WhatsApp potvrdio mogućnost korištenja istog račun

poruka: 7
|
čitano: 2.279
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WhatsApp potvrdio mogućnost korištenja istog račun".
15 godina
offline
WhatsApp potvrdio mogućnost korištenja istog račun

Kak ja kužim cijelu stvar, to znači, poruke će ubuduće ostati trajno snimljene na serveru. Jedino tako su dostupne drugim uređajima kada je glavni offline.

Sad je drukčije, barem prema reklami, poruka se briše sa servera čim je dostavljnena primatelju, jedinom mogućem uređaju ili nakon 30 dana nemogućnosti dostave.

 

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp potvrdio mogućnost korištenja istog r

Krivo ti kužiš cijelu stvar.

Svi podaci su bili i bit će na serveru (kako-koji i šifrirani). Kada ih obrišeš s jednog uređaja, nema ih ni na jednom drugom uređaju.

Ja sam većinom na Viberu koji to već odavno ima riješeno, doduše, nešto su iskomplicirali (ono; obriši za sve, obriši za mene).

5 godina
offline
Re: WhatsApp potvrdio mogućnost korištenja istog r
Tino_TA kaže...

Krivo ti kužiš cijelu stvar.

Svi podaci su bili i bit će na serveru (kako-koji i šifrirani). Kada ih obrišeš s jednog uređaja, nema ih ni na jednom drugom uređaju.

Ja sam većinom na Viberu koji to već odavno ima riješeno, doduše, nešto su iskomplicirali (ono; obriši za sve, obriši za mene).

 Nisam bas siguran da si u pravu: pa Whatsapp je uvijek dosad tvrdio da su poruke samo na tvom uredaju. Zato i moras raditi lokalni/cloud backup ako mijenjas mobitel. Jesi ikad mijenjao mob/radio migraciju Whatsappa nekome iz familije? Jer ako jesi, onda znas da nema chatova ako nisi restorao lokalni backup (iz fajla) ili iz vlastito odabranog clouda (npr Drive)

 

„Veliki je tehnički izazov postići da se sve vaše poruke i sadržaj pravilno sinkroniziraju na svim uređajima, čak i kad se baterija telefona isprazni, ali to smo riješili i radujemo se što ćemo uskoro izbaciti značajku“, objašnjava Zuckerberg.

 

 

Mislim da ti ovo govori dovoljno o kompleksnosti tako necega. Pa i kad ukljucis whatsapp web, on povlaci poruke s moba (ako je mob offline, on nema odakle povuci poruke pa ne radi). 

 

Da su poruke na serveru (kao npr Telegram) onda bi to bilo trivijalno za izvesti

12 godina
offline
Re: WhatsApp potvrdio mogućnost korištenja istog r
Je li negdje objašnjeno kako su riješeni tehnički izazovi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: WhatsApp potvrdio mogućnost korištenja istog r
Već postoje načini da se koristi WA acc na više uređaja
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: WhatsApp potvrdio mogućnost korištenja istog r
dd.inc kaže...
Već postoje načini da se koristi WA acc na više uređaja

 Istovremeno? Kako?

16 godina
offline
Re: WhatsApp potvrdio mogućnost korištenja istog r
Nemam pojma, mislim da je preko neke dodatne aplikacije
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice