Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos zaključana tema

poruka: 537
|
čitano: 95.335
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos".
14 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
gavranpero kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Odličan članak. Antivaxeri na aparatima. Ili oni odbiju aparate jer znaju da su "belosvetska zavera"? 

 Ako se zna da vakcinisani mogu da budu zaraženi i da šire zarazu, zašto bi oni imali kovid propusnice ? Može li mi to neko objasniti ?

 Nagrada za zdravu pamet. Vrlo jednostavno, ne trebao of toga praviti misteriju. Ostali kad se cijepe dobit će i oni propusnicu. Kad budu svi cijepljeni, mjere se ukidaju, virus ostaje, zaraze ostaju ali uz malu smrtnost, bez zatrpanih bolnica, tak da iste mogu koristiti svi za svakodnevne druge bolesti.

16 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
forumaš kaže...
gavranpero kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Odličan članak. Antivaxeri na aparatima. Ili oni odbiju aparate jer znaju da su "belosvetska zavera"? 

 Ako se zna da vakcinisani mogu da budu zaraženi i da šire zarazu, zašto bi oni imali kovid propusnice ? Može li mi to neko objasniti ?

 Nagrada za zdravu pamet. Vrlo jednostavno, ne trebao of toga praviti misteriju. Ostali kad se cijepe dobit će i oni propusnicu. Kad budu svi cijepljeni, mjere se ukidaju, virus ostaje, zaraze ostaju ali uz malu smrtnost, bez zatrpanih bolnica, tak da iste mogu koristiti svi za svakodnevne druge bolesti.

 i onda sam ja naivan jer sam rodom iz Hlebina...

14 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Aldo kaže...
forumaš kaže...
gavranpero kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Odličan članak. Antivaxeri na aparatima. Ili oni odbiju aparate jer znaju da su "belosvetska zavera"? 

 Ako se zna da vakcinisani mogu da budu zaraženi i da šire zarazu, zašto bi oni imali kovid propusnice ? Može li mi to neko objasniti ?

 Nagrada za zdravu pamet. Vrlo jednostavno, ne trebao of toga praviti misteriju. Ostali kad se cijepe dobit će i oni propusnicu. Kad budu svi cijepljeni, mjere se ukidaju, virus ostaje, zaraze ostaju ali uz malu smrtnost, bez zatrpanih bolnica, tak da iste mogu koristiti svi za svakodnevne druge bolesti.

 i onda sam ja naivan jer sam rodom iz Hlebina...

 Cijepite i se svi i dokažite da ste bili u pravu. 

13 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism

.

To Each His Own.
12 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
forumaš kaže...
gavranpero kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Odličan članak. Antivaxeri na aparatima. Ili oni odbiju aparate jer znaju da su "belosvetska zavera"? 

 Ako se zna da vakcinisani mogu da budu zaraženi i da šire zarazu, zašto bi oni imali kovid propusnice ? Može li mi to neko objasniti ?

 Nagrada za zdravu pamet. Vrlo jednostavno, ne trebao of toga praviti misteriju. Ostali kad se cijepe dobit će i oni propusnicu. Kad budu svi cijepljeni, mjere se ukidaju, virus ostaje, zaraze ostaju ali uz malu smrtnost, bez zatrpanih bolnica, tak da iste mogu koristiti svi za svakodnevne druge bolesti.

 Znači imamo propusnicu, jer smo primili eksperimentalnu vakcinu, koja djeluje koliko i sopstveni imunitet, hajmo sad dalje širiti zarazu. Ou je.

 

P.S. Jel se pamet dobije sa prvom ili drugom dozom ?

14 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

.

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
gavranpero kaže...
forumaš kaže...
gavranpero kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Odličan članak. Antivaxeri na aparatima. Ili oni odbiju aparate jer znaju da su "belosvetska zavera"? 

 Ako se zna da vakcinisani mogu da budu zaraženi i da šire zarazu, zašto bi oni imali kovid propusnice ? Može li mi to neko objasniti ?

 Nagrada za zdravu pamet. Vrlo jednostavno, ne trebao of toga praviti misteriju. Ostali kad se cijepe dobit će i oni propusnicu. Kad budu svi cijepljeni, mjere se ukidaju, virus ostaje, zaraze ostaju ali uz malu smrtnost, bez zatrpanih bolnica, tak da iste mogu koristiti svi za svakodnevne druge bolesti.

 Znači imamo propusnicu, jer smo primili eksperimentalnu vakcinu, koja djeluje koliko i sopstveni imunitet, hajmo sad dalje širiti zarazu. Ou je.

 

P.S. Jel se pamet dobije sa prvom ili drugom dozom ?

 Za pamet ne znam ali muda uzgojiš sa prvom dozom sa drugom ih potvrdiš 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Malo je kasno zdvajati nad znanstvenom nepismenošću širokih narodnih masa, kada se te iste mase (uključujući političare i znanstvenike) obrazuju u sustavu u kojem imaju dva puta tjedno predmet koji ih uči iracionalnom razmišljanju i nepovjerenju u znanost, a na javnoj televiziji i radiju emisije koje to isto rade.

Država sustavno radi na tome da ljudi ne znaju ispravno razmišljati i ovo je samo kruna tridesetogodišnjih napora. Ali to je sveta krava koju nećemo dirati nego ćemo se i dalje praviti da nema veze s time.

Rasprave na ovom forumu pokazuju da nije problem u tome što ljudima nisu dostupne informacije, nego imaju pogrešan sustav filtriranja i izvođenja zaključaka, te usađenu paranoju kako se netko urotio protiv njih uz osjećaj superiornosti zbog poznavanja 'prave istine'.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
14 2 hvala 7
2 godine
protjeran
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

Nas necijepljene treba zaštiti od vas cijepljenih karcinoma.

 
8 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
gavranpero kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Odličan članak. Antivaxeri na aparatima. Ili oni odbiju aparate jer znaju da su "belosvetska zavera"? 

 Ako se zna da vakcinisani mogu da budu zaraženi i da šire zarazu, zašto bi oni imali kovid propusnice ? Može li mi to neko objasniti ?

Samo smo jos jednu dozu udaljeni od starog normalnog, istina nama je to treca doza, zidovima cetvrta. Kad se radi o logici, bolje nista ne pitati jer odmah ide cenzura i etiketiranje.
Covid putovnice postoje da bi se otezao zivot necijepljenima i kako bi ih se natjeralo na cijepljenje, tako je rekla ministrica u Izraelskoj vladi.

 

https://www.nature.com/articles/d41586-021-02187-1

 

Data from COVID-19 tests in the United States, the United Kingdom and Singapore are showing that vaccinated people who become infected with Delta SARS-CoV-2 can carry as much virus in their nose as do unvaccinated people. This means that despite the protection offered by vaccines, a proportion of vaccinated people can pass on Delta, possibly aiding its rise.

 

“People who have a Delta virus and happen to have ‘breakthrough’ infections can carry these really high levels of virus, and can unwittingly spread the virus to others,” says David O’Connor, a virologist at the University of Wisconsin–Madison.

 

Sto se tice trajnih posljedica, bar za prosli pokusaj pandemije su isplacivali odstete, 120k GBP nije puno, ali puno bolje od 0 koliko sada dobijaju sa trajnim posljedicama.

https://www.theguardian.com/society/2013/sep/19/swine-flu-vaccine-narcolepsy-uk

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 12:57 (Bono).
14 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

Ono što me najviše zabavlja kod antivaxera je što se toliko boje za vlastiti život. Kao da su ne znam kakvo blago i ovaj svijet ne bi mogao bez njih da im se, ne do bog nešto dogodi. That's just amazing.

Poslije će ići na utakmicu i vikati mi hrvati, u boj za narod svoj, kleti se da bi dali život za hrvaCku... Ali primiti cjepivo kojim bi pomogli u suzbijanju zaraze koja ubije iste te hvrvate, kojima se i sami deklariraju i od kojega imaju astronomske šanse za ozbiljnije nuspojave - e, to ne. Jer su sami istražili stvar i pametniji su od svih znanstvenika zajedno. 


Licemjeri i kukavice.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
12 25 hvala 2
10 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
PzKpfw kaže...

 

 

Sa derištima, kao što su antivakseruše, treba kao i sa pedofilima. Zatvor, kada dođu u novi kvart, nek' idu od vrata do vrata, dobar dan: "Ja sam novi susjed i osuđen za pedofiliju", itd.....Neda tim prostora. Kao što nedamo već spomentim pedefilima, nacifašistima, ubojicama, silovateljima, itd....

 

Država kao represivni alat ima način da suzbije pedofile, kriminalce, tako i ove anticijepiše.

Druga je stvar, jer 'oće.

 

 

Danas se ljudi srame svega, osim svoje vlastite pameti.  

To što ti želiš uvest je cisti naci-fašizam, i ne vjerujem kako te bug admini jos uvijek toleriraju, valjda zato sto si pretplatnik.
Al' evo, ovo sto si napisao je nesto najgluplje sto sam procitao na ovom forumu, a procitao sam svasta.

Cestitam, probaj ic po kvartu i rec "Pozdrav ja sam osoba koja je napisala najvece sranje u povijesti bug foruma", da ljudi znaju s kim zive

EDIT: @Mr. Fugitive Nisi ni ti daleko, jesi mozda pro-komunizam? Jer ti teorije zvuce tako, naravno da pojedinac je sebi ekstremno bitan, to sto po tvojoj logici svatko treba bit izgrađen i stvoren da DRUŠTVU doprinese je drugi par rukava, sve mora bit BRATSTVO I JEDINSTVO, ravno žito jel, tko više doprinese kolektivu to ce imat više državno dodijeljenih stanova!

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 13:13 (D3lBoy).
Moj PC  
31 2 hvala 9
14 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

Evo možda nekome pomogne 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

"Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenosti?"

 

A ja se pitam kolika je cijena ovog članka?

 

Kad kliknem na Bug ponekad pomislim da sam kliknuo na Bljuvex ili Bljutarnji.

 

Još mjesec dana pa i na Bugu broj zaraženih iz minute u minutu.

 

Tako je to kad padne tiraža a država ponudi lovu. Onda nema druge nego se držat one poslovice "veži konja di ti gazda kaže"

 

Žalosno

 

 
4 8 hvala 0
16 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

"Za postizanje kolektivnog imuniteta treba procijepiti barem 70 % stanovništva"

 

Kad ti doktori i znanstvenici pisu ovakve dezinformacije onda vidis da prvo treba znanstveno opismenit znanstvenike. 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
2 5 hvala 1
16 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Aldo kaže...

 najbolje u logore, pa streljati, zar ne?

 

eto, i onda netko tvrdi da ovo nema poveznice s 30-tim godinama prošlog stoljeća. 

Atmosfera postaje pomalo zrela. Samo se čeka na pojavu sljedećeg "Adolfa", a "židove" već imamo

Australci kažu ne još, ili ipak još nije tolko kritično ali bitno da se planira.Ljudska glupost nema granica, ali očekivano kad nemaš drugih rješenja onda idemo u krajnosti.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
ludizao kaže...
Visak kaže...
Rasprave na ovom forumu pokazuju da nije problem u tome što ljudima nisu dostupne informacije, nego imaju pogrešan sustav filtriranja i izvođenja zaključaka, te usađenu paranoju kako se netko urotio protiv njih uz osjećaj superiornosti zbog poznavanja 'prave istine'.

 

Argumenti ništa? Podrazumijeva se jer ti znaš još 'praviju istinu'?

 Argumetnt su stotine stranica ovog foruma gdje vam je crtano u čemu griješite. Recimo uzdižete anegdotalne slučajeve, a ignorirate statistiku, dovodite u pitanje dugoročne efekte cijepljenja, ali to ne radite za bilo što drugo, uključujući virus. Lista je podugačka.

 

Pa znam recimo da je spoznaja na temelju analize velikog broja slučajeva pouzdanija od one na temelju pričanja susjedove šogorice. Vaš osnovni problem je metodologija, pogrešni zaključci su samo neizbježna posljedica.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 3 hvala 0
6 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

Znanstvena zajednica tapka u mraku, što je shvatljivo obzirom na situaciju, politika još više tapka u mraku, pokušava se održat neki balans ali sve to ispada smiješno i neozbiljno, s razlogom se ljudi pitaju pa dobro jel to sve neka igra? Cijepivo nije pružilo zaštitu kako se mislilo da bude, definitivno uzrokuje nuspojave (sva sreća postotak je jako mali, ali vjerovatno veći nego što govore objavljeni podaci). Općenito se više ne zna što je relevantan podatak, npr.na Zrću ove godine se ljudima jedva dotaknuo nos na testiranju, svi ispadaju negativni, i to ulazi u statistiku... pa ti kao epidemiolog budi pametan, ne znaš uopće kakvim podacima barataš. Doslovno sve statistike koje pročitaš možeš bacit u smeće. Sve u svemu ja ne vidim da nam se bliži kraj epidemije, virus prebrzo mutira, kad tad će trebat vratit "normalan" život i pustit ljude da sami za sebe odgovaraju. Ljudi kad se osjete ugroženi će sami stavit masku bez da im to itko govori, sami će ostat kod kuće, neće otić na koncert...čim se država previše upetlja ne valja

 
5 1 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

Mislim da je autor mislio na ovakve maske, slažem se da one dobro štite. Ako pričamo o kirurškim maskama one su jedino dobre za zagađivanje prirode.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 14:21 (WadeWilson).
 
4 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Aldo kaže...

 najbolje u logore, pa streljati, zar ne?

 

eto, i onda netko tvrdi da ovo nema poveznice s 30-tim godinama prošlog stoljeća. 

Atmosfera postaje pomalo zrela. Samo se čeka na pojavu sljedećeg "Adolfa", a "židove" već imamo

 Dakle ti si taj koji se sjeti logora i strijeljanja, a onda za tu ideju optužiš drugu stranu.

 

To je recimo tipična logička greška (strawman) i još jedan dokaz da je vaš osnovni problem u pogrešnom razmišljanju. A to je koliko vidim izuzetno teško ispraviti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Problem je u tome što znanstveno još nemamo potpuno pouzdan i jednoznačan odgovor na covid, pa su različiti, a sasvim znanstveni pristupi, itekako mogući.

Tu su, naravno, i oni neznanstveni i iracionalni putevi, kao i uvijek.

Teza autora da je jedini problem u pučkom neshvaćanju uzvišene znanosti je pogrešna, i samo doprinosi daljnjoj zbrci i nerazumijevanju.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 14:47 (uuY).
Moj PC  
4 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Entry Point kaže...
Aldo kaže...

98% svih smrtnih slučajeva čine stariji od 50. Ja ne vidim logiku da se inzistira na cijepljenju djece kod kojih je znatno povećan rizik od miokarditisa nakon cijepljenja.

 

 

 Umiru i djeca, ali statistika sve trpi, zar ne? Sve dok nije tvoje dijete, tvoj otac, tvoja majka, tvoja žena, ljudi su postoci.

 Uvijek je tako bilo.

10 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

Jedni se neće testirati, neće se cijepiti, a bili bi sa onima koji to jesu.

 

Dve su mogućnosti. Da se svi cijepimo ili da stalno budemo u nekoj vrsti lokdauna.

 

Mislim ljudi dajte nekaj naučite u svojem životu. Nemrete stalno bi neobrazovani glupi, toksični, neveseli.

 

Kaj mislite zakaj postoje javne knjižnice. Manje birtije, više knjižnice. Manje alkohola, više knjige čitati. 

 

Okrenite novu stranicu u svojim životima. Već danas.

Suerte!!

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
3 19 hvala 1
15 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

Misliš za članak kako novi virus napada windoze kad ono vaxeri napadaju opet bez ijednog kartona. Fašizam izmodeliran u lakrdiji od foruma.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
PzKpfw kaže...

Jedni se neće testirati, neće se cijepiti, a bili bi sa onima koji to jesu.

 

Dve su mogućnosti. Da se svi cijepimo ili da stalno budemo u nekoj vrsti lokdauna.

 

Mislim ljudi dajte nekaj naučite u svojem životu. Nemrete stalno bi neobrazovani glupi, toksični, neveseli.

 

Kaj mislite zakaj postoje javne knjižnice. Manje birtije, više knjižnice. Manje alkohola, više knjige čitati. 

 

Okrenite novu stranicu u svojim životima. Već danas.

Suerte!!

 

 

 Tako je molim te,cijepi se,ostani kod kuce. Nemoj se mnoziti.

 

Za ostale forumase. Kako zvuce ovakve izjave? Debilno?

10 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

 

 

Nemojte ljudi još jedu temu pokušati pretvoriti u svađe oko C-19. Treba nam jedinstvo. Trebamo se što više nas cijepiti, te oni koji to ne žele finim metodama natjerati da to naprave.

Nema u javni prijevoz, javne instituacije, na posao, javna događanja, itd. Bez potvde o cijepljenju ili pak u testiranju kojim se dokazuje da niste zaraženi.

 

Tko se ne cijepi je biološko oružje kontra ljudi.

 

Al' ponata ljudi da sami uvidite svoje zablude. morate više čitati, više vjerovati ljudima od struke, morate razmišljati logički, racionalno. Što manje kroz emocije. 

Emocije su zlo, ako preuzmu vaše biće.

 

Zdrav život, fizička aktivnost, pozitivni mindset, zdrava hrana i dugoročno ste na konju. 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
2 23 hvala 1
15 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

nisu rvati samo znastveno nepismeni, već na mnogima razinama: funkcionalno (jedva nauče ispuniti obrasce - koje sastavljaju jednako nepismeni - pa i tad to učine pogrešno), općenito jezično (ovo je masovno a osobito se pogoršalo od 90-ih), (opće)kulturno, politički ... itd. (čak i religijski - većina nam blage veze o vjeri u koju se kune; tuđe da se i ne navodi) u osnovi, nabadaju se slova no sastaviti koherentnu rečenicu ... jednako usmeno i pisano. nas stare konje u školi su posebno drilali jezikom (i našim i tuđima, kao i pismima - ćirilica, glagoljica, kao njezina izvedenica itd.), pučavajući nas kako je to osnova "nacionalnog identiteta" (ma što to značilo). ovo sad ... isukrste. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 2
15 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
PzKpfw kaže...

 

 

Nemojte ljudi još jedu temu pokušati pretvoriti u svađe oko C-19. Treba nam jedinstvo. Trebamo se što više nas cijepiti, te oni koji to ne žele finim metodama natjerati da to naprave.

Nema u javni prijevoz, javne instituacije, na posao, javna događanja, itd. Bez potvde o cijepljenju ili pak u testiranju kojim se dokazuje da niste zaraženi.

 

Tko se ne cijepi je biološko oružje kontra ljudi.

 

Al' ponata ljudi da sami uvidite svoje zablude. morate više čitati, više vjerovati ljudima od struke, morate razmišljati logički, racionalno. Što manje kroz emocije. 

Emocije su zlo, ako preuzmu vaše biće.

 

Zdrav život, fizička aktivnost, pozitivni mindset, zdrava hrana i dugoročno ste na konju. 

 Da je cijepljeno 100% ljudi, virus bi i dalje bio tu, samo u drugoj varijanti i onda opet ispocetka.

A kad bi se cijepilo toliko ljudi, onda bi morali i zivotinje isto cijepiti da ne bi virus skakao sa njih isto.

Cijepljenjem u jeku pandemije smo samo dobili gori virus nego sto je bio, kako gripa nije nigdje otisla nece ni ovaj virus. A o izostanku bilo kakvog dijaloga i nevidenoj cenzuri necu ni pricati, tako da podrzavam covid putovnice samo se koprcajte zajedno u virusu. A i da cijepivo ista valja ne bi kmecali na necijepljene i bojali se njih, jednostavno je cijepivo neefikasno za ovu varijantu i ponavljanje iste pogreske odnosno cijepljenje po treci puta nece promjeniti rezultat i dalje ce biti smece.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 15:29 (Bono).
11 godina
protjeran
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

sad več i nadrikemičari i univerzalne sveznalice moraju reklamirat cjepivo,idi i cjepi se 100x zabole te za druge a biče više za tebe

 
1 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
PzKpfw kaže...

 

 

Nemojte ljudi još jedu temu pokušati pretvoriti u svađe oko C-19. Treba nam jedinstvo. Trebamo se što više nas cijepiti, te oni koji to ne žele finim metodama natjerati da to naprave.

Nema u javni prijevoz, javne instituacije, na posao, javna događanja, itd. Bez potvde o cijepljenju ili pak u testiranju kojim se dokazuje da niste zaraženi.

 

Tko se ne cijepi je biološko oružje kontra ljudi.

 

Al' ponata ljudi da sami uvidite svoje zablude. morate više čitati, više vjerovati ljudima od struke, morate razmišljati logički, racionalno. Što manje kroz emocije. 

Emocije su zlo, ako preuzmu vaše biće.

 

Zdrav život, fizička aktivnost, pozitivni mindset, zdrava hrana i dugoročno ste na konju. 

 baš i vjerujem ljudima od struke i ne cjepim se kao i 70-80% njih i oni toliko vjeruju u to da če ih još malo s puškama tjerat na cjepljenje kako je krenulo,samo neznam koju struku slušaš ove nadrikemičare

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 15:35 (zelja55).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice