Xiaomi, Oppo i Vivo omogućit će izravni prijenos d

poruka: 7
|
čitano: 1.922
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi, Oppo i Vivo omogućit će izravni prijenos d".
12 godina
offline
Xiaomi, Oppo i Vivo omogućit će izravni prijenos d

Kada Google ne zna bi li piskio ili kakio sa transformiranjem Android Beama i Files aplikacije. Sada im se jos treba pridruziti Huawei i imaju veliku vecinu proizvodaca Androida na svojoj strani. Ako bi slicno napravili i za HarmonyOS, imamo instant treci ekosustav na trzistu.

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi, Oppo i Vivo omogućit će izravni prijenos d

Nije mi jasno koliko se to razlikuje od slanja file-a preko bluetootha na drugi mobitel, sto se moze i sad napraviti?!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi, Oppo i Vivo omogućit će izravni prijen
10alex kaže...

Nije mi jasno koliko se to razlikuje od slanja file-a preko bluetootha na drugi mobitel, sto se moze i sad napraviti?!

Mnogo brži i jednostavniji prenos.

Probaj prebaciti neki fajl od gigabajta preko bluetootha pa javi koliko ti je vremena trebalo.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi, Oppo i Vivo omogućit će izravni prijen
Začudio sam se da Android nema ništa slično AirDropu, možda ovo zaživi. Nevjerojatno da toliko napredan sustav nema nešto takvo sto iOS koji toliko zaostaje za Androidom ima već godinama. Bitno da možeš instalirati 100 različitih launchera i widgeta
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi, Oppo i Vivo omogućit će izravni prijenos d

wifi direct?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi, Oppo i Vivo omogućit će izravni prijen
Ima Xiaomi share mi s kojim preko wifi saljes podatke na drugi mob, a vjerojatno radi I na drugim mobitelima ili ima drugih rjesenja, ja sam do sad mozda par puta koristio jer nije to nesto sta vecina koristi, Ali je svakako super stvar za dijeljenje podataka.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
5 godina
offline
Re: Xiaomi, Oppo i Vivo omogućit će izravni prijen
Patrick_cro kaže...
Ima Xiaomi share mi s kojim preko wifi saljes podatke na drugi mob, a vjerojatno radi I na drugim mobitelima ili ima drugih rjesenja, ja sam do sad mozda par puta koristio jer nije to nesto sta vecina koristi, Ali je svakako super stvar za dijeljenje podataka.

 Svaki android mobitel koji sam ja imao imao je wifi direct....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice