: 65
|
čitano: 16.539
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto se sve glasnije sumnja da je koronavirus ipa".
12 godina
offline
Zašto se sve glasnije sumnja da je koronavirus ipa

Ustvari, najviše na "kinjare" svršavaju američki kapitalisti jer svaki iole bitan slobodnosvjetni, slobodnotržino orijentirani, antiplanskoprivredni američki kapitalist koji drži do sebe surađuje s "kinjarskim komunjarama" dok im je s hrvatskim antikinjarama suradnja gotovo na nuli. Možda im maknu vize za 50 godina.

Čak i najveći sin hrvatskog privrednog čuda Mate Rimac dijeli svoju firmu s kineskim komunjarama ne osvrćući se na to što oni okolo truju svijet umjetnim virusima.

 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zašto se sve glasnije sumnja da je koronavirus
Entry point:

Blago sirotinji, njihovo je kraljevsko nebesko. Kontriraš mi s visoka a onda u nastavku rečenice kažeš da je to samo radi interesa i zadržavanja supremacije. U tome je problem. Svijet u kojem jači određuje pravila nije prihvatljiv. Misliš da je ok što su se isključili iz nadležnosti međunarodnog suda za ratne zločine?
Ja rekoh
14 godina
offline
Zašto se sve glasnije sumnja da je koronavirus ipa

stvarno jedva čekam svijet u kojem će slabiji određivati pravila. 😁

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zašto se sve glasnije sumnja da je koronavirus
Da, to bi bila novost.

Međutim, problem s amerima je što se oni ne drže nikakvih pravila pa čak ni ugovora koje su potpisali
Ja rekoh
9 godina
offline
Zašto se sve glasnije sumnja da je koronavirus ipa

Evo još jedan zaključak da zapravo ništa ne znamo:

 

In hunt for Covid’s origin, new studies point away from lab leak theory (msn.com)

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice