Zašto nam nije omogućeno elektroničko glasanje od

poruka: 127
|
čitano: 36.068
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto nam nije omogućeno elektroničko glasanje od ".
6 godina
protjeran
offline
Re: Zašto nam nije omogućeno elektroničko glasanje
neutrino kaže...
picajzla0707 kaže...
neutrino kaže...

Kakve jebene veze ima GDPR sa bilo čim? GDPR je mrtvo slovo na papiru je su svi tvoji podaci, uljučujući i one tajne tipa OIB svuda.

 

Argmenti ti se svode na naivnu sobaricu i nepismenu volinu?

 

Dunning-Kruger te jede, da ni ne znaš koliko.

naravno, a kompletne promjene zakona koji se iole vežu uz osobne podatke, jedna od reformi koja je vjerojatno bila i najzahtjevnija u povijesti eu, sve to je pičkin dim jer mudri neutrino smatra da je to mrtvo slovo na papiru

čak i da gdpr jest mrtvo slovo na papiru, sve što se preokrenulo, kompletni restart svih jebenih zakona i ogromne količine love koje su se utukle, trebale bi ti reći barem nešto koliko se to smatra bitnim

ali da, tebi je nebitno, pa tko jebe tuđe mišljenje

 

argumenata sam ti dao hrpu, niti jedan od njih nisi pročitao, postavljaš glupe teorije, banaliziraš i sad bi netko s tobom trebao voditi ozbiljnu raspravu

na primjeru ti pokažem kako se u trgovačkim centrima provodi teror nad zaposlenicima i kako to ili ne izlazi u javnost ili se svodi na pušionu za onoga tko je prijavio, ti i dalje tarlahaš po svojem

dam ti primjer krkana koji će glasati za cijelu obitelj, ti to banaliziraš i svodiš na bvacu cigana

 

da ti kažem kako je lik u zadru imao zaposlenih preko 500-600 radnika u nekoliko firmi, plaćao im pola plaća na crno, prebacio ih kompletno na hypo banku (sami su se morali zajebavat s prebacivanjem računa) jer je njemu tako odgovaralo, varao državu, radnike i koga je stigao, a da to godinama nikad nije iscurilo u javnost, opet ćeš zanemariti to o čemu ti pričam i lapradati kak je lako snimit, šerat i prijavit ikako su to sve gluposti

pa jebiga, to je hrvatska realnost da se ljude jebe i maltretira, a da 99% toga ne izađe u javnost jer su u strahu i tu ne pomaže nit sva tenologija, nit mobiteli, nit upload i šeranje, jer se malo ljudi na to odlučuje od straha za posao, a i kad se odluče priča završava s tim da najebu oni sami

 

i što drugo da ti kažem da bi se moglo normalno raspravljati s tobom

jednostavno nisi sposoban za raspravu, drži dalje svoje monologe nesmetano, mobitel je rješenje za sve, zabodi nos u njega i boli te kurac za ono što se doista događa oko tebe

 

Da ti ikojeg kurca razumiješ, shvatio bi da je GDPR mrtvo slovo na papiru. Iste osobne podatke te i dalje svi traže, ali s tom razlikom da ti uvale na potpis papir na kojem piše da se ti s tim slažeš.

 

Tvoja draga blagajnica koja želi ići na more ne može nikako biti argument, kao ni tvoj izmišljeni bvaco cigan. Toliko o normalnoj raspravi s tvoje strane.

 

Žuti dio je notorna laž, jer tebe poslodavac NE MOŽE prebaciti u drugu banku. I ja sam imao poslodavce u RH sa takvim željama. Radio sam u firmi sa 10-ak ljudi i to nije bilo izvedivo u tako malom kolektivu, iako se forsiralo.

Jednostavno sam rekao da to ne želim, a kod idućeg pritiska je bilo dovoljno reći "to je protuzakonito, moram li sutra doći ovdje sa odvjetnikom?". Odjednom to više nije bio uvjet. Stvar riješena u 10 sekundi. Par budala je podvilo rep, ali zar ćemo sve podrediti idiotima? 

500-600 ljudi koji bez pogovora hodaju u banku? LOL Dobraaaa 

 zato ako hoćeš raditi u vindiji u vž moraš imati račun u zagrebačkoj banci, to samo piše na papiru da je protuzakonito, ne jebe to njih ništa

14 godina
offline
Re: Zašto nam nije omogućeno elektroničko glasanje
ludizao kaže...

Nevjerojatno mi je da nakon svega što se moglo vidjeti još uvijek ima birača koji kažu da ne idu na izbore jer nemaju kome dati glas. Nitko im nije dovoljno dobar, što zapravo povlači da su im svi drugi lošiji od HDZSDP-a, koji se zbog gospode izbirljivih lijenčina i nemam vremena - roštiljam zaljubljenika u prirodu, smjenjuju u zadnjih 30-ak godina. Još ajde da je takvih 10% pa da ih se svrsta u osebujne boeme s vrlo istančanim političkim ukusom, ali delikatne gospode je 50% ili čak više, kad se odbiju mrtvi i ovi što smiju dati glas u dvije države.

 Da 100% birača izađe na izbore 90% mandata bi otišlo HDZ-u.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Zašto nam nije omogućeno elektroničko glasanje
neutrino kaže...
ludizao kaže...

Nevjerojatno mi je da nakon svega što se moglo vidjeti još uvijek ima birača koji kažu da ne idu na izbore jer nemaju kome dati glas. Nitko im nije dovoljno dobar, što zapravo povlači da su im svi drugi lošiji od HDZSDP-a, koji se zbog gospode izbirljivih lijenčina i nemam vremena - roštiljam zaljubljenika u prirodu, smjenjuju u zadnjih 30-ak godina. Još ajde da je takvih 10% pa da ih se svrsta u osebujne boeme s vrlo istančanim političkim ukusom, ali delikatne gospode je 50% ili čak više, kad se odbiju mrtvi i ovi što smiju dati glas u dvije države.

 Da 100% birača izađe na izbore 90% mandata bi otišlo HDZ-u.

 to je moguće preko e-glasanja 

4 godine
offline
Re: Zašto nam nije omogućeno elektroničko glasanje
neu

Tu gdje živim to tako funckionira. Dakle, isti sustav može jednako funkcionirati u RH.

 

Ili sad ide spika "sorošev igrač!"? 

Ide spika da mi je već pun kufer digitalizacije svega i svačega. A navijao sam za to.

4 godine
offline
Re: Zašto nam nije omogućeno elektroničko glasanje
ludizao kaže...
neutrino kaže...
Da 100% birača izađe na izbore 90% mandata bi otišlo HDZ-u.

 

Varaš se. Skoro svi njihovi birači izlaze na izbore.

 

Ne vara se, samo je pretjerao u postotku. "Na parlamentarne izbore za deseti saziv Sabora izašlo je 46,9 posto građana s pravom glasa". Što znači da postoji još ohoho birača koji bi mogli glasati za njih jer korist od te stranke u Hrvatskoj ima puno ljudi (ako ih ne možeš pobijediti, a ti im se pridruži). Formalno imaju ovoliko članova: "Tako je zaključeno da stranka broji 211.492 članova, javlja N1." (11. veljače 2020.). A glasala su za njega 602 462 birača. Skoro tri puta koliko ima članova. I to sigurno nisu svi s obzirom na malu izlaznost. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2020 20:29 (zelenapaprika).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Zašto nam nije omogućeno elektroničko glasanje
ludizao kaže...

Nevjerojatno mi je da nakon svega što se moglo vidjeti još uvijek ima birača koji kažu da ne idu na izbore jer nemaju kome dati glas. 

 Ja ih potpuno razumijem. A uvijek izađem na izbore.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Zašto nam nije omogućeno elektroničko glasanje od

Ne glasam za nikoga ne zato jer ne mogu prošetat do izbornog mjesta nego jer sam duboko razocoran u cijeli sustav, a evo i zašto. Npr, bio sam na strucnom osposobljavanju u graditeljstvu. Znači državna firma. Radi se ležerno, uvijeti loši , npr. stolac iz 80 – ih, ormari iz drugog svj. rata itd. Jednom je miš riknio i mjesec dana nisu mogli kupit miš, morao sam svoj nosit od doma. I još nikog nije briga za ništa bitno im je samo da plaća ide. I takvih je masu. Ili npr. nije dovljno da dobiju nadprosjecne plaće još i dobiju poklone tipa bombonjera za dozvolu ili sl. Kao da bi teti u Lidlu nosio dar jer ti je obračunala stvari na kasi. Ili npr. izdaju se zakoni po 100 str. tipa Zakon o gradnji, a kuća sa dva zida dobije uporabnu dozvolu i sl. nebuloze. Zatim kad ides na natjecaj za posao u državnu firmu izmislit ce svasta samo da zaposle nekog drugog, nije važno jesi pametan, sposoban, poduzetan. Il si prekvalificiran, il se vode besmislena testiranja i tako unedogled. I za koga onda glasat, kad su svi slicni, gledaju svoje interese. Zato mislim da je besmisleno glasat bilo, hdz, sdp ili netko treći dok god su pojedinci ograničeni promjeniti se ništa neće.

 
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice