Volkswagen napravio uredsku stolicu koja 'juri' 20

poruka: 8
|
čitano: 8.257
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Volkswagen napravio uredsku stolicu koja 'juri' 20".
12 godina
offline
Volkswagen napravio uredsku stolicu koja 'juri' 20

Wall-e postaje uskoro dokumentarac ?

Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Volkswagen napravio uredsku stolicu koja 'juri' 20

Eh, jesu našli gdje će testirati. Kod nas bi na prvom križanju testiranje bilo završeno zbog koluta naprijed na prijelazu s ceste na nogostup. Gledam po Zagrebu i one slavne Bandićeve "nivelirane" prijelaze od 50.000 kn komad gdje je visinska razlika i po 5 cm.

 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Volkswagen napravio uredsku stolicu koja 'juri' 20

Zasto mi je u glavi slika salterusa kako se trkaju po hodnicima, dok ja cekim svoj papir da mi donesu vec treci sat.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Volkswagen napravio uredsku stolicu koja 'juri' 20

-pravi (stvarno 'pravi') gamerski stolac .. s 'dometom' (kad bi novinari smisleno upotrebljavali, primjerene-slične riječi, tad bi to bilo doseg, radijus.. dok se domet koristi za npr projektile.. riječ ko riješ, novinarstvo postcovidovsko).

 

-može li se nazvati nešto uredskim ako se koristi izvan ureda? ili je to ured na kotačima?

-klasičan besmislen proizvod, tad ni takve sitnice kao 'riječi' nisu bitne... kao loremipsum, kao i ovaj postić :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 20:22 (ihush).
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Volkswagen napravio uredsku stolicu koja 'juri' 20

Smisao cijele napredne tehnologije ide prema nesposobnim osobama s invaliditetom, koji će sjediti kući, raditi u kući, biti putem VR-a u prirodi, ali u kući, trčati virtualno, hodati virtualno, i puniti džepove kapitalističkih guzičara.

Ljudi će izgledati ovako;

 

 

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Volkswagen napravio uredsku stolicu koja 'juri
Zaporožac kaže...

Smisao cijele napredne tehnologije ide prema nesposobnim osobama s invaliditetom, koji će sjediti kući, raditi u kući, biti putem VR-a u prirodi, ali u kući, trčati virtualno, hodati virtualno, i puniti džepove kapitalističkih guzičara.

Ljudi će izgledati ovako;

 

 

 Krivo, "gaming" fotelja će biti anatomska, da salo ne visi uokolo.  

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Volkswagen napravio uredsku stolicu koja 'juri
Ako misliš da prijelaze kod pješačkih, dobro je dok je taj prijelaz širok ko i sam pješački 😆
15 godina
offline
Volkswagen napravio uredsku stolicu koja 'juri' 20

važna je uredna stolica. tad se može načiniti i dobar stolac. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice