WordPress.Com predstavio AI pomoćnika za pisanje

poruka: 2
|
čitano: 7.883
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WordPress.Com predstavio AI pomoćnika za pisanje".
WordPress.Com predstavio AI pomoćnika za pisanje

A kome će točno to biti namijenjeno? Pitam jer takve vrste (djelomično) generiranih članaka su neinteresantni filler materijali koje nitko niti ne želi čitati.

 

Isto je i s AI slikama, u prvu ruku djeluje cool, a kasnije shvatiš da je posve blesavo i maksimalno nemaštovito, besmisleno, nešto što niti u jednom trenutku ne misliš staviti na zid ili kao wallpaper.

 

 

Isprva sam se bojao da će AI zamjeniti ljudske poslove, ali što ga dulje koristim to više shvaćam koliko je takvo razmišljanje naivno. Neće apsolutno niti jedan posao koji traži barem minimalnu dozu kreativnosti ili razmišljanja.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WordPress.Com predstavio AI pomoćnika za pisan
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Isprva sam se bojao da će AI zamjeniti ljudske poslove, ali što ga dulje koristim to više shvaćam koliko je takvo razmišljanje naivno. Neće apsolutno niti jedan posao koji traži barem minimalnu dozu kreativnosti ili razmišljanja.

 

 

Recimo igra šah zahtjeva veliku dozu kreativnosti i razmišljanja i ko bi reko AI ga rastura.

 

Bottom-line: AI će s vremenom raditi apsolutno sve poslove koji rade ljudi(čak i više), no to ne znači da te poslove neće nastaviti raditi i ljudi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice