Zarobljeni metan s Arktika počeo odlaziti u atmosf

poruka: 64
|
čitano: 6.355
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zarobljeni metan s Arktika počeo odlaziti u atmosf".
6 mjeseci
Re: Zarobljeni metan s Arktika počeo odlaziti u at
@memulica - to je jedan od radova i jedan od plitkih rezervoara. Znači sam si sebi dokazao da ti je ono histeriziranje oko 300m ispod mora tvoja čista glupost i nerazumijevanje materije i/ili članka.
Hvala što si si našao link da ja ne moram trošiti vrijeme, glupsone :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 8:05 (Gallu).
12 godina

Pošto moderatore boli k*rac za kvalitetu foruma i diskusija, prisiljen sam te staviti na ignore listu.

Zbogom trole 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine

Već su i analitičari JP Morgan banke, jednog od najvećih investitora u industriju fosilnih goriva, upozorili svoje klijente da dosadašnja politika vodi u masovno izumiranje vrsta i samog čovjeka - što je vrlo neprofitabilno za biznis.
https://www.theguardian.com/environment/2020/feb/21/jp-morgan-economists-warn-climate-crisis-threat-human-race
Dakle kako ta Sveta Greta preobraćuje ljude, pa to je paranormalno 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 11:08 (Al Crane).

1 0 hvala 0
6 mjeseci
Re: Zarobljeni metan s Arktika počeo odlaziti u at
@ memulica - o ne, šta ću sad? Lovi me depresija. Svijet mi se ruši pod nogama :D
Vi ravnozenljaši ionako ignorirate sve normalno tako da niš čudno u tvom potezu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 12:09 (Gallu).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice