WarCraft 3: Reforged - Neispunjena obećanja

poruka: 1
|
čitano: 3.619
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WarCraft 3: Reforged - Neispunjena obećanja".
14 godina
offline
WarCraft 3: Reforged - Neispunjena obećanja

Ali kad pogledaš šta treba za RTS strategiju danas. Mislim, SC2 su peglali multiplayer godinama nakon što je bio gotovo, da bi se dobio balans, da bi se dobila dinamika tijekom cijele igre,  da igru mogu igrat početnici i da zadovolji veterane. Mislim jedno 5-6 godina bez pretjerivanja prije nego što je stavljen u prodaju a nakon što je igra bila gotova. I sad, koliko je moguće se toliko angažirat oko multiplayer komponente na starom enginu, koliko se isplati ulazit u projekt te veličine. Ali ovo je za ljude koji će je kupit i samo da mu stoji na acc je zadovoljan. To je mnogima bila jedna od najdražih igračaka u životu. Nisam pratio obečanja ali stvarno nisam ni pomislio da ću dobit nešto drugo osim original sa boljom grafikom. Dobio sam nove cutscene koje nisam ni očekivao. Mislio sam koji put bacit na MP ali sumljam da ću multiplejisat nakon što pređem kampanju jer se ne može selektirat više od 12 jedinca. Tko zna. Ljudi igraju WC3MP original dan danas. Iima par mjeseci da je blizz izbacio patch za WC3 original za widescreen monitore, za valjda odnos stranica 16:9. Znači ljudi peglaju to, vidim i na twitchu da se igra. Tako da... bacit će se )

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 19:06 (KIKI3ooo).
 
3 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice