Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa flaghs

poruka: 10
|
čitano: 3.634
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa flaghs".
12 godina
offline
Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa flaghs

Daaaaa, napokon... Samo da ne bude "mali" sa 6.5" dijagonalom

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa fl

Xiaomiju 12X kodnog naziva Psyche, koji bi trebao biti pogonjen Qualcommovim Snapdragonom 870. Navodno će imati 6,28-inčni FullHD+ AMOLED zaslon sa stopom

6,28 je daleko od kompaktnog opet. Da ikoji od proizvođača ima pameti napravio bi flagship s 5.2 do 5.5 i ne s ovim izduženim formatima. LG G3 forma samo mali manji jer su se rubovi stanjili kroz godine. Prodavali bi se ko blesavi. 

13 godina
offline
Re: Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa fl
protest431 kaže...

Xiaomiju 12X kodnog naziva Psyche, koji bi trebao biti pogonjen Qualcommovim Snapdragonom 870. Navodno će imati 6,28-inčni FullHD+ AMOLED zaslon sa stopom

6,28 je daleko od kompaktnog opet. Da ikoji od proizvođača ima pameti napravio bi flagship s 5.2 do 5.5 i ne s ovim izduženim formatima. LG G3 forma samo mali manji jer su se rubovi stanjili kroz godine. Prodavali bi se ko blesavi. 

Evo ti Zenfone 8 u toj formi... Ljudi čekaju u redovima za kupnju

 

11 godina
offline
Re: Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa fl
protest431 kaže...

Xiaomiju 12X kodnog naziva Psyche, koji bi trebao biti pogonjen Qualcommovim Snapdragonom 870. Navodno će imati 6,28-inčni FullHD+ AMOLED zaslon sa stopom

6,28 je daleko od kompaktnog opet. Da ikoji od proizvođača ima pameti napravio bi flagship s 5.2 do 5.5 i ne s ovim izduženim formatima. LG G3 forma samo mali manji jer su se rubovi stanjili kroz godine. Prodavali bi se ko blesavi. 

 5,2" max dijagonale, mob bez rubova, bez prednje kamere, nekakav flahship chip 870 npr, podosta rama, dobra kamera na poledjini, baterija od 4ah, malo deblji pa da ta baterija stane i woila! ko vruce kifle... ali nema.....

 

ovaj spominje ovog asusa, i dalje veliki telefon....

6 godina
offline
Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa flaghs

Mislim da je možda jedan od razloga zašto su otišli tim smjerom izduživanja možda i hlađenje , danas je bolje riješeno s heatsinkovima svakakvim i sličnim , ali svi ti jaki procesori se griju poprilično pa im je lakše napraviti to u nešto većem kućištu.

 

Taj asus možda dimenzijama koliko toliko odgovara ,ali aspect ratio ne valja. 16:9 se mogao lijepo koristiti jednom rukom,na ovome ćeš i dalje lomiti palac da potegneš notification bar .A,i opet da nije tako Asus je već ozloglašen po pouzdanosti i dugotrajnosti tako da je loš primjer u kojem god obliku došao i nikad neće imati popularne telefone koji će se grabiti...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa flaghs

Xiaomi = 145.4 x 65.4 mm (6.28" display)

Zenfone 8 = 148 x 68.5mm (5.9" display)

 

Znači manje kučište s većim zaslonom naspram Zenfona. Zanimljivo...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa fl
LudaRajcica kaže...
protest431 kaže...

Xiaomiju 12X kodnog naziva Psyche, koji bi trebao biti pogonjen Qualcommovim Snapdragonom 870. Navodno će imati 6,28-inčni FullHD+ AMOLED zaslon sa stopom

6,28 je daleko od kompaktnog opet. Da ikoji od proizvođača ima pameti napravio bi flagship s 5.2 do 5.5 i ne s ovim izduženim formatima. LG G3 forma samo mali manji jer su se rubovi stanjili kroz godine. Prodavali bi se ko blesavi. 

 5,2" max dijagonale, mob bez rubova, bez prednje kamere, nekakav flahship chip 870 npr, podosta rama, dobra kamera na poledjini, baterija od 4ah, malo deblji pa da ta baterija stane i woila! ko vruce kifle... ali nema.....

 

ovaj spominje ovog asusa, i dalje veliki telefon....

 Pa evo ti iPhone mini primjer. Najslabije se prodaje u seriji. Toliko da ga od sljedeće godine Apple više neće prodavati.

Imao je Samsung pokušaj sa S10e. 

Mislim ako je problem dimenzije, imate Samsung Flip.

13 godina
offline
Re: Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa fl
Koji kad se "odflipa" dođe do 166 x 72.2. Kompaktno, nema da nije...
14 godina
offline
Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa flaghs

Pa zato sam uzo S21 jer su sve ostalo cigle

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi navodno radi na kompaktnom 'skoro pa fl

Trenutno ima 6,67 i ovaj mi je knap. Sve ispod toga mi je premaleno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice