Xiaomi otvorio peti Xiaomi Store u Hrvatskoj

poruka: 6
|
čitano: 4.454
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi otvorio peti Xiaomi Store u Hrvatskoj".
11 godina
offline
Re: Xiaomi otvorio peti Xiaomi Store u Hrvatskoj
Ne znam kakve su im cijene u dućanu, ali u mi web storu, mislim ono Mi 10T Pro 4.249,00 kn i onda sljedeći Mi 11 5.799,00 kn a gdje je nešto između?
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi otvorio peti Xiaomi Store u Hrvatskoj
Doktor-X kaže...
Ne znam kakve su im cijene u dućanu, ali u mi web storu, mislim ono Mi 10T Pro 4.249,00 kn i onda sljedeći Mi 11 5.799,00 kn a gdje je nešto između?

Tko te tjera da baš kupuješ u njihovom dučanu?Za kompletnu ponudu, eto recimo dolnji link od najeftinijeg modela pa do najskupljih mobova.

 

https://neutrinomobile.hr/smartphone/brand/xiaomi.html

AMD,........is that Epyc or what?
10 godina
online
Xiaomi otvorio peti Xiaomi Store u Hrvatskoj

Ili jos bolje ak nadjes na njuskalu... Ja sam si prek njuske uzeo Note 10 Pro 6/128 neotpakirani star 2 dana za 1900kn sa garancijom od 24mj u A1, dok je ganc novi iz ducana najjeftiniji 300-400kn skuplji.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi otvorio peti Xiaomi Store u Hrvatskoj
@rambox pa... Govorimo o mi trgovini zar ne?

Inače nevezano o temi no vjerojatno bi uzeo realme gt 5g u neutrino dućanu no još važem nekako su mi svi malo bolji telefoni skupi (bila su to dobra vremena kada sam si mogao kupi trenutni telefon OP2 za neke razumne novce)
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 18:58 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi otvorio peti Xiaomi Store u Hrvatskoj

sad imaju dvije trgovine na zapadu grada, dobro bi došla barem jedna na istoku

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi otvorio peti Xiaomi Store u Hrvatskoj

Ono kad Xiaomi store ima veće cijene od svih ostalih dućana za Xiaomi proizvode. 🤦

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice