WhatsApp navodno planira omogućiti slanje fotograf

poruka: 3
|
čitano: 2.302
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WhatsApp navodno planira omogućiti slanje fotograf".
15 godina
offline
WhatsApp navodno planira omogućiti slanje fotograf

OK, to znači da ću sada paziti na uključiti auto-delete (message timer) za neke chatove, inaće ode moj memorijski prostor pod udarom spam invidera.

 
0 0 hvala 0
5 godina
online
WhatsApp navodno planira omogućiti slanje fotograf

Neka me autor ispravi ako sam u krivu, ali 

 

Iako WhatsApp već nudi odabir kvalitete između "automatski", "najbolja kvaliteta" i "ušteda podataka", platforma trenutno ne dopušta slanje fotografija u njihovoj izvornoj veličini i razlučivosti

 

Nisam nikad vidio ovu opciju na whatsappu. Telegram nudi nešto slično, ali oni nude originalnu kvalitetu vs komprimiranu sliku, tako da je slanje slika u originalnu tamo moguće

 

Za sada se i dalje može koristiti zaobilazno rješenje promjenom ekstenzije datoteke kako bi se poslala tj. primila kao dokument, a ne kao slika, čime se zadržava izvorna kvaliteta.

Ovo je trenutno jedini način, ali ne treba mijenjati ekstenziju datoteke. Normalno se da poslati .jpeg tako da se izabere "Document"

samo jedna "kvaliteta" samo jedna "kvaliteta"
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: WhatsApp navodno planira omogućiti slanje foto
Odabir se nalazi unutar Storage and data pod Settings.
Rorschach: None of you seem to understand. I am not locked in here with you. You are locked in here with *ME*!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice