Xiaomi odustaje od Mi Max i Mi Note serija smartph

poruka: 7
|
čitano: 2.791
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi odustaje od Mi Max i Mi Note serija smartph".
16 godina
offline
Xiaomi odustaje od Mi Max i Mi Note serija smartph

Ja imam Mi max 2 i predobar mi je. I nakon godinu dana bateriju nemoram punit svaki dan. Šteta, jer sam mislio kad ovaj crkne, uzet ponovo Max seriju...koji broj kasnije naravno :)

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi odustaje od Mi Max i Mi Note serija smartph

Ponosni vlasnik Max 3, šteta ako neće nastaviti s tom linijom, jednom kad se navikneš na 5500mah nema natrag. A i lijepo je kad ga staviš na stol u bircu čuti od konobarice "alaa kolki ti je" 

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi odustaje od Mi Max i Mi Note serija sma

I ja imam Max3 i što se mene tiče to je savršen telefon, pogotovo kada se uzme cijena u obzir. Možemo se nadati da ga neće potpuno izbaciti iz ponude već da samo prave pauzu i da će u nekom obliku biti nasljednika bilo pod Xiaomi ili Redmi značkom.

15 godina
offline
Xiaomi odustaje od Mi Max i Mi Note serija smartph

Ja sam imao Max 2, sad imam Max 3 i prezadovoljan sam. Namjeravao sam uzeti Max 4 čim izađe i već vidio neke najave na netu a sad šok i vjeverica. Što ću sad ne znam jer trebam takvu veličinu mobitela s obzirom da sam dosta na terenu i gledam Netflix i Max Tv to go često ☹️😨😭😭😭

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi odustaje od Mi Max i Mi Note serija smartph

Imam Max 2, mislio preskočiti Max 3 i uzeti eventualno Max 4...šteta

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi odustaje od Mi Max i Mi Note serija smartph

Ja imam Max3... baš sam se navikao. Nadam se da neće odustati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi odustaje od Mi Max i Mi Note serija sma
nex987 kaže...

Ponosni vlasnik Max 3, šteta ako neće nastaviti s tom linijom, jednom kad se navikneš na 5500mah nema natrag. A i lijepo je kad ga staviš na stol u bircu čuti od konobarice "alaa kolki ti je" 

 

Kad jedino za njega to može reći 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice