Xiaomi će masovno proizvoditi električne automobil

poruka: 11
|
čitano: 5.514
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi će masovno proizvoditi električne automobil".
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi će masovno proizvoditi električne autom
Ovi električni automobili su već počeli iskakat kao iz paštete.
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi će masovno proizvoditi električne automobil

Ha, njima bi se moglo i povjerovati. Kad to obeća multimilijarderska tehnološka kompanija pod vlasništvom prve ekonomije svijeta nije isto kao kad rimac obeća robotaksi, jel. 

Moj PC  
11 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi će masovno proizvoditi električne automobil

Xaomi i ja sam poceo dobivati reklame,tako da prelazim na nesto drugo. Iskreno ne znam ih ugasiti. Platim nesto i zelim koristiti to kako ja zelim.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi će masovno proizvoditi električne automobil

Nisu čuli za redukcije struje u Kini?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi će masovno proizvoditi električne autom
Gee kaže...

Nisu čuli za redukcije struje u Kini?

 smijati cemo se mi ove zime sa redukcijama plina ;)

9 godina
offline
Re: Xiaomi će masovno proizvoditi električne autom
Kolacic kaže...

Xaomi i ja sam poceo dobivati reklame,tako da prelazim na nesto drugo. Iskreno ne znam ih ugasiti. Platim nesto i zelim koristiti to kako ja zelim.

 Reklame se jednostavno ugase kad uzmes drugi mobitel.

15 godina
offline
Re: Xiaomi će masovno proizvoditi električne autom
pravi_covijek kaže...
Kolacic kaže...

Xaomi i ja sam poceo dobivati reklame,tako da prelazim na nesto drugo. Iskreno ne znam ih ugasiti. Platim nesto i zelim koristiti to kako ja zelim.

 Reklame se jednostavno ugase kad uzmes drugi mobitel.

 

16 godina
online
Re: Xiaomi će masovno proizvoditi električne autom
U Kini su električni automobili, doduše mislim uglavnom mali i jeftini, prilično mainstream, tako da mi zvuči sasvim realno.

Vezano za reklame na Xiaomiju, rekao bih da je njihovo postojanje dobro poznato i dokumentovano, pa kome je bitno može (i trebalo bi) da se informiše pre kupovine. Koliko znam, uvek se mogu isključiti, pogotovo bi to trebalo da bude slučaj u EU. Uzgred, imao sam RN2, Mi 5s i imam Mi 9T. Na nekom od ovih starijih su se sa određenim updateom pojavile reklame u predinstaliranim aplikacijama te ih je tu trebalo isključiti, i to je to - izguglalo se i namestilo u manje od 5 minuta. Na Mi 9T, koji je najnoviji, nisam video niti jednu. Sad sam radoznao kakva je situacija kod dvojice kolega na Mi 10T Pro (jedan je pre imao RN8 Pro) i sestre koja ima RN8, mada se niko od njih nije žalio.

Edit: Kolačiću, gde tačno vidiš reklame?
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2021 14:51 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xiaomi će masovno proizvoditi električne autom
LudaRajcica kaže...

 smijati cemo se mi ove zime sa redukcijama plina ;)

 ove zime ne...

skladišta plina su nam na 90%

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
2 godine
offline
Re: Xiaomi će masovno proizvoditi električne autom
Ivan(4) kaže...
U Kini su električni automobili, doduše mislim uglavnom mali i jeftini, prilično mainstream, tako da mi zvuči sasvim realno.

Vezano za reklame na Xiaomiju, rekao bih da je njihovo postojanje dobro poznato i dokumentovano, pa kome je bitno može (i trebalo bi) da se informiše pre kupovine. Koliko znam, uvek se mogu isključiti, pogotovo bi to trebalo da bude slučaj u EU. Uzgred, imao sam RN2, Mi 5s i imam Mi 9T. Na nekom od ovih starijih su se sa određenim updateom pojavile reklame u predinstaliranim aplikacijama te ih je tu trebalo isključiti, i to je to - izguglalo se i namestilo u manje od 5 minuta. Na Mi 9T, koji je najnoviji, nisam video niti jednu. Sad sam radoznao kakva je situacija kod dvojice kolega na Mi 10T Pro (jedan je pre imao RN8 Pro) i sestre koja ima RN8, mada se niko od njih nije žalio.

Edit: Kolačiću, gde tačno vidiš reklame?

navodno se pojavljuju u sistemskim aplikacijama, mada ja to na Redmi note 9 pro baš i ne vidim..

 

ovdje piše kako se uklanjaju ako ih vidi.

 

https://www.racunalo.com/kako-iz-xiaomi-miui-11-i-miui-12-ukloniti-sve-reklame/

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
9 godina
offline
Re: Xiaomi će masovno proizvoditi električne autom
Zaporožac kaže...
Ivan(4) kaže...
U Kini su električni automobili, doduše mislim uglavnom mali i jeftini, prilično mainstream, tako da mi zvuči sasvim realno.

Vezano za reklame na Xiaomiju, rekao bih da je njihovo postojanje dobro poznato i dokumentovano, pa kome je bitno može (i trebalo bi) da se informiše pre kupovine. Koliko znam, uvek se mogu isključiti, pogotovo bi to trebalo da bude slučaj u EU. Uzgred, imao sam RN2, Mi 5s i imam Mi 9T. Na nekom od ovih starijih su se sa određenim updateom pojavile reklame u predinstaliranim aplikacijama te ih je tu trebalo isključiti, i to je to - izguglalo se i namestilo u manje od 5 minuta. Na Mi 9T, koji je najnoviji, nisam video niti jednu. Sad sam radoznao kakva je situacija kod dvojice kolega na Mi 10T Pro (jedan je pre imao RN8 Pro) i sestre koja ima RN8, mada se niko od njih nije žalio.

Edit: Kolačiću, gde tačno vidiš reklame?

navodno se pojavljuju u sistemskim aplikacijama, mada ja to na Redmi note 9 pro baš i ne vidim..

 

ovdje piše kako se uklanjaju ako ih vidi.

 

https://www.racunalo.com/kako-iz-xiaomi-miui-11-i-miui-12-ukloniti-sve-reklame/

 File explorer, Calculator itd.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice