Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv

poruka: 25
|
čitano: 5.494
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv".
5 godina
offline
Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv

Možda je došlo vrijeme da i političari postanu digitalni pa da ukinemo ove žive krvopije.Digitalni političari pokretani sa AI-em će vjerojatno donosti pametnije odluke i usto to rade za puno manje kuna.

 

Ova pandemija je dokaz što se desi kad poitičke strukture ne slušaju struku(znanost)koja upozorava na pojavu raznih katastrofa...Ako nakon ovoga bude ostalo isto a vjerojatno hoće...onda sljedeći put će to biti THE END.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 13:15 (HCMAA).
Moj PC  
9 1 hvala 0
15 godina
offline
Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv

bot je, prije masovne beskorisnosti, iskušan na meni uspješno: poslao sam nacionalnom (!) stožeru mail s upitom gdje nabaviti masku a odgovor je bio (dva dana poslije!): hvala vam na vašoj sugestiji. 

 

iz dana u dan sve mi se više čini da živim u filmu koji su napisali abrahams/zucker/abrahams. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 9:53 (Ajar).
Moj PC  
18 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv





Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!

Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!

Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!

Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!
Poruka mora sadržavati tekst!

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
Ajar kaže...

iz dana u dan sve mi se više čini da živim u filmu koji su napisali abrahams/zucker/abrahams. 

 Andrija je donedavno radio u Croatia Airlinesu, ali je obustavom letova prerasporedjen na drugo radno mjesto, sa istim koeficijentom place.

 

Andrija iz veselijih dana:

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 14:21 (wyks).
16 godina
offline
Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv

Možete lupati minuse koliko želite, ali mene baš nekako raduje da sustav koliko-toliko funkcionira, pogotovo u odnosu na puno razvijenije države, a posebno digitalizacija javnih usluga i suradnja javnog i privatnog sektora. Ugodno sam iznenađen i sretan zbog toga. Bježim od bilo kakvog idolopoklonstva, pogotovo u politici te to smatram izrazito opasnim, ali strah me je i pomisliti što bi bilo da su nam je premijer Zoki ili Karamarko.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 14:40 (ivaninho).
 
5 8 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
Ajd da i mi nešto "lansiramo"
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
ivaninho kaže...

 a posebno digitalizacija javnih usluga

 

Pa zalosno je da nam je trebala corona da se stvari digitaliziraju. Da nam je kojom srecom jos i svjetski rat - drzava bi se gotovo u potpunosti uspjela normalizirati.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
I nije nešto...šalji slovo ispred opcije...pa neki linkovi...
Ja mu postavio pitanje koliko je danas novozaraženih a Andrija nema pojma
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
A je, sad još da je pravi ai i da mi može savjetovat dal da jedem tjesteninu sa tunom ili 4 sira...
Halo Bing! Kako bratac?
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
ivaninho kaže...

...ali mene baš nekako raduje da sustav koliko-toliko funkcionira...

Koji to sustav funkcionira? Tu u HR? Ne...

 

Imaš privid da funkcionira jer nemaš dovoljno info ali nikad nije bilo gore, i to će nas tek pogoditi vjr kad korona prođe - pola bolnica u Zg je neupotrebljivo zbog potresa, eno ti Jordanovac out skroz usred epidemije s plućnim problemima...

 

Znaš li zašto imaš dojam da funkcionira, a realno nema veze s time? Jer su svi fokusirani na koronu, sve ostalo stoji - SVE - pa tako i gomila pacjenata koji su sad jadni doma umjesto u bolnici na pretragama i terapijama.

 

Pričekaj još koji tjedan-dva da korona ode pa kad se ti nesretnici sjate svi u bolnicu na svoje propuštene termine, terapije i ostalo...

 

Onda odi i ti pa se vrati tu i reci nam da li i dalje dobro funkconiramo.

 

Najskuplji sustav koji liječi državu i pol, dok ga hrani petina jedne države...

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv

Ovo nam je bila predsjednica vlade

 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
16 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
Ti čovjeku koji zadnje tjedne provodi po najvećim bolnicama glavnog grada, a između ostalog i na infektologiji i koji je te struke govoriš kako sustav funkcionira? 😂😂
Ah da zaboravio sam, ništa se ne može usporediti sa stručnošću forumaša
9 godina
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
ivaninho kaže...

Možete lupati minuse koliko želite, ali mene baš nekako raduje da sustav koliko-toliko funkcionira, pogotovo u odnosu na puno razvijenije države, a posebno digitalizacija javnih usluga i suradnja javnog i privatnog sektora. Ugodno sam iznenađen i sretan zbog toga. Bježim od bilo kakvog idolopoklonstva, pogotovo u politici te to smatram izrazito opasnim, ali strah me je i pomisliti što bi bilo da su nam je premijer Zoki ili Karamarko.

 HDZev bot detektiran. Javi se u sredisnjicu po sendvic, zasluzio si.

16 godina
offline
Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv

Tužno je što se i kroz ovakav alat provlači marketing, prodajući ovo kao nekakvu "umjetnu inteligenciju", dok se zapravo radi o najobičnijem proceduralnom chatbotu kakve smo imali u doba IRCa (i bili su kompleksniji). Jedina razlika je u tome što je ovaj alat dizajnirao odbor. Puno baba, kilavo dijete.

Tetris is so unrealistic.
 
11 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
Flogistol kaže...

Jedina razlika je u tome što je ovaj alat dizajnirao odbor.

 Nisi u pravu.

ukrućena goropadnica
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
Je da evo baš ti vjerujem, iole ne iskusan doktor ili tehničar dobro zna kakav nam je sustav - nikakav.

Poštedi me svojih ćoraka.
16 godina
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr

Znači ni u tome nema razlike? :D Možda sam u krivu, ne mogu znati detalje. Ali nisi ni ti baš sve proučila, samo pročitaj kronologiju na https://andrija.ai/ i reci mi na što ti liči. Stvarno bih se mogao raspisati, ali nema smisla jer ću izgubiti sukus -- vidi se da je poanta isključivo marketing. Ili novinari opet pretjeruju o stvarima o kojima nemaju pojma. Meh.

Tetris is so unrealistic.
14 godina
offline
Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv

Mogu napraviti takvog Andriju da zamjeni i poprilican broj ekipe u raznim agencijama i raznim uhljeb strukturama 😎

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
Slazem se, bot na nekadasnjem #trivia kanalu je bio mocniji od ovog cuda.

https://www.tclarchive.org/
6 godina
protjeran
offline
Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv

Jel zna netko zašto se chatboot smatra umjetnom inteligencijom?

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
Meni ovo izgleda kao kad se dopisujem sa HT i pokusam preko sms aktivirat neku opciju
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv

Niste skužili poantu, kad Andrija skuži da imate koronu fino triangulira vašu lokaciju i odma vam dođe policija s nalogom za samoizolaciju.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
texas.bug kaže...

Ovo nam je bila predsjednica vlade

 

 Ne brini se, imala bi sličan komentar i da je ženski bot.

 

"Zašto žena uvijek mora biti pomoćnica?"

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu protiv

Andrija moj...

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vlada RH lansirala chatbot Andriju za borbu pr
crnix kaže...
Meni ovo izgleda kao kad se dopisujem sa HT i pokusam preko sms aktivirat neku opciju

 Bonbon na facebooku ima bot koji automatski odgovara. Neucinkovito ako imas bilo koji problem/pitanje izvan nekoliko osnovnih stvari koje i tako mozes procitat na stranici bonbona. 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice